SEO - Hizmetler - Source Software
×
seo hizmeti

SEO Hizmetleri

Yatırım getirisi sağlayacak veri odaklı bir SEO stratejisi ile sitenizin organik arama potansiyelini en üst düzeye çıkarın.


Devam eden bir SEO stratejisi ile sitenizin organik trafiğini ve dönüşümlerini artırmanıza yardımcı olacağız.

En üst sıralarda yer alan arama sonuçları, bir kullanıcının arama sorgusu için en alakalı web siteleri olmalıdır. Stratejiniz, etkileşime girecek ve dönüşüm sağlayacak kullanıcıları çekmeye odaklanmalıdır. Yalnızca doğru kelime öbeklerini hedeflemekle kalmaz, aynı zamanda açılış sayfalarınızın en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanıcıya göre uyarlanması gerekir.


Arama motoru optimizasyonu kampanyamızı bilgilendirmek için web sitenizi, hedef kitlenizi ve rekabeti araştırır ve analiz ederiz. Ardından, web sitenizi çevrimiçi ortamda dikkatli bir şekilde tanıtırken içeriği ayarlamak, tasarımı geliştirmek ve site sağlığını iyileştirmek için bir plan oluşturacağız.Araştırma, denetim, analiz

Her işletme ve web sitesi farklıdır, bu yüzden müşterilerimiz için her zaman ısmarlama bir strateji oluşturuyoruz. İşinizi, hedeflerinizi ve rakiplerinizi anlamamız ve bu nedenle size sonuç veren bir strateji sunmanıza yardımcı olacak bir SEO denetimi yapmamız gerekir.Rakip Analizi

Aramadaki mevcut performansınızı analiz etmek için anahtar kelime ve rakip araştırmasıyla başlayacağız. Rakiplerinizin web sitelerini incelemek, kendinizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz konusunda paha biçilmez bilgiler sağlayacaktır. Bu, mevcut sitenizle ilgili güçlü ve zayıf yönleri ve iyileştirme fırsatlarını vurgulayacaktır.


Öneri

Araştırma ve bilgilerimize dayanarak önerilerde bulunacağız ve web sitesi performansını ve hedef hedeflerinizi izlemek için Google Analytics ve SEO yazılımımızı kullanarak ısmarlama bir arama motoru optimizasyonu stratejisi tasarlayacağız.


Eylem

Toplanan verilere dayanarak, gerektiğinde web sitelerinde değişiklikler ve güncellemeler yaparak tepki göstereceğiz ve yanıt vereceğiz.Teknik SEO

Sitenizin sağlığını korumak çok önemlidir. Kullanıcıların ve Google'ın web içeriğine erişmesini mümkün olduğunca basit hale getirmek istiyorsunuz. Teknik SEO, dizine ekleme sorunlarına, kırık bağlantılara ve tarama anormalliklerine bakar. Web sitenizin sağlığını izlemek ve yönetmek ve web sitenizi takip etmek için Search Console gibi Google ürünlerinin yanı sıra üçüncü taraf araçları da kullanıyoruz. *backlinko.com/seo-stats'dan toplanan istatistiklerSite içi SEO

Sayfa içi arama motoru optimizasyonu, kullanıcıların istediği bilgileri öne çıkarmak için site hızını, tasarımını ve içeriğini iyileştirmeye odaklanır. Kopyalamak için anahtar kelimeler eklemekten daha fazlasıdır; tasarım ve kopyalamanın bir kullanıcının yolculuğunu nasıl etkilediğini düşünmelisiniz. İçeriğini son kullanıcıya odaklayan bir site, bir ürün veya hizmet teklifini tanımlamak için doğal olarak alakalı arama terimlerini içerecektir.


SEO ekibimiz, Google'ın sizinki gibi işletmelere yardımcı olmak için sağladığı bilgi bolluğundan tam olarak yararlanarak Google'ın en iyi uygulamalarını kullanır.


Google, algoritmasını geliştirdikçe arama akıcı ve sürekli güncelleniyor, bu nedenle trendlerin, yeni tekniklerin ve fikirlerin farkında olmak için sektördeki düşünce liderlerini sürekli olarak öğreniyor ve takip ediyoruz.


Kullanıcı niyetini analiz ederek ve içeriği buna göre ayarlayarak sayfa içi SEO'ya kullanıcı merkezli bir yaklaşım benimsiyoruz. Bu, web sayfamızın temellerini doğru bir şekilde elde etmek için yönergeleri izlerken, sitenizi diğerlerinin üzerinde tutan gelişmiş bir deneyim oluşturmaya çalışmamızı sağlar.

 


Biz sadece dijital pazarlama ekibinizden daha fazlasıyız.

İşbirliğinin, başarılı arama motoru optimizasyonu kampanyaları yürütmenin anahtarı olduğuna inanıyoruz. İşiniz, hedefleriniz, hizmetleriniz ve ürünleriniz söz konusu olduğunda uzman sizsiniz. Bu nedenle, bilginizin ve uzmanlığınızın pazarlama stratejimizin merkezinde olması mantıklıdır. Hedeflerinizi ve kitlenizi anlamak için zaman ayıracağız ve devam eden kampanya planımızı bilgilendirmek için bunu SEO en iyi uygulama anlayışımızla birleştireceğiz.Sosyal Medya ve Site dışı SEO

Web sitenizin internette nasıl göründüğü önemlidir. Markanızın tutarlı bir temsilini korumak ve web sitenizin yetkili ve güvenilir olmasını sağlamak önemlidir. Site dışı SEO, sosyal medya, marka bilinirliğine, sosyal görünürlüğe, üçüncü taraf inceleme sitelerine ve hatta Google Benim İşletmem ve Bing Yerler listelerinize bakar. Web sitenizin bu harici kanallardan en iyi şekilde yararlandığından emin olmak için bunları kampanyanızın bir parçası olarak izler ve yönetiriz.


Ayrıca mevcut backlink profilinizi yönetmek ve size bağlantı verebilecek düşük kaliteli web sitelerini incelemek için çalışıyoruz. Herhangi bir backlink stratejisi, sitenize bağlanan alanların kalitesini ve alaka düzeyini doğal olarak iyileştirmeye odaklanmalıdır.Sorunuz Var mı?