Oyun Geliştirme - Hizmetler - Source Software
×
Oyun Geliştirme

Oyun işinin güçlü, milyarlarca dolarlık bir maddeye dönüşmesiyle, piyasaya sürülen oyunların gereksinimleri matematiksel hareketle genişliyor. Bu şekilde, oyununuzu geliştirmek için organizasyonu seçmek önemli bir seçimdir. Olağanüstü katılım ve beceri karışımımızla, unvanınızı bir din örneği, sosyal bir özellik veya her halükarda yüksek ağlı bir kalabalığın en iyi seçimi haline getirmek için tam döngülü oyun geliştirme hizmetleri veriyoruz.


Source Software, en yüksek kalite seviyesine sahip bir oyun geliştirmenize yardımcı olabilir. Oyun geliştiricilerimiz ve KG ekibimiz, dikkatli bir test döngüsü ile geliştirme ve teslimat ile ilgili tüm sorunların üstesinden gelecektir. Nihai ürünü teslim etmeden önce, Source Software QA test ekibi, geliştirme aşamasında ortaya çıkan kusurları ve yükseltilmesi gereken önemli güncellemeleri ortadan kaldırmak için her zaman oyun çözümünü test eder.


Birinci şahıs nişancılar, prosedürler, gizlilik ve aksiyon-macera oyunları için normal olan grafiklerle güçlendirilmiş oyunlar için ideal bir uyum, Source Software oyun geliştiricilerinin dünyanın dört bir yanındaki oyuncular için göz kamaştırıcı görsel karşılaşmalar geliştirmelerini sağlar. İnanılmaz Motor, AAA başlıkları ve oyun geliştirme organizasyonları için erik için açık ve geleneksel bir karardır. UE ile geniş bir katılım ile Source Software oyun geliştirme şirketi, pazardaki acımasız oyunları iletmek için burada.

Sunduğumuz Hizmetler


Mobil Oyun Geliştirme   

Html5 Oyun Geliştirme

Web Oyun Geliştirme    

Unity3D Oyun Geliştirme

2D / 3D Oyun Geliştirme     

Karakter YaratımOyun Türleri


Kart Oyunları 

 

Çocuk Oyun Uygulaması 

 

Simülatör Oyun Uygulaması


FPS Nişan Oyunları


AR Oyunları

VR Oyunları

Bulmaca Oyunları

Spor OyunlarıKullandığımız Teknolojiler Ve Oyun Motorları

Hatasız çözümler sunmak için müşteri gereksinimlerini en iyi şekilde haklı çıkarabilecek en son teknolojileri kullandık.


1. Source Software oyun geliştirme için ne tür araçlar ve teknolojiler kullanıyor?

Oyun uygulaması geliştirmenin geniş evreni, ünlü oyun motorları hakkında önemli miktarda bilgi gerektirir. Oyun uygulaması geliştirme ekibimiz, yaratıcı muhteşem oyun temalarını, beraberindeki ünlü programlama araçlarının ve oyun motorlarının özel özelliklerine yükler.

Cocos 2D

Cocos 2D-X

Unity 3D

Box2D

ChipMunk

Corona

OpenAL

Steam Programming

OpenGL ES(1.1- 2.0+)

2. Source Software oyunlarımı yayınlamama yardımcı olacak mı?

Oyun geliştirme projesi gereksinimlerinizi oyun geliştiricilerimizin yaratıcı ellerine teslim ettiğinizde, Source Software oyunlarınızı yayınlamanın ve web'de canlı olarak göndermenin son aşamasına kadar sizinle birlikte olacaktır.

3. İPhone, iPad, Android gibi tüm platformları destekleyebilecek bir mobil oyun uygulaması geliştirmeme yardımcı olabilir misiniz?

Evet, Source Software oyun geliştiricileri tüm platformlarda çalışacak uygulamalar/oyunlar geliştirebilir. Bu tür bir geliştirme için, geliştiricilerimizin ana uygulamayı geliştirmek için kullanılan çerçeveleri kullandığı ve ardından istediğiniz tüm platformlara dağıttığı platformlar arası mobil geliştirmeye gitmeyi seçiyoruz. Platformlar arası oyun geliştirme hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için, ihtiyaçlarınızla birlikte bize ulaşabilirsiniz ve daha sonraki süreç için size rehberlik edeceğiz.

4. Oyun geliştirmede yer alan süreç nedir?

Source Software 'de, mobil oyun geliştirmenin evriminin tüm süreci, ön prodüksiyon, üretim ve post prodüksiyon gibi çeşitli aşamalara ayrılmıştır.

