Mobil Uygulama Geliştirme - Hizmetler - Source Software Bilişim
×
mobil uygulama geliştirme

Deneyimli mobil uygulama geliştiricileri ile ödüllü bir dijital şirket

Olağanüstü bir deneyim sunmak için ilgi çekici tasarım ve gelişmiş işlevsellik ile mobil uygulamanızı hayata geçirin.

Markanızı kullanıcının dijital dünyasının merkezine yerleştirerek benzeri görülmemiş görünürlükten yararlanın. Başarılı bir mobil uygulama, sizi diğer tüm cihazlardan daha fazla kullandıkları bir cihazda kullanıcının parmaklarının ucuna getirir. İster tüketiciler, ister şirketler veya personeliniz için olsun, kolaylık sağlamak için mobil uygulamalar mevcuttur. Uygulamanızın sorunsuz çalışması için kolay UX, basit işlevsellik, sorunsuz entegrasyon ve hızlı yükleme hızları ile deneyimlerini zahmetsiz hale getirmek istiyorsunuz.

İşte burada devreye giriyoruz. Uygulamanızı oluşturmak ve amacına ulaşmasını sağlamak için tasarım, geliştirme ve teknik uzmanlığa sahibiz.

Source Software, iOS ve Android uygulamalarını sizin kesin spesifikasyonlarınızı karşılayacak şekilde tasarlayan ve oluşturan mobil uygulama geliştiricilerinden oluşan özel bir ekibe sahiptir. Geliştiricilerimiz iOS, Android ve platformlar arası uygulamalar oluşturmak için Java, Objective-C, Swift, React Native ve HTML5 kodlama dillerini kullanır.

Kullanıcılarınız için oluşturuldu

Şirketimiz, uygulamanızın amacını ve hedef kitlenizi anlamak için sizinle birlikte çalışan deneyimli tasarımcılara ve geliştiricilere sahiptir. En son teknolojiler hakkındaki bilgimizi ve kullanıcılarınız üzerine yaptığımız araştırmayı kullanarak, kullanıcı yolculuklarınızı en iyi şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak tasarımlar ve işlevler konusunda size tavsiyelerde bulunacağız. Ayrıca, proje ilerledikçe, herhangi bir tasarım değişikliğinde her zaman ön planda UX'e sahip olmamızı sağlar.

Biz sadece mobil uygulama geliştiricilerinden daha fazlasıyız.

Source Software, eksiksiz bir hizmet sunmak için birlikte çalışan geliştirmetasarımtest ve teknik BT ekiplerine sahiptir.
Yeteneklerini ve yaratıcılıklarını tüm projelerimize taşıyan özel bir tasarım ekibimiz olduğu için şanslıyız.

KALİTEYE BAĞLI 

Size özel bir tasarım ve geliştirme çözümü sunabilmemiz için uygulamanızı anlamak.

İşbirliğinin başarının anahtarı olduğuna yürekten inanıyoruz. Hedeflerine ulaşması için mobil uygulamanızı iyileştirmek üzere sizinle ve kullanıcılarınızla sürekli olarak çalışıyoruz. Size yalnızca bitmiş ürün hakkında bir fikir vermekle kalmayacak, aynı zamanda nihai gelişimini yönlendirmeye yardımcı olacak şekilde tasarımın prototipinin oluşturulmasına dahil olacaksınız. Ekibimiz en yüksek kalite standartlarında çalışmaktadır. İstediğiniz nihai ürünü alırsınız ve ürününüzün tamamen akredite edilmiş bir KYS tarafından desteklendiğini bilmenin güvencesini alırsınız.

SÜRECİMİZ

Projenizi Anlamak

Tam olarak ne istediğinizi anlamamız çok önemlidir, bu nedenle daha büyük resme sahip olduğumuzdan emin olmak için sizinle ve paydaşlarınızla birlikte çalışmak için zaman ayırıyoruz. Bu anlayış, ürününüzün hem tasarımını hem de geliştirmesini bilgilendirecek, riski azaltacak ve kullanıcı yönetimini en üst düzeye çıkaracaktır.

Araştırma

Ürününüz hakkında kapsamlı araştırma yapabiliriz. Bu, kullanıcı tabanınızı incelemeyi, mevcut ve gelişmekte olan teknolojiyi gözden geçirmeyi, geleceğe hazır olmayı, pazar analizini ve daha fazlasını içerebilir.

Tasarım Ve Wireframe

Tasarımınızın temel şablonu olarak ilk wireframe tasarlamak için mobil uygulamayla ilgili tüm bilgileri çekmek. Tam renkli tasarımlara geçmeden önce uygulamanın nasıl görüneceğine dair genel bir fikir edineceksiniz. Kullanıcı yolculuklarını test edebilir ve ekran tasarımlarında ve düzeninde kolayca ayarlamalar yapabiliriz. Proje oluşturmaya geçmeden önce her zaman geri bildiriminizi ve onayınızı isteyeceğiz.

Geliştirme

Mobil uygulamanın platform mimarisini ve görünümünü ve hissini oluşturduktan sonra tam yapıya geçeceğiz. Bu, yapının bir parçası olarak gerekli olan tasarım, işlevsellik ve sistem entegrasyonunun uygulanmasını içerecektir.

Test 

Bir projeyi imzalamadan önce, uygulamayı her zaman QA ekibimiz tarafından test ettiririz. Bu, otomatik ve manuel araçlar tarafından yürütülen birim, entegrasyon, kabul, gerileme, performans ve keşif tipi testlerini içerir. Verimli testler, müşterimize kaliteli bir son ürün sunabilmemizi, riski daha da azaltmamızı ve olumlu bir kullanıcı deneyimi sağlamamızı sağlar.

SEÇENEKLERİNİZ

iOS Uygulama Geliştirme

App Store, Apple ekosisteminin merkezinde yer alır. Yüzbinlerce indirilebilir uygulamaya sahip olan Apple, mobil işletim sistemi hakimiyeti mücadelesinde önemli bir konuma sahiptir.

Android Uygulama Geliştirme

Google'ın Android işletim sistemi bu alanda ağırdır. Açık kaynak modeli ve çeşitli el cihazları, bu esnek ve güçlü aracı bir geliştiricinin favorisi haline getiriyor. Yaratıcı ve ilgi çekici uygulamalar oluşturma ve pazarlama fırsatları her gün artıyor.

Çapraz Platform Uygulama Geliştirme

Bir Çapraz Platform uygulaması, geliştirmeyi hızlandıran işletim sistemi arasında paylaşılabilen kodun tüm avantajlarından yararlanır. HTML5, yerel olmayan uygulamalar için en yaygın kullanılan dildir. Yine de bir telefonun özellikleriyle etkileşime geçmek için ek eklentiler oluşturabilirsiniz.

 

Firmamıza Ait Mobil Uygulama Ve Mobil Oyunları  Aşağıdaki Link'den İndirip İnceleyebilirsiniz.

Google Play'den İndir    https://www.sourcesoftware.net/resim/gp.png   amazon app store

Sorunuz mu Var ?