Microsoft Power BI - Hizmetler - Source Software
×
microsoft power bl


Microsoft Power BI Geliştirme Hizmetleri

Her zamankinden daha fazla veri üretiyoruz. Power BI, her şeyi anlamanıza yardımcı olan ve daha iyi iş kararları almanızı sağlayan görselleştirme aracıdır.


Microsoft Power BI, iş verilerinizi analiz etmeyi ve anlamayı kolaylaştırmak için çok sayıda bulut ve şirket içi veri kaynağındaki verileri tek bir depoda harmanlar.

Power BI çözümleri, kullanıcıların yüzlerce veri kaynağına bağlanmasına, verileri modellemesine ve ardından kuruluşları arasında paylaşmasına olanak tanır. Power BI, kullanıcıların işlerini anlamalarına ve işletmeleri hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmaya hazır, grafikler ve çizelgeler aracılığıyla verileri anlayışlı bir panoya dönüştürür.


Excel hakkında bilgi sahibi olan herkes Power BI'ı kullanabilir ve asıl güç, iş kararlarını hızlandırmak için yığınla veriyi hızla kullanıcı dostu bir arabirime dönüştürebilmektir.

Power BI, Verilerinizde Güven Oluşturur

Power BI danışmanlığı, kuruluşlar içinde verimliliği artırır ve üretkenliği artırır. Power BI hizmetimiz, tüm veri izlemenin doğru şekilde uygulanmasını sağlayarak işletmelerin güvendikleri verileri kullanarak karar almalarını sağlar.


Ayrıca Power BI, işletmeleri müşteri yolculuklarının daha iyi denetlenmesiyle donatır ve dahili ekipleri verileri daha iyi yorumlamaları için eğitir. Daha doğru raporlama, analiz ve planlama söz konusu olduğunda Power BI geliştirme ekibimiz bunu sizin yerinize gerçekleştirecektir.


Müşterilerimizin verilerini güvenle verimli bir şekilde kullanabilmeleri için sağlam veri ambarı ortamları oluşturuyoruz. Microsoft Silver İş Ortakları olarak, yapılandırılmış veri modelleme, SQL kodlama ve veri ambarı tasarımı ve uygulaması konularında kapsamlı deneyime sahibiz.Power BI'ın 9 Avantajı

Yanlış verilerin kullanılması, işletmeler veya herhangi bir kuruluş için maliyetlidir. Power BI danışmanlık hizmetimiz, müşterilerimizin güvenle ilerlemelerine ve güvenilir verileri kullanarak net kararlar almalarına olanak tanır.


Verileri İçe Aktar

Başka hiçbir platformdan farklı olarak çeşitli kaynaklardan büyük miktarda veri içe aktarın


Verileri Koruyun

Microsoft Bilgi Koruması ve Bulut Uygulaması Güvenliği ile Power BI Verilerini Koruyun


Makine Öğrenimi

Yerleşik makine öğrenimi, eğilimleri ve fırsatları tespit etmeye yardımcı olmak için verileri analiz eder


Bulut Teknolojisi

Power BI, gelişmeye devam eden Bulut tabanlı teknolojiyi kullanıyor


Görünümleri Özelleştirme

Kullanıcılar en alakalı verilere erişmek için özelleştirilmiş panolar oluşturabilir


Kullanıcı Dostu

Gezinmeyi kolaylaştıran kullanıcı dostu arayüz


Sorunsuz Entegrasyon

SharePoint ve Office 365 gibi popüler Microsoft araçlarıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşir


Üçüncü Taraf Desteği

Ayrıca Google Analytics ve Mail Chimp gibi Microsoft dışı ürünlerle de entegre olur


Akış Verileri

Gerçek zamanlı olarak analiz akışı yapın ve içgörüleri hızla bulmak için Microsoft yapay zekadan yararlanın

Source Software 'den Power BI Proje Yönetimi

Power BI harika bir araçtır ve doğru yapılandırma ve bakımla işletmenizi geliştirmenize yardımcı olur. Source Software, müşterilere platformda yardımcı olur ve kullanıcıların tüm yeteneklerini tam olarak kullanabilmeleri için kurulum sürecini hızlandırır.


Başlayın Gereksinimlerinizi tam olarak öğrenir, işletmeniz için en değerli verileri belirler ve KPI'ları oluştururuz.

