Yazılım Geliştirme - Hizmetler - Source Software
×
Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Şirket içi geliştirme ekiplerimizin desteğiyle herhangi bir yazılım uygulaması oluşturun


Yazılım uygulamaları geliştirmek için tam hizmet

Source Software , yazılım uygulamalarının geliştirilmesi için özel bir ekibe sahiptir. C, Ruby, SQL ve Python programlama dillerinde uzmanlaşarak .NET ve Rails Framework'leri kullanarak, fikirlerinizi ticari bir ürüne dönüştürme yeteneğine sahibiz.


Geliştirme ekiplerimiz, işlevsel ve güvenli bir çözüm dağıtabilmemizi sağlayan şirket içi test ve DevOps ekiplerimiz tarafından desteklenmektedir.Microsoft .NET kullanarak herhangi bir uygulama oluşturun

Source Software, karmaşık sistem gereksinimlerine sahip uygulamalar oluşturabilen, özelleştirebilen ve destekleyebilen deneyimli bir .NET geliştirme ajansıdır. .NET esnek ve güçlü bir çerçevedir ve herhangi bir amaç için uygulamalar geliştirebiliriz.


ISO 9001, 13485, 27001 sertifikalı kalite yönetim sistemine göre çalışan ekip, dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlar ve hükümetler tarafından kullanılan kapsamlı uygulamalar geliştirmek için uluslararası müşterilerle çalışma deneyimine sahiptir.Nasıl Çalışıyoruz

Proje boyunca şirket içi geliştiricilerimizle birlikte çalışacaksınız. Ekip, tüm projelerle birlikte Çevik / Scrum metodolojisini takip eder. Kullanıcı gereksinimleri, kullanıcı hikayeleri içinde yakalanır ve kaydedilir. Daha sonra hikayeleri iş avantajına ve her sprintte nelerin sağlanabileceğine göre önceliklendireceğiz. Bu, bir sprint planlama sürecinin bir parçası olarak tartışılacaktır.Uzman Ruby ve Ruby on Rails Framework geliştiricileri

Source Software , hem Ruby hem de Ruby on Rails çerçevesinde akıcı olan uzmanlara sahiptir. Bu dinamik, açık kaynaklı programlama dili, basitliğe ve çok yönlülüğe odaklanır ve ısmarlama web uygulamaları oluşturmak için etkili bir dil haline getirir.


Binlerce uzantı, kullanıcı dostu ve mobil kullanıma hazır olan Ruby, yazılımınızı oluşturmak için harika bir kod tabanıdır.

Biz sadece yazılım geliştirme ekibinizden daha fazlasıyız

Geliştiricilerimiz tasarımcılar, teknisyenler ve bir test ekibi tarafından desteklenmektedir. Bu, ürün teslimatının kalitesini en üst düzeye çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayabileceğimiz anlamına gelir.

Yazılımınızı uzman ekibimiz tarafından test ettirin

Yazılım geliştirme hizmetlerimizi tamamlamak için, yazılımın gerektiği gibi çalıştığından emin olmak için yazılımı titizlikle test edebilen şirket içi bir test ekibimiz de var.


Ekip, yazılımı test ederken ISO 9001 ve 13485 sertifikalı KYS'mizi kullanmaktadır, bu da yaptığımız işin kalitesini sağlamak için katı süreçlere uyduğumuz anlamına gelir.


Odaklanmış yeni özellik kontrollerinden tüm sitenin kapsamlı uçtan uca testlerine kadar, yazılım tesliminizin kalitesini sağlamak ve çevrimiçi gelirinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak araçlara ve deneyime sahibiz.

Sorunuz Var mı?