Java Yazılım Geliştirme - Source Software
×


Java Teknolojisi

Java yazılımı, dijitalleşmenin tüm potansiyelini benimsemek isteyen işletmeler için zaten evrensel bir çözüm haline gelmiştir. Canlı topluluğu, güvenliği ve ölçeklenebilirliği ile dikkat çeken bu programlama dili, en yüksek kalitede uygulamalar tasarlamak için yaygın olarak kullanılmaktadır.


Java uzmanlığımızı keşfedin

Dış kaynaklı Java geliştirme, çeşitli teknoloji sağlayıcıları arasında giderek daha popüler bir çözüm haline geliyor. Bu tür işletmeler, deneyimli bir Java geliştirme şirketinin yardımının kalite, çeviklik, kolaylık, güvenlik ve planlanan uygulamaların zamanında teslim edilmesini sağladığını fark eder.


Source Software 'de Java geliştirmeyi temel yetkinliklerinden biri olarak görüyoruz. Büyük, yüksek oranda kullanılabilir ve hataya dayanıklı SaaS Java uygulamaları oluşturmaktan yüksek oranda ölçeklenebilir web uygulamalarına kadar geniş bir deneyime sahibiz. Yeni uygulamalar tasarlamanın yanı sıra, Java danışmanlık hizmetleri sunar, mevcut yazılımınızın bakımını yapar ve yükseltir ve platformlar arası geçişini sağlarız.


Source Software en deneyimli Java danışmanlarına, geliştiricilere, proje yöneticilerine, UI / UX tasarımcılarına ve QA mühendislerine tüm gereksinimlerinizi karşılamaya hazırdır. Projenin kapsamına ve gereksinimlerinize bağlı olarak birden fazla katılım formatı sağlıyoruz.


Şirketimiz, Java uygulama geliştirmenin tüm aşamalarında projenizi kolaylaştıracak, mevcut yazılım ekibinizi Java geliştiricilerimizle genişletecek veya belirli bir sabit görevle başa çıkacak özel bir ekip sağlayabilir. Başarılı projelerin kanıtlanmış bir kaydı, çevikliğimiz ve müşterilerimizin hedeflerine olan bağlılığımız bizi yazılım mühendisliği alanındaki en saygın ortaklardan biri haline getirmektedir.


Java geliştirme hizmetlerimiz


Özel Java Uygulamaları Geliştirme

Java Kurumsal Uygulama Geliştirme (JEE)

Java Web Geliştirme

Java Mobil Uygulama Geliştirme (J2ME, Android)

Java Uygulamaları Geçişi, Geliştirme ve Entegrasyon

Java Uygulama Bakımı

Java Uygulama TestiNeden Java

Platformdan bağımsız programlama dili


Java programlama yazılımı, çeşitli platformlarda ve işletim sistemlerinde çalışan uygulamalar oluşturmak için evrensel bir çözümdür. Bir masaüstü uygulaması, web tabanlı bir yazılım, bir mobil uygulama veya platformlar arası bir ürün başlatmak istiyorsanız, bu programlama dili uygun bir seçim olacaktır.


Hızlı dağıtım


Zengin bir Java geliştirme ortamı, yazılım mühendislerine programlamayı çok daha verimli hale getiren birden fazla araç ve fikir kaynağı sağlar. Sonuç olarak, geliştiriciler sıfırdan yazılmış veya yeniden tasarlanmış ürünleri çok daha kısa sürede sunabilir ve bu da daha hızlı pazar dağıtımı sağlar.


Gelişmiş çoklu görev


Programlama dilinin gelişmiş işlevselliği ve esnekliği, yazılımınızı aşırı yüklemeden birden fazla görevi çalıştırmanıza olanak tanır. Bu özellik, özellikle daha ağır özelliklerle dolu uygulamalar söz konusu olduğunda geçerlidir.


Ölçeklenebilirlik


Java, ölçeklenebilir uygulamalar oluşturma konusunda denenmiş ve güvenilir bir çözümdür. Teknoloji, yazılım mühendislerinin dağıtım mimarisini değiştirmeden ürünlerine kapasite eklemelerine olanak tanır.


Güvenlik


Java programlama dili, güvenlik algoritmalarının ve protokollerinin korunmasını amaçlayan geniş bir API ve araç listesi ile bilinir. Bu tür yazılım koruma engelleri, teknolojiyi güvenlik açısından birinci sınıf bir çözüm haline getirir.


Entegre araçların çeşitliliği


Gözlemlenen programlama dilinin işlevlerini geliştiren entegre araçların geniş bir listesi vardır. Teknoloji, yazılım mühendislerinin tasarlanan ürünlerin kalitesini ve performansını iyileştirmesini sağlayan sürekli olarak güncellenmektedir.