.NET Yazılım Geliştirme - Source Software Bilişim
×

.NET Yazılım Geliştirme

Microsoft .NET platformunu kullanarak istediğiniz herhangi bir yazılım uygulamasını oluşturabiliriz

Web. Bulut. Cep. Masaüstü. Uygulama ne olursa olsun, onu oluşturabiliriz.

.NET, herhangi bir amaç için uygulamalar oluşturmak için güçlü ve esnek bir platformdur.

.NET'te bir uygulama geliştirmek istiyorsanız, şirket içinde size yardımcı olabilecek geliştiricilere sahibiz.

Fikrinizi alabilir ve ihtiyacınız olan işlevselliği oluşturmak için sizinle birlikte çalışabiliriz. Geliştiricilerimiz, kullanıcı ara yüzünü UX için özelleştirebilen tasarımcılar tarafından desteklenerek uygulamanızın kullanılabilirlik ve karmaşık sistem gereksinimleri için oluşturulduğundan emin olur.

.NET geliştirme için neden Source Software kullanmalısınız?

Deneyimli ve Microsoft nitelikli geliştiricilerden oluşan ekibimiz Birleşik Krallık ve Türkiye'de bulunmaktadır ve personelimiz Source Software tarafından tamamen istihdam edilmektedir - dış kurumlara dış kaynak kullanmıyoruz.

En esnek koşulları sunuyoruz - mevcut ekibinizi desteklemek için yalnızca ekstra bir kaynak arıyorsanız veya proje yönetimi ve test de dahil olmak üzere tam bir uçtan uca geliştirme ve teslimat hizmeti istiyorsanız, ihtiyacınız olanı ihtiyacınız olduğunda sağlayabiliriz.

Mevcut .NET yazılımınız için desteğe mi ihtiyacınız var?

Zaten .NET içinde yerleşik bir uygulamanız varsa ve sisteminizi geliştirmek için deneyimli yazılım mühendislerine ihtiyacınız varsa, size yardımcı olabiliriz.

Karmaşık bir sistemi üstlenmek için gerekli becerilere sahip bir geliştirici bulmak zor olabilir, ancak .NET geliştirmeye adanmış bir departmanımız olduğu için şanslıyız. Ekip, yıllardır .NET uygulamaları üzerinde müşterilerle birlikte çalışıyor, bu nedenle projenizi üstlenme ve devam eden gelişimini destekleme yeteneğine sahip olduğumuzdan eminiz.

Biz sadece .NET geliştirme ekibinizden daha fazlasıyız.

Proje boyunca şirket içi geliştiricilerimizle birlikte çalışacaksınız. Ekip, tüm projelerle birlikte Çevik/Scrum metodolojisini takip eder. Kullanıcı gereksinimleri, kullanıcı hikayeleri içinde yakalanır ve kaydedilir. Daha sonra hikayeleri iş avantajına ve her sprintte nelerin sağlanabileceğine göre önceliklendireceğiz. Bu, bir sprint planlama sürecinin bir parçası olarak tartışılacaktır.

Deneyimli bir .NET geliştirme ajansıyız

Geliştiricilerimiz, dünya çapında işletmeler, hükümetler, sağlık hizmeti sağlayıcıları, hayır kurumları ve STK'lar tarafından kullanılan bir dizi heyecan verici .NET uygulaması üzerinde çalışmıştır.

Kaliteli bir ürün sunmaya kararlıyız. ISO 9001 akredite bir kalite yönetim sistemi uyguluyoruz, böylece geliştiriciler proje yaşam döngüsü boyunca standart çalışma prosedürlerini ve özel iş talimatlarını takip ediyorlar.

Hizmetimiz burada bitmiyor, ayrıca üçüncü hat desteği de sağlayabiliyoruz, böylece ihtiyacınız olduğunda her zaman yardım alıyorsunuz.