Mobil Uygulama - Hizmetler - Source Software
×
Mobil Uygulama Geliştirme

MOBIL UYGULAMA GELIŞTIRME

Deneyimli mobil uygulama geliştiricileri ile ödüllü bir dijital şirket


Olağanüstü bir deneyim sunmak için ilgi çekici tasarım ve gelişmiş işlevsellikle mobil uygulamanıza hayat verin.


Markanızı kullanıcının dijital dünyasının merkezine yerleştirerek benzeri görülmemiş görünürlükten yararlanın. Başarılı bir mobil uygulama, sizi diğerlerinden daha fazla kullandıkları bir cihazda kullanıcının parmaklarının ucuna getirir. Tüketiciler, şirketler veya personeliniz için olsun, mobil uygulamalar kolaylık sağlamak için mevcuttur. Uygulamanızın sorunsuz çalışması için kolay UX, basit işlevsellik, sorunsuz entegrasyon ve yüksek yükleme hızları ile deneyimlerini zahmetsiz hale getirmek istiyorsunuz.


İşte bu noktada devreye giriyoruz. Uygulamanızı oluşturmak ve amacını yerine getirmesini sağlamak için tasarım, geliştirme ve teknik uzmanlığa sahibiz.


Source Software , kesin spesifikasyonlarınızı karşılamak için iOS ve Android uygulamaları tasarlayan ve geliştiren özel bir mobil uygulama geliştiricileri ekibine sahiptir. Geliştiricilerimiz iOS, Android ve çapraz platform için uygulamalar oluşturmak üzere Java, Objective-C, Swift, React Native ve HTML5 kodlama dillerini kullanır.

Kullanıcılarınız için tasarlandı

Şirketimiz, uygulamanızın amacını ve hedef kitlenizi anlamak için sizinle birlikte çalışan deneyimli tasarımcılara ve geliştiricilere sahiptir. En son teknolojiler hakkındaki bilgimizi ve kullanıcılarınıza yönelik araştırmalarımızı kullanarak, kullanıcı yolculuklarınızı en iyi şekilde sunmak için tasarımlar ve işlevler konusunda size tavsiyelerde bulunacağız. Ayrıca, proje ilerledikçe, herhangi bir tasarım değişikliğinin ön saflarında her zaman UX'e sahip olmamızı sağlar.Biz sadece mobil uygulama geliştiricilerinden daha fazlasıyız.

Source Software , eksiksiz bir hizmet sunmak için birlikte çalışan geliştirme, tasarım, test ve teknik IT ekiplerine sahiptir.

Tüm projelerimize yeteneklerini ve yaratıcılıklarını getiren özel bir tasarım ekibine sahip olduğumuz için şanslıyız.KALITEYE ADANMIŞLIK

Size özel bir tasarım ve geliştirme çözümü sunabilmemiz için uygulamanızı anlamak.


İşbirliğinin başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz. Mobil uygulamanızı hedeflerine ulaşacak şekilde hassaslaştırmak için sürekli olarak sizinle ve kullanıcılarınızla birlikte çalışıyoruz. Tasarımın prototiplenmesine dahil olacaksınız, sadece bitmiş ürün hakkında bir fikir vermekle kalmayacak, aynı zamanda nihai gelişimini yönlendirmeye de yardımcı olacaksınız. Ekibimiz en yüksek kalite standartlarında çalışmaktadır. İstediğiniz son ürünü ve ürününüzün tamamen akredite bir QMS tarafından desteklendiğini bilmenin güvencesini alırsınız.İşlem Sıramız1 Projenizi AnlamakTam olarak ne istediğinizi anlamamız çok önemlidir, bu nedenle daha büyük resme sahip olduğumuzdan emin olmak için sizinle ve paydaşlarınızla birlikte çalışmak için zaman ayırırız. Bu anlayış, ürününüzün hem tasarımını hem de geliştirilmesini bilgilendirecek, riski azaltacak ve kullanıcı yönetimini en üst düzeye çıkaracaktır.
2 Araştırma


Ürününüz hakkında kapsamlı araştırmalar yapabiliriz. Bu, kullanıcı tabanınızı incelemeyi, mevcut ve gelişmekte olan teknolojiyi gözden geçirmeyi, geleceğe dönük olmayı, pazar analizini ve daha fazlasını içerebilir.3 Tasarım & Frameworkİlk Framework tasarımınızın temel şablonu olarak tasarlamak için mobil uygulamayla ilgili tüm bilgileri çekmek. Tam renkli tasarımlara geçmeden önce uygulamanın nasıl görüneceği hakkında genel bir fikir edineceksiniz. Kullanıcı yolculuklarını test edebilir ve ekran tasarımlarında ve düzeninde kolayca ayarlamalar yapabiliriz. Proje derlemesine geçmeden önce her zaman geri bildiriminizi ve onayınızı isteriz.4 GelişmePlatform mimarisini ve mobil uygulamanın görünümünü ve hissini kurduktan sonra, tam yapıya geçeceğiz. Bu, yapının bir parçası olarak gerekli olan tasarım, işlevsellik ve sistem tümleştirmesinin uygulanmasını içerecektir.5 TestBir projeyi imzalamadan önce, uygulamayı her zaman KG ekibimiz tarafından test ettiririz. Bu, otomatik ve manuel araçlar tarafından yürütülen birim, entegrasyon, kabul, regresyon, performans ve keşif tipi testlerini içerir. Verimli testler, müşterimize kaliteli bir son ürün sunabilmemizi, riski daha da azaltabilmemizi ve olumlu bir kullanıcı deneyimi sağlayabilmemizi sağlar.SIZIN SEÇENEKLER

IOS Uygulaması

App Store, Apple'ın ekosisteminin merkezinde yer alıyor. Yüz binlerce indirilebilir uygulamaya sahip olan Apple, mobil işletim sistemi hakimiyeti savaşında komuta eden bir konuma sahip.


Android Uygulaması

Google'ın Android işletim sistemi bu alanda ağır bir ağırlıktır. Açık kaynaklı model ve çeşitli ahizeler, bu esnek ve güçlü aracı geliştiricinin favorisi haline getirir. Yaratıcı ve ilgi çekici uygulamalar oluşturma ve pazarlama fırsatları her geçen gün artmaktadır.


Çapraz Platform APP

Bir Çapraz Platform uygulaması, geliştirmeyi hızlandıran işletim sistemi arasında paylaşılabilen koddan tam olarak yararlanır. HTML5, yerel olmayan uygulamalar için en yaygın kullanılan dildir. Bir telefonun özellikleriyle etkileşim kurmak için ek eklentiler oluşturmaya devam edebilirsiniz.


Sorunuz Var mı?