Üretim Öncesi Aşama şunları içerir:

Oyunun konseptinin ve temasının kesinleştirilmesi

Hikayesi

Proje Planının Sonuçlandırılması

Mimari Tasarım

Üretim Aşaması şunları içerir:

Tasarım

Gelişme

Test ve Kalite Güvencesi

Post-Prodüksiyon Aşaması şunları içerir:

Dağıtım

Bakım

5. Sunucu olmadan çok oyunculu oyunlar geliştirebilir misiniz?

Geliştirici ekibimiz, sunucuyla veya sunucu olmadan da oyun çözümleri geliştirecek kadar deneyimlidir. Ancak, çeşitli güvenlik sorunlarını çözdüğü için, yazılımı ve verileri korumak için kontrol altında tuttuğu için sunucuyla bir oyun çözümüne sahip olmanız her zaman tavsiye edilir. Oyun çözümünüzü siber tehditlerden ve değişikliklerden de korur.

6. VR ve AR oyunları geliştirmekten hangi oyun motoru daha üstündür: Unreal or Unity?

AR için Unity'nin ötesine bakmak zor. AR'yi Unreal'den çok daha uzun süredir destekliyor ve henüz holo lens uygulamaları geliştirebilen ana platform. Ancak VR söz konusu olduğunda tamamen farklı bir sorudur. Yine daha çok yönlü VR'ye yönelme ihtimaliniz varsa, Unity'nin mobil desteği bir ton yardımcı olacaktır.


Unity3D Oyun Geliştirme


Unity3D Oyun geliştirme aslında çok platformlu Unity oyun motorunun kullanımı üzerine kurulmuştur. Temel olarak, oyun motoru geliştiricilerin mobil cihazlar, konsollar ve hatta masaüstü uygulamaları da dahil olmak üzere farklı platformlar için video oyunları yapmalarını sağlar. Wii U, Windows Phone 8, Xbox 360, PlayStation 3, Flash, Linux, OS X, Blackberry, Windows, Android ve iOS ve web tarayıcıları gibi çeşitli ortak platformlarda desteklendiği gerçeğinden yararlanmak istiyorsanız Unity3D Oyun geliştirmeye devam edebilirsiniz.

 

Unity oyun motorunu kullandığınızda büyük bir avantaj, Source Software gibi daha küçük bir geliştiriciyle çalışacak olsanız bile, daha büyük geliştiricilerin şimdi kullandığı araçlara güvenmenizdir. Unity oyun motoru sadece güçlü değil, aynı zamanda küçük oyuncular için oyun geliştirme maliyetini de düşürüyor. Yani sadece büyük erkeklerle aynı yeteneğe sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda yeni oyununuzun gelişimi için daha küçük bir yatırım da yapabileceksiniz. Bu, Unity3D Oyun geliştirmeyi sürdürürseniz üstleneceğiniz riski azaltmaya yardımcı olur.

 

Adından da anlaşılacağı gibi, Unity3D Oyun geliştirme, çok gerçekçi oldukları için oynamaya çekici üç boyutlu oyunlar yaratmak anlamına gelir. Unity3D ile oluşturulan özel efektler o kadar iyi olabilir ki, gölgeler oyun karakterlerinin arkasına doğal olarak düşüyor gibi görünürken, karakterin yüzünün sakin suya yansıdığını görebilirsiniz. Kendi 3D oyununuzu oluşturmaya ilgi duyuyorsanız, Source Software gibi deneyimli bir geliştiriciden yardıma ihtiyacınız olabilir. A noktasından (oyun kavramsallaştırma) G noktasına (gerçek oyunu geliştirme) ve Z noktasına (oyununuzda hata ayıklama ve pilot test) kadar size yardımcı olabiliriz. Unity oyun motoru araçlarında fazla deneyiminiz yoksa, piyasaya sürüldükten sonra oyununuzla ne yapacağınızı belirlerken bu yükü sizin için her zaman varsayabiliriz.

 

Uzman yardımına ihtiyaç duymanızın bir nedeni, herkesin bir oyun tasarlamanın tüm yönlerini kapsayacak yeteneklere sahip olmamasıdır. Ekibinizdeki bazı insanlar, oyun konseptini yaratmak, senaryoyu ve karakter profilini ortaya çıkarmak anlamına gelen sanatsal açıdan iyi olabilirken, diğerleri mantıksal oyun ilerlemesini belirlemede iyi olabilir. Bizi işe alarak, benzersiz Unity3D Oyununuzu kısa sürede kurup çalıştırabileceksiniz, böylece hedef pazarınız dikkat edecek ve oynamaya başlayacaktır.Sorunuz Var mı?