Magento - E-Ticaret Geliştirme - Source Software
×

Neden Magento E-ticaret Çözümünü Seçmelisiniz?


Magento, web sitenizin perakende işi maliyetleri kontrol etmek için mücadele ediyorsa, e-ticaret söz konusu olduğunda büyük bir avantajdır, çünkü Magento e-ticaret uygulamaları için kullanılan açık kaynaklı bir çözümdür. Evet, büyük perakende web siteleri daha önce Varien şirketine ait olan bu sistemi kullanıyor, ancak büyük erkeklere karşı rekabet etmeye çalışan küçük bir oyuncuysanız, tasarruf ettiğiniz her kuruş uzun vadede önemlidir. Bu nedenle büyük açık artırma sitesi eBay, Magento ile ilişkilendirilmenin yararlılığını kabul ediyor (eBay, Magento'nun% 100 sahipliğini zaten satın aldı). Bu yüzden belki siz de yapmalısınız.
 
E-ticarette, gözlerinizi parlatan sıkıcı finansal verilerden daha fazlası var. E-ticarete adanmış bir web sitesi, müşterilerinin ne düşündüğünü bilmek ister ve Magento bunu Magento Mobile hizmeti aracılığıyla yapabilir. Magento Mobile ile işletmeniz, çevrimiçi perakende operasyonlarınızla el ele çalışabilecek kendi uygulamalarınızı geliştirebilecek. Peki bu ne anlama geliyor? Bu, bu yerel uygulamaların müşterilerinizin daha iyi bir çevrimiçi e-ticaret deneyimi kazanmasına yardımcı olabileceği anlamına gelirken, müşterilerin ne satın aldığı ve neyin göz ardı edildiği hakkında daha fazla veri elde edersiniz. Android gadget'ların yanı sıra iPad'lerde ve iPhone'larda çalışacak perakende iş uygulamaları oluşturabilirsiniz. Kaybedilen ürünleri tıraş etmek ve müşterilerinizin ödemeye istekli olduğunu bildiğiniz ürünlere bağlı kalmak istiyorsanız bu büyük bir avantajdır.
 
Magento Mobile hizmeti ile yeni uygulamalarınız, perakende işletmenizin tanınmış ve sevilen bir perakende markası haline gelmesine yardımcı olabilir. İstikrarlı bir marka geliştirmek, perakendecilerin boğaz kesen bir e-ticaret dünyasında nasıl hayatta kaldığıdır, bu nedenle müşterilerin zihninde en güçlü marka hatırlanmasına sahip perakendeci genellikle kazanacak olan kişidir. Magento ile kazanmak istiyorsanız, bugün Source Software ile iletişime geçmeyi deneyin. Uygulamalarınızı birden fazla cihaz platformunda dağıtmanız gerekse bile Magento Mobile'ı amaçlarınıza göre uyarlamanıza yardımcı olabiliriz. Source Software sizin tarafınızda olduğunda, Magento e-ticaret çözümlerine uyum sağlamak daha kolay olacaktır, ayrıca Magento sisteminin geliştirici olmayan biri için kafa karıştırıcı olabilecek herhangi bir yönünü açıklamamızı her zaman isteyebilirsiniz. Siz perakende deneyimini sağlarsınız ve biz de teknik bilgi ve becerileri sağlarız. Birlikte, perakende işinizin hayatta kalmasını ve başkalarının başarısızlığa mahkum olduğu yerlerde gelişmesini sağlayabiliriz.

1. İhtiyaç Toplama
Projemize başlamak için gereksinimleri, kaynakları ve bilgileri toplamanın ilk ve en önemli önceliğini takip ediyoruz.
2. UI / UX Tasarımı
En iyi kullanıcı dostu deneyim haline getirmek için en son tasarım araçlarıyla akılda kalıcı ve büyüleyici tasarımlar yaratıyoruz.
3. Prototip
Tasarladıktan sonra, ürünün geliştirme süreci için önceden gönderilecek olan prototipinizi alacaksınız.
4. Geliştirme
Mobil uygulama / web / blok zincirinin geliştirilmesi, şeffaflıkla en son araçları ve teknolojileri kullanmaya başladı.
5. Kalite Güvencesi
Köprü kaliteye değer verir ve ödün vermeden %100 hatasız uygulama sağlar.
6. Dağıtım
Deneme sürümünden sonra ve tüm işlemlerin ardından uygulamanız App Store veya Play Store'da başlatılmaya hazırdır.
7. Destek ve Bakım
Firmamız size tüm desteği sunar ve ekip dağıtımdan sonra her soruyu cevaplamaya her zaman hazırdır.