UX Tasarım - Hizmetler - Source Software
×
ux tasarım

UX Tasarımı

Dönüşümleri, katılımı ve müşteri memnuniyetini artırmaya yardımcı oluyoruz.


UX Tasarım ile çevrimiçi deneyimleri geliştirin

Müşteri yolculuğunu geliştirmek, herhangi bir web sitesinin başarılı olması için çok önemlidir. Kullanıcıların katılımını sağlayacak bilgi birikimine sahip bir ux tasarım ajansıyız ve kârlı müşteri deneyimlerinin nasıl oluşturulacağını çok iyi anlıyoruz. Deneyimli UX tasarım ekibimiz, bilinçli tasarım kararları vermek için araştırma ve kullanıcı testlerinden yararlanır ve bu da kullanıcıların istedikleri görevleri yerine getirmelerini kolaylaştıran web siteleriyle sonuçlanır.


Web sitenizi daha etkili ve daha başarılı hale getirmek ister misiniz?

Source Software , web siteleri başarısız olan şirketlere yardımcı olabilir.


Müşteriniz için olumlu bir tarama deneyimi oluşturmak için analitik ve araştırma tekniklerinin bir karışımını kullanıcı odaklı tasarımla harmanlayabiliriz. Ziyaretçinin etkileşime girme, dönüştürme ve geri dönme olasılığının daha yüksek olduğu bir yer.


Kullanıcı deneyimini iyileştirmenin faydaları nelerdir?

Hepsi mevcut başarınızı ölçmek, kullanıcı ihtiyaçlarınızı anlamak ve çevrimiçi teklifinizi geliştirmek için doğru önerileri sunmak üzere tasarlanmış çeşitli UX hizmetleri sunuyoruz. Web sitenizi hedef kitleniz etrafında tasarlayarak, aradıklarını bulma ve sitenizde daha fazla zaman geçirme olasılıkları daha yüksek olacaktır.


Şunları yaparak yardımcı olabiliriz:


Başarılı olma olasılığı daha yüksek bir tasarım oluşturabilmeniz için kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlama

Daha keyifli ve tatmin edici bir müşteri deneyimi yaratmak için müşteri acı noktalarını ortadan kaldırmak

Satış hunisinin başka bir yerindeki kullanıcı yolculuğunu iyileştirmenize yardımcı olma


UX projenizi bugün başlatın

İster paydaş geri bildirimleri, odak grupları, tel kafes prototipleri veya tasarım modelleri olsun, vizyonunuzu planlamanın ve sunmanın en iyi yolunu belirlemek için sizinle birlikte çalışacağız.


Biz sadece web tasarım ekibinizden daha fazlasıyız.

Başarınızı önemsiyoruz ve müşterileri çevrimiçi olarak çekmenize yardımcı olmak için buradayız. En başından itibaren, işletmenizin web stratejisini destekleyebilmek için işletmeniz hakkında bilgi edinmek ve hedeflerinizi anlamak için zaman ayıracağız.


Sorunuz Var mı?