Siber Güvenlik - Hizmetler - Source Software Bilişim
×
Siber Güvenlik

BT ve Siber Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik risklerinizi tanımlayarak, yöneterek ve daha da azaltarak işletmenizin siber güvenlik duruşunu güçlendirin.


Tanımlama

Gelişmiş güvenlik açığı yönetimi hizmetlerini kullanarak tüm saldırı yüzeyinizi ve tehdit vektörlerinizi keşfedin.

Koruma

Gelişmiş bir uç nokta algılama ve izleme çözümü kullanarak üstün siber güvenliği kolaylaştırın.

Önleme

Olası herhangi bir siber olayı azaltmaya yardımcı olmak için proaktif ve son teknoloji bir siber güvenlik sistemi kullanın.


BT ve Siber Güvenlik

Ismarlama ve proaktif bir siber güvenlik stratejisi uygulayarak güvenlik duruşunuzu iyileştirmenize ve geliştirmenize yardımcı olacağız.


Birinci sınıf siber güvenlik desteği sunmak için özel ekibimize güvenebilirsiniz ve CREST onaylı siber güvenlik hizmetleriyle işletmenizi rakiplerinizden ayırmak istiyorsanız, deneyimli Güvenlik ekibimiz size yardımcı olabilir. Hem Güvenlik Açığı Değerlendirmesi hem de Penetrasyon Testi için imrenilen bir CREST akreditasyonuna layık görüldük.


Özel güvenlik analistlerimiz ve mimarlarımız, siber güvenlik riskinin tüm kapsamını kapsayan çok sayıda siber güvenlik hizmeti sunmaktadır.


İster mevzuata uygunluğu sağlamak için güvenlik açığı değerlendirmeleri olsun, ister yönetim kurulu direktiflerini karşılamak için tam yığın sızma testi olsun, Source Software Security ekibi size beklentilerinizi aşmayı amaçlayan dürüst ve titiz bir hizmet sunmaya kendini adamıştır.


Hizmet Olarak Güvenlik

İşletmenizi, işletmenizin bilgilerini daha da geliştiren ve güvence altına alan ve siber güvenlik riskine gelişmiş bir yaklaşım sunan bir dizi operasyonel güvenlik aracıyla proaktif olarak donatın.


Siber Güvenlik Değerlendirmesi

Düzenli siber güvenlik değerlendirmeleri yaparak işletmeniz için ilerici siber güvenlik olgunluğunu gösterin. Bu size siber güvenlik ekosisteminize tam bir genel bakış sağlayacaktır.


Bilgi Güvenliği ve Yönetimi

Deneyimli Güvenlik ve Danışmanlık ekiplerimizle iletişime geçerek işletmenizin mevzuata uygunluğunu onaylayın ve işletmenizin tüm uyumluluk ihtiyaçlarının karşılanacağından emin olabilirsiniz.


Web Uygulaması Güvenliği

İşletmenizi riske atabilecek güvenlik açıklarını keşfetmek için web uygulamalarınızı test edin. Deneyimli CREST onaylı penetrasyon testi ekibimiz web sitelerini ve web uygulamalarını değerlendirecektir.


Altyapı Güvenlik Açığı ve Sızma Testi

Altyapınızda herhangi bir güvenlik açığı olup olmadığını öğrenin ve güvenlikteki bu boşlukları kapatmak için tam olarak ne yapmanız gerektiğini anlayın. CREST onaylı siber güvenlik ekibimiz, işletmenize yönelik riskleri azaltmanıza yardımcı olacaktır.


CISO/CTO Dış Kaynak Kullanımı

Yönetim kurulu direktiflerini karşılayın ve sanal bir CISO veya CTO'yu dış kaynak kullanarak minimum maliyetle stratejik ivmeyi koruyun. İşletmenizin bilgi teknolojisi ve güvenlik stratejilerinin doğru, alakalı ve uygun maliyetli olmasını sağlayacağız.
Sorunuz mu Var ?