WordPress - Hizmetler - Source Software
×
wordpress geliştirme

WordPress Geliştirme

Uzman WordPress geliştiricileri ve web tasarımcılarından oluşan şirket içi bir ekibimiz var.WordPress Geliştirme, Web Tasarım ve Destek

WordPress, güvenilir, sağlam ve açık kaynaklı doğası nedeniyle en popüler ve güçlü CMS'lerden (İçerik Yönetim Sistemi) biridir.


Uzman WordPress geliştiricilerimiz, sektördeki en iyi uygulamaları kullanarak web sitenizi en iyi nasıl tasarlayacağınızı ve geliştireceğinizi bilir. Web sitesi hızını ve SEO puanlamasını artıran ısmarlama çözümler geliştiriyoruz. WooCommerce uzantısını kullanarak NHS sağlayıcıları ve yerel işletmeler için WordPress web sitelerini uyguladık. Diğer istemciler de WordPress'in kullanım kolaylığı, uzun ömürlülüğü, kapsamlı destek ağı ve genişletilmiş işlevselliği desteklemek için ölçeklenebilirliğinden yararlanmıştır.


Sezgisel ve uyarlanması kolay ara yüzlere sahip siteler oluşturuyoruz, böylece işimiz tamamlandıktan sonra içeriğinizi zahmetsizce yönetebileceksiniz. Ayrıca, bunun gerekli olması durumunda müşterilerimize eğitim verebiliyoruz.


Neden WordPress?

WordPress şu anda esnek, özelleştirilebilir ve kullanıcı merkezli arayüzü sayesinde dünya çapında yetmiş beş milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapıyor ve bu da onu bugün web'deki en popüler CMS haline getiriyor. WordPress web tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz, size göz alıcı, işlevsel ve güvenli bir web sitesi tasarlamak ve oluşturmak için bu açık kaynaklı platfor


Açık kaynak

Açık kaynaklı bir CMS olarak, WordPress kutudan çıkar çıkmaz geliştirmekte özgürdür, yani çerçevenin popüler olduğu anlamına gelir, bu da sitenizdeki içeriğin nasıl yönetileceğine dair ilham, çözüm ve kılavuzlar bulmayı kolaylaştırır.


Kullanıcı merkezli

Önce kullanıcı/yönetici metodolojisi ile oluşturulan arka uç içerik yönetimi panelinin anlaşılması, özelleştirilmesi ve bakımı kolaydır, bu da siteyi ölçeklenebilir ve web sitesi sahiplerinin kendi içeriklerini oluşturmaları için geleceğe dönük bir kanıt haline getirir.


Binlerce eklenti

Son on sekiz yıldaki popülaritesi nedeniyle, WordPress büyük bir hayran ve geliştirme tabanından yararlanır, yani WordPress kullanıcılarının sitelerinin işlevselliğini genişletmek için binlerce eklenti vardır.WordPress'in Gücünden Yararlanın

Source Software, bu platformla kapsamlı bir şekilde çalışmış olan şirket içi WordPress geliştiricileri ve web tasarımcılarından oluşan bir ekibe sahiptir. WordPress'in tüm sürümlerinde WordPress geliştirme, tasarım, destek, eğitim, barındırma ve güvenlik danışmanlığı sunuyoruz.


Bir WordPress barındırma hizmeti sunuyoruz ve işinizi en başından itibaren hızlı, profesyonel ve güvenilir bir hizmet sunarak özel barındırma ortamımıza yerleştireceğiz. WordPress desteğine ihtiyaç duyanlar için, web siteniz hem site dosyalarına hem de veritabanlarına rutin günlük yedeklemeler alacaktır, böylece web sitenizde bir şeylerin ters gitmesi durumunda, hızlı ve sorunsuz bir şekilde geri yükleyebileceğimizden emin olabilirsiniz.


Müşterilerimizin tüm web siteleri için optimum WordPress barındırma ortamını sağlamayı taahhüt ediyoruz.


Tüm WordPress destek ihtiyaçlarınız için hazır

Herhangi bir sorunu çözmeye ve optimum çözümü uygulamaya yardımcı olmak için zengin deneyimimizi kullanacağız. Müşterilerimize aşağıdaki konularda yardımcı olarak mümkün olan en geniş WordPress destek hizmetleri yelpazesini sunuyoruz:


Web sitesi yapıları

Yükleme

Konukseverlik

Yükseltme

Güvenlik

Eklenti geliştirme

Şablon kurulumları ve özelleştirme

Biçimlendirme ve düzen

Şifre kurtarma

Site Haritası oluşturma

Trafik izleme araçlarını uygulama

Genel destek ve kullanım


Biz sadece WordPress Geliştirme ekibinizden daha fazlasıyız

Tüm web sitesi destek ihtiyaçlarınızla ilgilenmeye hazır WordPress geliştiricilerimiz var. En başından itibaren, işletmeniz hakkında bilgi edinmek ve markanızı ve hedeflerinizi anlamak için zaman ayıracağız, böylece WordPress tasarımcılarımız sizin için en iyi web sitesini oluşturabilir.WordPress Eklentileri ve Uzantıları

Mevcut eklentileri WordPress web sitelerine sorunsuz bir şekilde entegre etme ve gerektiğinde özel bileşenler geliştirme konusunda zengin bir deneyime sahibiz.


Örneğin, WordPress geliştiricilerimiz, sitenizi geliştirmek için aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli eklenti türlerini uygulama konusunda deneyime sahiptir:


e-Ticaret

Takvim ve Rezervasyon

Özel Çok Sayfalı Formlar

Özel Gönderi Türleri

Haberler ve RSS Akışları

Sosyal Yayınlar

Üçüncü Taraf Entegrasyonları

Veri Raporlama

SEO

CRM entegrasyonu


Sorunuz Var mı?