Video Prodüksiyon - Hizmetler - Source Software
×
Video Prodüksiyon hizmeti

VIDEO PRODÜKSIYON HİZMETİ

Hedef kitlenizin ilgisini çeken ve işletmenizin büyümesini sağlayan ilgi çekici videolar oluşturun.


Daha hedefli ve etkili mesajlar oluşturmak için videonun gücünden yararlanarak içeriğinizle daha fazlasını başarın.


Bu yeni bir şey değil, ancak değişen şey, videonun dijital pazarlama için ne kadar önemli hale geldiği. Video trafiği artırır, ziyaretçileri tutar ve dönüştürür, bu da işletmelerin pazarlama, satış ve büyümesi için gerekli hale getirir.


Kısa bir tanıtım videosu, bir iş veya kurumsal video, animasyonlu bir açıklayıcı veya eğitim videosu veya hatta büyük ölçekli bir prodüksiyon arıyorsanız, ekibimiz konseptten tamamlanmaya kadar size rehberlik edecektir.


TV reklamları, müzik videoları, kurumsal ve eğitim videoları çekmiş deneyimli bir ekipten tam bir video prodüksiyon hizmeti sunuyoruz.

Tüm görüntülerin şirket içinde oluşturulduğunu ve düzenlendiğini lütfen unutmayın.Konseptten dönüşümlere

Video hizmetlerimiz sizinle başlar. İhtiyaçlarınızı, hedeflerinizi ve mesajınızı en iyi şekilde nasıl ileteceğinizi anlamak için sizinle birlikte çalışacağız. Her öğe hazır olana kadar yazma, rafine etme, ince ayar yapma.


Source Software proje boyunca sizi destekleyecek ve ihtiyacınız olduğu kadar az veya çok şey yapabilir. Projeler, bir kereye mahsus 10 saniyelik videolardan oluşan kısa bir seri için bir başlık veya grafik dizisi tasarlamaktan bir dakikaya kadar değişebilir veya tüm bir pazarlama kampanyasını desteklemek için birden fazla videoya ihtiyacınız varsa, bunu da yapabiliriz.


Yaratıcı bir video prodüksiyon ajansıyız

Video prodüksiyonumuz siz hazır olduğunuzda başlar. Film şeridi çizimleri ve tanıtım videonuzu veya kurumsal video stratejinizi açıkça tanımlayan bir prodüksiyon öncesi program çizeceğiz. Senaryo yazma ve hazırlama konusunda ihtiyacınız olduğu kadar yardım edeceğiz.


Hizmetinizdeki araçlar arasında video seslendirme, video animasyon oluşturma, kilit etkileyiciler, personel ve müşterilerle röportajlar yapma yer alıyor ve her adımda orada olacağız. Projeniz birçok öğenin herhangi bir varyasyonunu veya kombinasyonunu içerebilir. Video prodüksiyonunuzun marka kurallarınıza uygun olduğundan emin olmanın öneminin farkındayız.
Proje Ne Olursa OlsunPazarlama

Adından da anlaşılacağı gibi, dünyaya ürün veya hizmet teklifiniz hakkında bilgi verme fırsatınız.


Açıklayıcı videolar

Kanıtlanabilir veya 'nasıl yapılır' videoları, insanların başka yollarla açıklanması zor olan kavramları veya prosedürleri anlamalarına yardımcı olacaktır.


Kılavuzlar ve bilgiler

"Birinci şahıs" videosu, bir deneyimi veya ürünü yakalayarak değerli bilgiler sağlayabilir ve aynı yolculuğu veya ürünü denemek isteyebilecek diğer kişilere ilham verebilir.


Etkinlikler ve Konferanslar

Konferansınızdan veya etkinliğinizden bir vızıltı oluşturun - önemli noktaları, tepkileri ve ana not konuşmacılarınızı yakalayın.


Hayırseverlik ve Yardım

Önemli bir konuda otorite ve tutkuyla konuşabilen 'bilinen' bir kişiye sahip olmak, metinden daha hızlı bir bağış toplama kampanyası oluşturabilir veya diğer kampanyalarla birlikte çalışabilir.


