Sosyal Medya Pazarlama - Hizmetler - Source Software
×
sosyal medya pazarlaması

Sosyal Medya Pazarlama Ajansı

İşletmeler için heyecan verici ve ilgi çekici sosyal medya pazarlama stratejileri planlıyor, uyguluyor ve sunuyoruz.


Sosyal medya pazarlaması yoluyla işinizi büyütün

Sosyal medya, çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmak, içerik paylaşmanıza ve yeni potansiyel müşteriler ve mevcut müşterilerle ilişkiler kurmanıza olanak tanıyan mükemmel bir araçtır. Tüm dünyada 4,5 milyardan fazla kullanıcısı olan sosyal medya, günümüz kültürünün önemli bir bileşenidir ve bu nedenle işletmeler için markanızı, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi güçlendirerek büyümek için heyecan verici bir fırsat sunar.


Sosyal medya, yalnızca geleneksel pazarlama ve reklamcılık uygulamalarıyla başka türlü yapamayacağınız insanlara ulaşmanıza yardımcı olabilecek inanılmaz bir tanıtım aracı olmakla kalmaz, aynı zamanda aktif bir sosyal medya varlığını sürdürmek, müşteri hizmetleri çabalarını güçlendirmeye de yardımcı olabilir.Sosyal medya stratejinize çeşitlilik katmak

Sosyal medya pazarlaması, daha geniş pazarlama çabalarınızla entegre edildiğinde en etkilidir ve doğru bir şekilde yönetilirse, iş hedeflerinize ulaşmada önemli bir varlık haline gelebilir. SEO ve içerik pazarlaması ile birlikte, sosyal medya sesinizi çevrimiçi olarak yansıtabilir ve web sitenize gelen ziyaretçi sayısını artırabilir. Sosyal medya aynı zamanda marka kişiliği oluşturmanın birincil yoludur ve işletmenizi müşteri sadakati ve aşinalık oluşturmaya yardımcı olan ilgi çekici ve iletişim odaklı bir kişilikle çevreler.


Dahili ekibimiz, dijital temas noktalarınızı çekici tutmak için grafikler, videolar, blog gönderileri ve çok daha fazlasını kullanarak sosyal medya çıktılarınızın ilgi çekici ve çeşitli olmasını sağlayabilir. Her türlü uzun ve kısa biçimli içerik, etkileşimli içerik ve hedefli içerik oluşturma becerisine sahip olan sosyal medya ekibimiz, sosyal medya profillerinizi heyecan verici, ilgi çekici ve veri odaklı temas noktalarıyla destekleyebilir.


Uzman bilgisi

Sosyal medya pazarlaması, işletmenizle etkileşimi artırır ve sizin için yeni fırsatlar yaratır. Ürün lansmanlarından şirket haberlerini paylaşmaya ve yarışmalar düzenlemeye kadar, birden fazla dijital kanalda güçlü bir varlığa sahip olmak işletmeler için hayati önem taşımaktadır.


Hedef kitle oluşturma

Yeni müşterilere ulaşın ve mevcut müşterilerinizin ilgisini ve ilgisini canlı tutun.


Marka bilinirliğini artırın

İlişkiler kurun ve paylaştığınız içerikle şirket değerlerinizi paylaşın.


İletişimi geliştirin

Sosyal medya platformları her ay dünya çapında milyarlarca ziyaret alır, böylece başka türlü ulaşamayacağınız müşterilerle etkileşime girebilirsiniz.


İnternet sitenizin ziyaretçilerini artırma

Sosyal medyadan web sitenize yüksek düzeyde potansiyel trafik yönlendirmek, Google'a güvenilirliğinizin harika bir göstergesidir - SEO'nuza bir destek sağlar.


Başarınızı ölçün

Sosyal medya kampanyalarınızın performansını izleyebilir ve gelecekteki pazarlama çabalarınızı geliştirmek için analitik içgörüleri kullanabilirsiniz.


