Ruby Geliştirme - Source Software Bilişim
×

RUBY ON RAILS GELIŞTIRME HIZMETLERI

Parlak fikir ve kod mükemmelliği, işinizi raylara oturtacaktır. Yetenekli Source Software geliştiricileri, bütçeniz dahilinde hızlı ve kolay ölçeklenebilir prototiplerin yanı sıra kurumsal kullanıma hazır çözümler oluşturur.

 

Parlak fikirler ve kod mükemmelliği işinizi raylara oturtacaktır. Yetenekli Source Software geliştiricileri, bütçeniz dahilinde hızlı ve kolay ölçeklenebilir prototiplerin yanı sıra kurumsal kullanıma hazır çözümler oluşturur. Ruby on rails web geliştirmeyi seçerek geliştirme süresini% 25 oranında azaltabilirsiniz.

 

Web tabanlı bir proje için doğru teknolojiyi seçmek aynı zamanda zor ve kafa karıştırıcı olabilir. Ruby on rails uygulama geliştirmenin bir dizi ikna edici avantajı vardır: zaman etkin, uygun maliyetli, tutarlı, güvenilir ve ölçeklenebilirdir. Dahası, Linux topluluğu tarafından inanılmaz derecede iyi destekleniyor, sürekli gelişiyor ve yeni araçlar ve olanaklar kazanıyor.

 

Ruby on Rails, herhangi bir projenin hızlı bir şekilde başlatılmasını garanti etmek için 'kullanıma hazır' bir uygulama yönetimi ve yönlendirme araçlarıyla birlikte mantık ve veri yönetimini kurmak için bir Nesne İlişkisel Eşleme Sistemi sunar.

 

Uzman Ruby on Rails Geliştirme Şirketi

UZMAN RUBY ON RAILS GELIŞTIRME ŞIRKETI

Güvenilir bir RoR geliştirme şirketi arıyorsanız, başka yere bakmayın! Source Software, raylar üzerinde tam döngülü bir yakut yazılım geliştirme sağlayıcısıdır. 2014 yılından bu yana, dünyanın her yerinden her ölçekten işletme için RoR çerçevesinde çalışan MVP'ler veya karmaşık yazılımlar oluşturuyoruz. Ekibimiz, verimliliği, öngörülebilir ve ölçülebilir sonuçları garanti etmek ve müşteriyi proje geliştirmenin her aşamasında tam olarak meşgul ve bilgili tutmak için Çevik metodolojiyi kullanarak mühendislik problemlerine yaklaşır.

 

RUBY ON RAILS'IN SOURCE SOFTWARE ILE DIŞ KAYNAK KULLANIMININ AVANTAJLARI

Karmaşık uygulamaları kodlama konusunda yetenekli ve deneyimli olan özel ekibimiz, çok sayıda müşteri ve ortak tarafından tanınan ve takdir edilen, sektördeki en iyi uzmanlıkta deneyimli bir deneyim sunmaktadır. Aşağıdaki zorluklardan biriyle karşı karşıyaysanız, iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Ruby on Rails MVP geliştirme

MVP GELIŞTIRME

Ruby on Rails, geliştirme süresini yaklaşık% 25 ila% 40 oranında önemli ölçüde azaltmayı amaçlayan yapısal bir çerçevedir. Bu, projenizi pazarlamak için size daha değerli zaman verir ve kavram kanıtı aşamasındaki masrafları önemli ölçüde azaltır.

 

 

RUBY ON RAILS  DEĞİŞİM HIZMETLERI

Uzman RoR geliştiricilerinin yardımıyla mevcut uygulamanızın Ruby on Rails sürümünü yükseltin. Bu, hassas geçiş sürecinin herhangi bir güçlük, kesinti süresi veya veri kaybı olmadan sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Uygulamanız kısa sürede daha iyi hale gelecektir.

 

 

RUBY ON RAILS DANIŞMANLIĞI

Source Software, raylarda danışmanlık yapan bir yakut olarak, hayalinizdeki projenin her detayını tartışmaktan ve beyin fırtınası yapmaktan mutluluk duyacak iş analistleriyle birlikte yetenekli teknik uzmanlar sunar. Uzmanlarımız sıfırdan bir proje planı oluşturmanıza yardımcı olabilir, mevcut bir yol haritası hakkında önerilerde bulunabilir ve iş hedeflerinize ulaşmak için mümkün olan en kısa yolları bulabilir.

 

Ruby on Rails Özel geliştirme ekibi

Deneyimli bir çevik geliştirme ekibi üzerinde tam kontrol sahibi olun ve sürecin her aşamasına yakından katılın. Çalışma uygulamalarımızı gereksinimlerinize göre uyarlayacağız ve belirlediğiniz tüm görevlerin hızlı ve zamanında başarılı bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacağız. RoR çözümlerinin entegrasyonu ve dağıtımı için özel bir ekip tutmanızı önemle tavsiye ederiz.

 

 

E-TICARET GELIŞTIRME

E-Ticaret için Rails geliştirme ile kendi web mağazanızı başlatın. 'Kutudan çıktığı haliyle' platformlar sürekli ayarlamaya ihtiyaç duyar ve uygun uzantıları aramayı gerektirirken, özel Ruby on Rails çözümü tam olarak ihtiyacınız olan özellikleri dışsallaştırır.

 

NEDEN SOURCE SOFTWARE, 

Source Software 'den ruby geliştirmede dış kaynak kullanmaya karar verirseniz, kodlama mükemmeliyetçileri ve iş profesyonelleri arasında köprü kurmak için proje yöneticilerine kanıtlanmış bir teknik arka plan ve iş anlayışı da sağlayacağız.

 

Kalite Güvence Uzmanlarından oluşan ekibimiz çeşitli platformlarda her türlü testi gerçekleştirir ve teknik boşlukları tespit etmek ve bunları verimli bir şekilde düzeltmek için bir strateji sağlamak için her uygulamaya çok yakından bakar. Her projenin üstün kalitesi ana hedefimizdir.

 

Dolayısıyla, kalite odaklı çalışma için güvenebileceğiniz ve güvenebileceğiniz son derece profesyonel ve deneyimli bir ekiple projenizi güçlendirmeyi planlıyorsanız, doğru yere geldiniz. Bize aklınızdaki proje hakkında bazı detaylar verin, birlikte beyin fırtınası yapmak için size geri dönelim.