Bilim ve araştırma

Keşifler ve yeni teknolojiler, başkalarının öğrenmesi için fantastik ve değerli bir iç görü yaratabilir. Ayrıca bir şirkete profesyonelliklerini diğer meslektaşlarıyla paylaşma şansı verir.


Sizin hikayeniz

Sizin hikayeniz sizin hikayenizdir. Buraya ne kadar çok kategori ve temas noktası yerleştirirsek yerleştirelim, hikayeniz bizi ve sizi tamamen farklı bir yöne götürebilir.


Eğitim

Dersinizi veya sınıfınızı dijital dünyaya taşıyın. Çoklu veya tek kamera çekebiliriz.


İşlemlerimiz1 Planlama.

Fikirlerin taslağını çizmek ve bir tedavi yazmak ilk adımlardır. Hedef kitleniz kim? Hangi mesajları iletmeniz gerekiyor? İzleyiciler tanımlandıkça ve temel temas noktaları netleştikçe, etkileşim kurmak için en iyi görsel dil araçları da belirginleşir. Bir brief bir senaryo haline gelecek ve bir senaryo, son parçaya dönüşen bir storyboard'a dönüşebilir.


 

2 Çekim

4k kameralar ve lensler? Çek. Gimbals ve kaydırıcılar? Çek. Çekimlerinizin öne çıkmasını istiyoruz. Bu, kilit etkileyiciler, personel ve müşterilerle yapılan röportajlardan, olayların ve yerlerin hızlandırılmasından, binanızın drone görüntülerine veya ağır çekime kadar her şeyi içerebilir. Saygılı ve işiniz etrafında çalışan mantıklı bir çekim programı üzerinde çalışacağız.


 

3 Düzenleme.

Video düzenleme, vizyonunuzu gerçekleştirmekle ilgilidir. Çekimleri post prodüksiyona getireceğiz ve video editörlerimizden biri, basit veya karmaşık grafik öğeleri müzik, seslendirme ve kaydedilen tüm çekimlerinizle birleştiren, elde edilen tüm öğeleri karışıma dahil eden iyi düzenlenmiş bir parça tasarlayacak. Video şekillenmeye başladığında, nerede ve ne zaman görüleceğine siz karar verirsiniz.


 

4 Dağıtım 

Dijital çağda, çekimleriniz bir milisaniye içinde dünyanın yarısını dolaşabilir, ancak yine de basılı kopyalara ihtiyaç duyanlar için programınızın ihtiyaç duyduğunuz sayıda kopyasını düzenleyebiliriz. Tasarım ve etiketleme, tasarımınızı ve markanızı yansıtacaktır. Video reklam alanınızı, tanıtımınızı ve mümkün olduğunca çok kişiye nasıl erişeceğinizi planlamanıza da yardımcı olabiliriz.Büyük resmi düşünmek

Bir programdan sonra mesajınızın durmasına gerek yok. Alternatif acelelerin ve görüntülerin diğer pazarlama materyalleri için kullanılabilmesi için görüntüleri yeniden düzenlemek, yeni kitlelerle bir ilişki kurmaya yardımcı olacaktır.


Videolarınız ayrıca, kitlelerin çeşitli düzeylerde etkileşime girebilmesi veya zamanın kısa olması için yeniden tasarlanmış veya altyazılı olabilir. Örneğin, bir şirket videosu çekersek, görüntüleri bir Facebook kapak videosu, sosyal medya reklam teaser videoları, bir web sitesi için döngüsel bir arka plan videosu, ofis Noel partisi için bir bloopers makarası ve çok daha fazlasını oluşturmak için yeniden kullanabiliriz!


Çoklu platformlar için video

Video akış hizmetleri, kodekler ve standartlar bizim dilimizdir. Videonuzu yayına, etkinlik oynatmaya veya çevrimiçi ortama hazır hale getirmek, her ortama uyan standartlardan yararlanmak anlamına gelir. Programınızın görüldüğü her yerde parlamasını sağlayan farklı oynatma türlerini oluşturacağız.


Bize projenizden bahsedin

Her müşteri farklıdır, her proje benzersizdir. Fikrinizi bitmiş bir videoya dönüştüreceğiz. Hadi konuşalım.


Sorunuz Var mı?