Analytics Denetimi

Mevcut yapılandırmanın ve Google Analytics dahil olmak üzere veri toplama araçlarınızın geçerliliğinin ayrıntılı bir değerlendirmesini gerçekleştiriyoruz.

Uygulama ve Yapılandırma

Teknik uzmanlarımız, müşterilerin verilerini birleştirmek ve mevcut bulut tabanlı uygulamalarla tümleştirmek için Power BI'dan yararlanmalarına yardımcı olur.

Görselleştirme

Kullanıcıların daha iyi ve daha hızlı iş kararları almasına yardımcı olmak için özel görseller ve kişiselleştirilmiş panolar oluşturuyoruz.

Sürekli Destek ve İzleme Kurulumdan

Sonra Power BI danışmanlık ve veri izleme hizmetleriyle müşterileri desteklemeye devam ediyoruz. Verileri panolar, otomatik raporlar ve özel uyarılar aracılığıyla izliyoruz.

Veri Okuryazarlığı Eğitimi

Verileriniz karmaşık ve büyük hacimlerde olsa bile, BI geliştiricilerimiz veri analizini gerçekleştirir ve gerektiğinde müşterilere eğitim sunar.Microsoft Uzmanları Tarafından Sunulan Power BI Çözümleri

Power BI danışmanlarımız Power BI, Microsoft SQL, SQL Server tümleştirmesi ve raporlama hizmetleri için teknik öneriler, proje yönetimi ve eğitim sunar. Microsoft veri araçları paketini doğru kullanmak, işletmelerinizin veri tümleştirmesi, analiz ve iş zekası kullanımını büyük ölçüde artıracaktır.


Microsoft İş Ortağı olarak teknik ekibimiz Power BI geliştirme, panolar, görselleştirme veya proje yönetimi ile ilgili tüm sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Ekibimiz geçiş konusunda deneyimlidir ve müşterilerin işlerini ilerletmek için yeni teknolojileri benimsemelerine yardımcı olmaktadır.


Daha iyi veriler hakkında konuşmak istiyorsanız ödüllü Microsoft İş Ortağı'nın Source Software 'ına dönün ve Power BI'ı kuruluşunuzda başarıyla uygulamak için beceri setimizi kullanın.Biz sadece web geliştirme ekibinizden daha fazlasıyız.

Microsoft Silver İş Ortaklarıyız ve şirketinizin verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için danışmanlık, dağıtım ve proje yönetimi dahil olmak üzere Power BI çözümleriyle müşterileri destekliyoruz.Power BI Hakkında SSSYanlış veriler yanıltıcı olabilir ve sonuçta iş kararları alırken maliyetli hatalara yol açabilir. Power BI'ın ve doğru verilerin işletmeniz için neden çok önemli olduğuna ilişkin bazı SSS'leri yanıtladık.Doğru Verileri Nasıl Topluyorsunuz?

Müşterilerimizin topladıkları verilerin doğru olduğundan emin olmalarına yardımcı oluyoruz. Bunu yapmak için, analitik vs arka uç veya test aracı vs analitik aracı gibi diğer güvenilir veri kaynaklarıyla karşılaştırırız. Verilerde büyük bir eşitsizlik bulursak, sorunu çözmek için herhangi bir yanlışlığın temel nedenini değerlendiririz.


Veri kalitesi sorunları, yanlış izleme gibi birkaç farklı faktörden kaynaklanır. Power BI ekibimiz veri kalitesi sorunlarını çözer ve verilerinize güvenebileceğinizden emin olmak için teknik bilgiye sahiptir.


Neden Analytics denetimi yapmalıyım?

Derinlemesine bir denetim, toplanan verilerin gerekli olup olmadığını, verilerin ne kadar güvenilir ve doğru olduğunu belirlemeye yardımcı olan ve izleme veya raporlama ile ilgili herhangi bir sorun olup olmadığını ortaya çıkaran bir dizi kontrolü içerir.


İyi Veri Görselleştirme Neden Önemlidir?

Anlaşılması kolay bir grafik veya çizelge gibi verilerin net bir görsel temsili, işletmelerin daha iyi kararları daha hızlı almasına yardımcı olur. Veri görselleştirme görsel olarak ilginç olmalı ve ham verilerden erişilemeyen bilgileri işaretlemelidir.


Sorunuz Var mı?