Web Tasarım - Hizmetler - Source Software
×
Web Tasarım

On beş yılı aşkın bir süredir çarpıcı web siteleriyle kullanıcıları yakalar ve onlarla etkileşim kurarız


Kullanıcılarınıza web sitenizde en iyi deneyimi sunarak onları bir yolculuğa çıkarın.


Harika görsellerle kullanıcıları büyüleyin ve tam olarak istediklerini bulmalarını kolaylaştırarak sitenize dalmalarını sağlayın. Bir web sitesinin görünümü ve hissi ilham verecektir, ancak kullanıcı dostu olmak başarıya ulaşmak için çok önemlidir. Türkiye merkezli bir Web Tasarım Ajansı olarak, tasarımın bu iki yönünü dengelemenin en büyük kullanıcı deneyimiyle sonuçlanacağına inanıyoruz.


Potansiyel müşterileri dönüştürmek, satış yapmak veya trafik çekmek istiyorsanız, web siteniz hedeflerinize ulaşmak için uzman web tasarımcılarımız tarafından tasarlanacaktır.


Son kullanıcı için bir web sitesi tasarlama


Bir web sitesi ilgi çekici, gezinmesi kolay ve hedef kitlenize odaklanmış olmalıdır.


Kullanıcı yolculuğu, bir potansiyel müşteriyi karlı bir müşteriye dönüştürüp dönüştürmeyeceğinizi belirler. Web Tasarım hakkında verdiğiniz her karar, kullanıcının sayfayla nasıl etkileşime girdiğini etkiler. Kullanıcıların bilinçli kararlar alabilmesi ve harekete geçirici mesajlarınızın onları önemli bir hedefe doğru yönlendirmesi için doğru bilgileri eklemeniz gerekir. Web sayfası tasarımcılarımız, kullanıcılarınıza öncelik veren bir web sitesi oluşturabilir. En iyi özellikler konusunda size rehberlik edeceğiz ve web sitenizin dönüşüm sağladığından emin olmak için sorunsuz gezinme ile kullanıcı odaklı tasarımlar oluşturacağız.


Sizinle nasıl çalışıyoruz


Her mock-up, prototip ve tasarım konseptiyle, tasarım sürecinin merkezinde kalmanız için geri bildirimlerinizi alacağız. Siz ve web tasarım ve geliştirme ekibimiz arasındaki işbirliğinin başarıyı artırmanın en etkili yolu olduğunu düşünüyoruz. Böylece, bu tasarımlara ince ayar yapmak ve web sitenizi tamamlamak için ihtiyaç duyduğunuz kadar ekiple sohbet edebileceksiniz.


Markanızı, pazar yerinizi ve hedeflerinizi güçlü bir şekilde


anladıktan sonra, tel kafesleri kullanarak site yapınızı ve önemli kullanıcı yolculuklarınızı tanımlarız. Çoğu büyük karar, web sitenizin her sayfasında kullanıcıların ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak için bu süreçte alınır.


Kimlik ve Tasarım


Onaylandıktan sonra, tasarımları hayata geçirmek için renk paletleri uygulayarak tel kafeslere görsel varlıklar ve gerçek içerik ekliyoruz. Tasarım sürecini etkilemenize ve desteklemenize olanak tanırken vizyonumuzu size sunmak için yeni veya mevcut marka yönergeleriyle çalışıyoruz.


İnşa ve Geliştirme


Yapım süreci, tasarım ve geliştirme ekiplerimiz arasında dikkatli bir şekilde yönetilir. Projenizi titiz tasarım standartlarını karşılayacak ve lansmandan önce imzalanması için KG ekibine teslim edilmeden önce optimum verimlilik elde edecek şekilde inşa edeceğiz!


Biz sadece web tasarım ekibinizden daha fazlasıyız


Başarınızı önemsiyoruz. Çevrimiçi olarak müşteri çekmenize yardımcı olmak için buradayız. En başından itibaren, işletmeniz hakkında bilgi edinmek, markanızı ve hedeflerinizi anlamak için zaman ayırırız, böylece sizin için en iyi web sitesini tasarlayabiliriz.


Mobil cihazlar için optimize edilmiş web siteleri


Türkiye'deki arama trafiğinin 1 / 3'ünden fazlası yalnızca mobil cihazlardan geliyor ve Google'ın mobil öncelikli bir dizine doğru ilerlemesiyle, web sitenizin mobil cihazlara duyarlı olması gerektiğini söylemeye gerek yok ve web tasarım hizmetimiz bunu ve daha fazlasını sunuyor.


Kullanıcılarınızın, hangi cihazı kullandıklarına bakılmaksızın web sitenizle tutarlı bir deneyime sahip olmaları çok önemlidir. Bir web tasarım ajansı olarak, tasarımların nasıl göründüğünü ve mevcut sayısız cihazda gezinmenin ne kadar kolay ve sezgisel olduğunu dikkatlice düşünüyoruz.Web sitenizi bağımsız olarak yönetin


Bir CMS, düzenli olarak yeni içerik eklemenizi ve sitenizi güncel tutmanızı kolaylaştırır. Alakalı kalırsınız, bu da kullanıcı deneyimi için harikadır ve siteniz Google tarafından daha sık taranır.


Web tasarımcılarımız, Joomla, WordPress ve Drupal gibi içerik yönetim sistemlerini (CMS) kullanarak oluşturur. Böylece, sitenizi istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.


Tam kontrol sizde. İçeriği kolayca düzenleyebilir, yeni sayfalar ekleyebilir ve personele bu içeriği nasıl kullanacakları konusunda eğitim verebilirsiniz. Günlük görevlerinizde size yardımcı olması için bir geliştiriciye ihtiyacınız olmayacak.


Source Software

Sorunuz Var mı?