PPC - Hizmetler - Source Software
×
ppc reklam

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Hizmetleri

Web sitesi görünürlüğünü artırmak, potansiyel müşterileri, trafiği ve satışları artırmak ve şirketinizin çevrimiçi potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için etkili PPC stratejileri oluşturuyoruz.


Tıklama Başına Ödeme uzmanlarıyla doğru kişileri hedeflemek için reklamlarınızın doğru yerlerde gösterilmesini sağlayın.


Tıklama başına ödeme, web sitenize anında trafik sağlayabilecek ve işletmeniz için mükemmel bir pazarlama aracı haline getirebilecek ücretli bir çevrimiçi reklamcılık biçimidir. Google Ads, pazardaki en büyük platformdur ve çoğunlukla sektördeki PPC ile eş anlamlıdır. Google'ın arama sonuçları sayfaları son derece kalabalıktır ve ücretli reklamlar size anında görünürlük sağlar. Tıklama Başına Ödeme danışmanları tarafından yönetilen bir PPC ajansı ile çalışmak, web siteniz için tıklamalar, ziyaretler ve potansiyel müşteriler elde etmenin en hızlı yoludur.


Tıklama Başına Ödeme uzmanları olarak hizmetlerimiz, ücretli reklam bütçenizin Google arama, görüntülü reklam, alışveriş ve Bing'i kapsayacak şekilde daha da ileri gitmesini sağlayacaktır.


Faydaları nelerdir?

Ücretli arama genellikle daha geniş bir başarılı pazarlama stratejisinin önemli bir bileşenidir ve etkili PPC reklamları kalabalığın arasından sıyrılmanıza ve marka bilinirliğini artırmanıza yardımcı olabilir.


Ücretli reklam hizmetlerinin bazı avantajları şunlardır:


Daha Fazla Trafik Oluşturun

Kampanyanızdaki bilinirliği artırmak için trafikte anında bir artış sağlayın; İnsanların% 40'ı ücretli reklamlara tıklıyor.


Bir Bacak Yukarı Alın

Sizi pazar rakiplerinizden bir adım daha öne çıkarmak için ilk sayfaya maruz kalın.


Optimize Edilmiş Müşteri Adayları

Yakından izlenen potansiyel müşteriler daha da optimize edilebilir ve trafiği ve dönüşüm olasılığını artırabilir.


Markanızı Güçlendirin

Markanızın açık reklamı, hedef pazarınızın markanız hakkındaki farkındalığını artırarak güven oluşturmaya yardımcı olur.


Dönüşümleri İzleme

Sitenize gelen ziyaretçilerin ve dönüşümlerin izlendiği doğru verileri elde edin.


Anahtar Kelime Stratejisi Geliştirme

Daha uygun maliyetli harcamalar yapmak için en iyi performans gösteren anahtar kelimeleriniz hakkında değerli bilgiler edinin.


Uzun vadede potansiyel müşteriler oluşturmak

Ücretli arama, yeni müşterileri hızlı bir şekilde çekebilir ve organik arama çabalarınıza ödeme yapmak ve uzun vadeli ve daha uygun maliyetli web sitesi trafiği getirmeye başlamak için zaman verebilir. Bir PPC danışmanı tarafından yürütülen PPC denetimleri, kurduğunuz mevcut kampanyaları gözden geçirecek ve size daha iyi sonuçlar vermek için optimizasyon alanlarını bulacaktır.PPC Kampanya Yönetim Hizmetleri

Kararlaştırılan aylık bütçeyle, özel ekibimiz işinizi dönüştürecek PPC sonuçları üretebilir. PPC sözleşmelerimiz esnektir, bu nedenle reklamlarınızı ihtiyaçlarınıza ve bütçelerinize uyacak şekilde istediğiniz zaman başlatabilir, durdurabilir, duraklatabilir veya değiştirebiliriz.


Tıklama başına ödeme hizmetimiz bütçe yönetimi, anahtar kelime teklifi, reklam oluşturma, sürekli kampanya izleme ve raporlamadan oluşur.


Kampanya başlamadan önce, hedeflerinizi sizinle tartışır ve bunu başarmak için kampanyaları ve harcamaları öneririz. PPC yönetim hizmetimizin bir parçası olarak, yatırım getirinizi izleyebilmeniz için dönüşüm izlemeyi de ayarlayacağız. Dönüşümleri doğru bir şekilde izlemek, sonuçları ölçmek için değil, aynı zamanda pazarlamanız söz konusu olduğunda karar verme sürecinizi bilgilendirmeye yardımcı olmak için de gereklidir.Biz sadece PPC ajansınızdan daha fazlasıyız

Tıklama başına ödeme uzmanlarından oluşan ekibimizin şirketinize uygun en etkili PPC kampanyasını oluşturmasını sağlamak için sizinle yakın işbirliği yapmaya kararlıyız. Mükemmel sonuçlar elde etmek için sektörünüzle ilgili bilgi ve deneyiminizi PPC uzmanlığımızla birleştiriyoruz. Source Software, pazarlama ekibimizin Google Ads sertifikasına sahip olmasıyla resmi bir Google İş Ortağı olmaktan gurur duyar.Google Alışveriş ile daha fazla satış yapın

Google Alışveriş, herhangi bir e-ticaret web sitesi için bir zorunluluktur. Alışveriş reklamları SERP' lerde birinci sınıf bir konum elde eder ve ürün bilgileriniz, fiyatınız ve rekabet gücünüz herkesin görmesi için hemen görülebilir, bu nedenle reklamlarınızı tıklayan daha kaliteli kullanıcılar elde edersiniz.


E-ticaret siteleri için ücretli reklamların çok daha uygun maliyetli bir şeklidir ve muhtemelen arama ağı reklamlarına güvendiğinizden daha iyi bir dönüşüm oranı göreceksiniz.


PPC ajansınız olarak, Alışveriş feed'inizi Merchant Center'da kurar ve ürünlerinizi Google Ads'de kampanyalar halinde yapılandırırız. Ürün görünürlüğünü en üst düzeye çıkarmak için kampanyalarınızı ve ürün bilgilerinizi izler, yönetir ve optimize ederiz.Görüntülü Reklamlar ve Yeniden Pazarlama

Google'ın görüntülü reklam ağını kullanarak web'de gezinirken markanızı hedef kitlenizin önüne çıkarın.


Görüntülü reklamlar, marka bilinirliği oluşturmanın harika bir yoludur ve yeniden pazarlama reklamlarıyla web sitenizi daha önce ziyaret etmiş kullanıcıları bile hedefleyebilirsiniz. Ve aynı zamanda düşük maliyetlidir. PPC uzmanlarımız, hedef demografiniz etrafında oluşturulmuş görüntülü reklam kampanyaları oluşturur ve reklamların yalnızca işletmenizle alakalı sitelerde görünmesini sağlar.


Grafik tasarım ekibimizin desteğiyle, markanızı öne çıkaran çarpıcı banner'lar da tasarlayabiliriz. Marka yönergelerinizi kullanırlar ve reklamları yayınlamadan önce kopya ve tasarım konusunda sizden her zaman onay alırız.


Bir PPC denetimine veya tıklama başına ödeme ajansının uzmanlığına ihtiyacınız varsa, sizden haber almak isteriz.


Sorunuz Var mı?