Joomla - Hizmetler - Source Software
×
joomla Web Tasarım geliştirme

Joomla Web Tasarım

Kuruluşunuzun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak güvenli Joomla siteleri tasarlıyor ve geliştiriyoruz.


Tasarım, Geliştirme ve Destek

Joomla, kullanıcıların web içeriğini kolayca yayınlamalarını sağlayan güçlü bir CMS'dir (İçerik Yönetim Sistemi).


Joomla konusunda uzman bir ajans olarak on yılı aşkın deneyime sahip olan uzmanlarımız, sektördeki en iyi uygulamaları kullanarak web sitenizi en iyi şekilde nasıl tasarlayacaklarını ve geliştireceklerini bilirler. NHS sağlayıcıları ve yerel konseylerin yanı sıra Joomla'nın kullanım kolaylığı, sağlam güvenlik ve çoklu dil desteği ve SEO dostu özellikler gibi güçlü işlevlerden yararlanan diğer birçok müşteri için Joomla web sitelerini uyguladık.


Tasarım ve geliştirme çalışmalarımız tamamlandıktan sonra, sizi sahadaki içeriği kendiniz nasıl yöneteceğiniz konusunda eğitmeyi önceliğimiz haline getiriyoruz.


Neden Joomla?

Joomla, esnek, ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir özellikleri sayesinde dünya çapında yaklaşık iki milyon web sitesine güç veriyor ve bu da onu güçlü bir CMS seçimi haline getiriyor.


Açık kaynak

Joomla'nın temel işlevlerinin bolluğu, kapsamlı geliştirme ölçeklenebilirliği de dahil olmak üzere tescilli alternatif içerik yönetim sistemlerine rakip olur ve kullanıcı ve geliştirici dostu olmasının yanı sıra inanılmaz derecede esnek olmasını sağlar.


Güvenli ve sağlam

Temel bir ilke olarak güvenlik ile inşa edilen Joomla'nın güvenli ve istikrarlı tabanı, çevrimiçi varlıklarını korumak isteyen herhangi bir kuruluş için onu ana rakip haline getirmektedir.


SEO düşünülerek oluşturuldu

Platformun bir başka temel temeli olarak Joomla, yerleşik SEO parametreleri ve rakiplerinizden daha iyi performans göstermek için tasarlanmış işlevler de dahil olmak üzere SEO'ya hazır hale gelir.


Uzun ömürlülük

2005 yılında piyasaya sürülen Joomla, on beş yılı aşkın bir süredir CMS pazarında, istikrarlı ve uzun ömürlü platform konusundaki itibarı ile başarı kazanmakta ve kuruluşunuzun web sitesi için temel olarak değerli bir yatırım haline getirmektedir.


Son derece özelleştirilebilir

Açık kaynaklı bir CMS ile sonsuz olasılıklar gelir; Joomla'nın büyük uzantıları ve özel bileşenler pazarı, platformu son derece özelleştirilebilir hale getirerek web sitenizi ve işinizi zaman içinde ölçeklendirmenize olanak tanır.


Güvenebileceğiniz uzmanlık

2008'den beri Joomla ile çalışıyoruz ve müşterilerimize gerçek bir anlayış ve uzmanlık sağlıyoruz.


Joomla'da yeni olan kuruluşlar için, içerik yönetimi süreçlerinizde sizi rahat ettirmek için web sitesi danışmanlığı ve bol miktarda Joomla eğitimi sunabiliriz. Mevcut bir Joomla tarafından oluşturulmuş web sitesine sahip müşteriler için, web tasarımcılarımız CMS kurulumunuzu en iyi şekilde nasıl geliştireceğiniz konusunda rehberlik sunmaktan mutluluk duyacaktır.


Aynı şekilde, ekibimiz hangi uzantıların kullanılacağı, sitenizi düzene sokmak ve sitenizin gereksiz bileşenlerle şişirilmemesini sağlamak için de tavsiyede bulunabilir.
Tüm Joomla destek ihtiyaçlarınız için hazır

Destek paketlerimiz, gereksinimlerinizi tam olarak karşılayacak şekilde uyarlanmıştır ve güvenlik yaması ve arama motoru optimizasyonu gibi diğer hizmetlerimizden bazılarını içerir.


Joomla'yı uzun yıllardır kullandığımız için, web sitenize daha uygun özel bir barındırma ortamı sağlayabiliriz - ve gelişmiş koruma için doğru güvenlik işlevselliğini önerebiliriz.


Müşterilerimize aşağıdaki konularda yardımcı olarak mümkün olan en geniş destek hizmetleri yelpazesini sunuyoruz:


Web sitesi yapıları

Barındırma ve güvenlik

Yükseltmeler ve extension geliştirme

Şablon kurulumları ve özelleştirme

Biçimlendirme ve düzen

Site Haritası oluşturma

Trafik izleme araçlarını uygulama

Joomla eğitimiBiz sadece Joomla web ekibinizden daha fazlasıyız.

Sadece uzman bir Joomla ajansı değiliz, WordPress, Magento ve Shopify dahil olmak üzere tüm büyük CMS sistemlerinde uzmanlarımız var. Tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz tüm bu CMS platformlarında deneyime sahiptir ve bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olmaya hazırdır.


İhtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmıştır

Açık kaynaklı ve güçlü bir CMS platformu olarak, deneyimli tasarımcı ve geliştirici ekibimiz, web sitenizin en son Joomla yazılımını ve en iyi uygulamalarını kullanarak gereksinimlerinize göre oluşturulmasını sağlayacaktır.


Geliştiricilerimiz özel bileşenler oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır, yani sitenizi aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kuruluşunuzun herhangi bir ihtiyacını karşılayacak şekilde tamamen özelleştirebiliriz:


Özel ürün ve açılış sayfası şablonları

API beslemeli posta kodu ve akıllı arama

Coğrafi konum yazılımı

API odaklı veri toplama

Özel form ve çok sayfalı form yazılımı

Üçüncü taraf uzantı entegrasyonu

Sorunuz Var mı?