Sosyal dinleme

Mevcut ve potansiyel müşterilerin çevrimiçi olarak söylediklerini dinleyin ve hızlı bir şekilde yanıt verin. Ayrıca rakiplerinizi çevrimiçi olarak dinleyebilir ve onlardan bir şeyler öğrenebilirsiniz.Sosyal medya kampanyalarınızın uzman yönetimi

Source software , sosyal ağlarınızda kitle katılımını en üst düzeye çıkarmak için bir sosyal medya yönetimi hizmeti sunar. Size değerli zaman kazandırmak için sosyal medya pazarlamasını yönetiyoruz, işinizin diğer alanlarına odaklanmanızı sağlıyoruz.


İşletmeniz için özel bir sosyal medya stratejisi tasarlayıp uygulayacağız, hizmetlerinizi, tekliflerinizi, ideallerinizi ve kişiliğinizi çevrimiçi içerik aracılığıyla yansıtacağız. Sosyal platformlarınızın zirvesinde kalmak için zamanınız veya uzmanlığınız yoksa, sosyal medya yönetimi çözümümüz, markanızla ilgili kelimeyi hedef kitlelere yaymada sizin için çok yararlı olabilir.


Sosyal medya stratejilerimiz ve uzmanlığımız, şirketinizin mesajlaşmasını artırabilir, böylece dijital ortamda yüksek sesle ve net bir şekilde duyulur. Bilgi birikimimizi ve yeterliliğimizi kullanarak, mevcut çok çeşitli sosyal medya platformlarından optimum şekilde yararlanıyoruz. Sosyal medya genellikle daha geniş bir dijital pazarlama stratejisinin bir parçasını oluşturur ve bu kanalları kullanmak, ne elde etmeye çalıştığınıza bağlı olarak farklı ses tonlarıyla daha geniş kitlelere ulaşmanıza izin verebilir.Ücretli sosyal medya reklamcılığı

Ücretli sosyal medya reklamcılığı, erişimlerini hızlandırmak için yayınlarınızı öne çıkarmayı içerebilir. Hedeflerinize ve hangi sektörde faaliyet gösterdiğinize bağlı olarak ne tür bir bütçenin en iyi şekilde çalışacağını sizinle tartışabiliriz.


Çeşitli sosyal medya kanallarındaki ücretli reklamlardaki önemli deneyimimiz, erişiminizin en üst düzeye çıkarılmasını, etkileşim düzeylerinizin artmasını ve beğenilerinizin ve dönüşümlerinizin artmasını sağlayacaktır.


Bir sosyal medya ajansı olarak, iş için sosyal medya yürütme konusunda geniş deneyime sahibiz ve değerli bir demografiye ulaşmak için tasarlanan hedefli sosyal reklamların yeni müşteriler edinme ve potansiyel dönüşümleri artırma açısından sahip olabileceği değeri biliyoruz.Biz sadece sosyal medya ekibinizden daha fazlasıyız

Sadece bir sosyal medya ajansı değiliz, aynı zamanda dijital pazarlamanın tüm alanlarında uzmanlarımız var, böylece pazarlama stratejilerini işletmenizin dijital ortamında bütünsel olarak optimize etmek için entegre kampanyalar tasarlayabilir ve uygulayabiliriz.Sosyal medya stratejinizi geliştirmek için Source Software ile işbirliği yapın

En etkili sosyal medya kampanyalarının yürütülmesine yardımcı olmak için sizinle işbirliği yapacağız.


İhtiyaçlarınız nelerdir?

LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube dahil olmak üzere işletmeniz için hangi sosyal platformların en iyi şekilde çalışabileceğine bir göz atacağız.


Aylık bir plan, mevsimsel etkinlikler veya işletme promosyonları da dahil olmak üzere işletmenize bağlı olarak ele almak istediğiniz kilometre taşlarını içerecektir.


Sonuçları en üst düzeye çıkarmak için sosyal gönderilerinizin ne zaman ve nerede paylaşılabileceğini belirleyeceğiz.


Analytics, etkileşimi, dönüşümleri ölçmek ve iyileştirilecek alanları vurgulamak için herhangi bir kampanyanın performansını görüntülememize olanak tanır.


Sosyal medya pazarlamanızı beklemeye almak isterseniz, sizi uzun vadeli bir sözleşmeye bağlamayacağız.


Kampanyaları gerektiği gibi ve gerektiğinde, yalnızca bir aylık bildirim süresiyle duraklatabilirsiniz.Sorunuz Var mı?