Web Geliştirme - Hizmetler - Source Software
×
web geliştirme

Web Sitesi Geliştirme Çözümleri

İşinizi neyin harika kıldığını biliyorsunuz ve bunu göstermenize yardımcı olacağız.


Deneyim için Tasarlandı

İşletmenizi ilgi çekici ve işlevsel bir web sitesi aracılığıyla erişilebilir kılmak için sizinle birlikte çalışmaya hazır, özel bir web geliştiricileri ekibimiz var. İşletmenizi güvende tutan ve teknolojinin en ileri noktasında tutan en iyi açık kaynaklı platformları kullanarak siteler oluşturuyoruz.


Joomla

Türkiye'nin önde gelen Joomla uzmanlarından biriyiz. Source Software, bu ödüllü içerik yönetim sistemi için geliştirme, tasarım, destek ve eğitim hizmetleri sunan deneyimli bir şirket içi ekibe sahiptir.


WordPress 

WordPress, internetin% 20'sinden fazlasına güç veren dünyanın en popüler içerik yönetim sistemlerinden biridir. Ekibimizde bu platformu geliştirebilecek, tasarlayabilecek ve destekleyebilecek WordPress uzmanlarımız var.


Shopify 

Shopify, bir çevrimiçi mağaza oluşturmayı ve yönetmeyi son derece kolaylaştıran birçok kullanıma hazır işlevselliğe sahip, oldukça popüler ve kullanımı kolay bir CMS'dir. Ödemeleri satmak, göndermek ve işlemek isteyenler için ideal bir platformdur.


Neden Web Geliştirme Ajansınız Olarak Bizi Seçmelisiniz?

Siteniz insanları size daha da yakınlaştırır ve uzman bir web geliştirme şirketi olduğumuz için şirket içi uzmanlarımızın becerilerini kullanarak deneyimlerini şekillendirmenize yardımcı oluruz.


Bir dizi araç kullanarak 1000'lerce web sitesi oluşturduk. Basit siteler için basit CMS' den özel olarak oluşturulmuş uygulamalara ve web portallarına kadar.


Kullanımı ve yönetimi kolay, yüksek kaliteli bir site sunacağız ve bu siteyi tam potansiyeliyle kullanmanız için sizi eğitip destekleyeceğiz.


Deneyimli Web Geliştirme Ekibi

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, deneyimli web geliştirme ekibimiz projenizle ilgilenecek ve sonuçlar sunacaktır.


Özel Yapım - Sıfırdan bir siteye mi ihtiyacınız var? Sizinle birlikte çalışan şirket içi ekibimiz, işletmenizin bireysel ihtiyaçlarına uygun yüksek kaliteli ısmarlama siteler ve uygulamalar geliştirecektir.

Açık Kaynak - En iyi açık kaynak platformlarına güveniyoruz, bu yüzden geliştirdiğimiz siteler için Joomla, Wordpress ve Drupal'ı kullanıyoruz. Bu, sitenizin ileriye dönük olarak işletmeniz için sağlam ve güncel olacağı anlamına gelir.

İletişim - Sizi düşünerek bir ürün oluşturduğumuzu bilmeniz gerekir, bu nedenle geliştirme sürecinin her aşamasında sizi döngüde tutacağız.

Güvenli - Çevrimiçi güvenlik, gelişimimizde çok önemlidir ve bunun işletmeniz için bir öncelik olduğunu biliyoruz. Oluşturduğumuz siteler tasarım için verilerden ödün vermez.


Biz sadece web geliştirme ekibinizden daha fazlasıyız.

Başarınızı önemsiyoruz. Çevrimiçi olarak müşteri çekmenize yardımcı olmak için buradayız. En başından itibaren, işletmeniz hakkında bilgi edinmek, markanızı ve hedeflerinizi anlamak için zaman ayıracağız, böylece sizin için en iyi web sitesini tasarlayabilir ve geliştirebiliriz.


Web Geliştirme Sürecimiz

Web geliştirme ekibi bir dizi web projesi sunar ve daha fazla iş sağlayan basit ve kullanımı kolay web siteleri oluşturur. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir web sitesine sahip olduğunuzdan emin olmak için adımlar atıyoruz. Sürecimiz aşağıdaki adımları içerir -


İç görüler Topla

Web sitenizden ne istediğinizi anlayın, ayrıca mevcut sitenize, rakiplerinize ve pazara bir göz atın.


Spesifikasyonu Oluşturma

İlgili belgeleri oluşturun ve teslim edilecek şeyin proje planını ana hatlarıyla belirtin.


Tasarım

Önce iyi bir kullanıcı yolculuğu tanımlamak ve web sitesine akış sağlamak için tel kafesler oluşturuyoruz, ardından web sitenizin nasıl görüneceğine ve hissedeceğine dair görsel bir tasarım yapıyoruz.


Gelişme

Yetenekli geliştiricilerimiz daha sonra tasarımlarınızı hayata geçirir, içeriği siteye ekler ve tüm cihazlar için duyarlı olmasını sağlar.


Test etme

Web geliştirme ajansımızla ilgili benzersiz bir şey, herhangi bir hatayı ortadan kaldırmak için herhangi bir şey yayınlanmadan önce tam test yapmamızdır.


Dağıtım

Tam bir dağıtım planı kullanarak, web sitesini yayına alırız ve sorunları işaretlemek ve çözmek için sürekli olarak izleriz.


Sorunuz Var mı?