S.S.S - Source Software
×

Web tasarım belirli bir karakter içerisinde oluşturulmuş ve içerisinde hedef kitlesine yönelik içerikler hazırlanan yazılımın görsellikle birlikte bütünleştiği bir web sayfasıdır. Web sayfaları çoğu zaman ticari veya keyfi olarak hazırlanmaktadır ama her ikisinde de mühim olan tasarımın kullanım kolaylığı ve kullanıcının sitede geçirdiği deneyimdir.

Kurumsal web tasarım bir işletmenin ticari kriterlerine ve karakterine uyan şekilde tasarlanarak web üzerinde en doğru şekilde yayınlanmasıdır. Kurumsal kimliğinize uyacak ve çizginizin dışına çıkmayacak şekilde sade şık karmaşık olmayan web site tasarımları daha çok tutulmaktadır.

Profesyonel bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız amatör bir web master ile yola çıkmamanız gerekmektedir. Profesyonel bir web tasarım işinde en ufak hata bütün kurumsallığı bozmakta ve profesyonellikten uzaklaşmaktadır. Bu yüzden profesyonel web tasarım işi kusursuz ve hata içermeyen web sitelerini kapsamaktadır.

Bu Tamamen İsteğiniz ile Alakalı Bir Durumdur. Web Tasarım' da Fiyatı Etkileyen En Büyük Faktör Web 

Şablon veya Özel Tasarım Faktörü
Yazılım Dili
Tasarım Stili ve Mesaisi
Modül Donanımı
Sayfa Yoğunluğu
Site Altyapı Tipi
Responsive (mobil uyumlu) Tasarım
Döviz Faktörü 


Evet yapıyoruz ve bu konuda son derece iyiyiz. Aslında tüm paketlerimiz ÜCRETSİZ temel arama motoru optimizasyonu (SEO) içerir.

Gelişmiş SEO'yu da uygulayabiliriz. Gelişmiş SEO için, hedeflenen anahtar kelimelerinize, mevcut web sitesi kodunuza vb. Bağlı olarak farklı paketlerimiz var. Bize bildirin ve ayrıntılı olarak açıklamaktan mutluluk duyacağız!

Bu soruyu çok alıyoruz. Sadece Türkiye' de  ve hatta daha küresel olarak birçok yetkin UX tasarım ajansı var. Standart bu kadar yüksekken farklı olmak zordur.

Peki nasıl öne çıkıyoruz? Her şeyden önce, UX UI tasarım çalışmalarımızın kalitesi ve bunu yapmak için gereken zanaat. Oluşturduğumuz dijital ürünler ve kullanıcı ara yüzlerinin kullanımı kolaydır, harika görünür ve markanızı mümkün olan en iyi şekilde temsil eder. O zaman, projenizi gerçeğe dönüştüren insanlardır. Her zaman tasarım direktörlerimizden biri tarafından yönetilen ve bir kurucu ortak tarafından denetlenen kıdemli UX UI tasarımcıları, geliştiricileri ve diğer uzmanlardan oluşan çok disiplinli bir ekip atarız.

Son olarak, çoğu geleneksel dijital tasarım firmasının ve kullanıcı deneyimi tasarımcısının aksine, yaratıcı ve ürün tasarım yeteneklerini tek bir çatı altında ve aynı projede birleştiriyoruz. Bir marka firmasının bir UI UX tasarım ajansıyla tanıştığını hayal edin - bu biziz.

Evet yapabiliriz. Marka hikayesi anlatımını ve ödüllü web tasarımını en son ve en iyi web teknolojileriyle birleştirerek müşterilerimizin hedeflerine ulaşan pazarlama web siteleri oluşturmamızla dünyaca ünlüyüz. Sitelerimiz iyi dönüşüm sağlıyor ve insanlar onları deli gibi paylaşıyor, bu da işimizin zaten büyük hayranları olan yeni müşteriler edinmemize yardımcı oluyor.

Web sitesi, dönüşümde% 147'lik bir artış gördü. Evet, bu 2,6 kat daha fazla. Her yeni projede, maliyetleri optimize etmek veya kaliteyi kaybetmeden daha hızlı çalışmak için süreçlerimizi iyileştirmek gibi yeni bir şey denemek için kendimize meydan okuyoruz.

Web tasarım şirketimiz, çoğunlukla geleneksel işletmeler için web tasarımı üzerinde çalışan diğer web tasarım firmalarının aksine, teknoloji girişimleri için web siteleri sunmak için ideal bir şekilde donatılmıştır.