IT Destek - Hizmetler - Source Software
×
IT Destek

IT Destek Hizmetleri


Türkiye'deki işletmelere teknik çözümler sunan IT uzmanlarıyız

Yerel, bölgesel ve ulusal işletmelerle çalışma konusunda onlarca yıllık deneyime sahip, şirket içi IT uzmanlarından oluşan özel bir ekibe sahiptir.


IT sorunlarını günlük olarak teşhis ediyoruz ve rutin yazılım ve donanım desteği sağlıyoruz. Ayrıca yeni sistemlerin uygulanması ve acil durum planlaması konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz. İş ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, işinizi desteklemek için size ısmarlama bir çözüm sunabiliriz.


Temel  IT Hizmetleri

Aşağıdaki temel temel IT hizmetleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, siz büyüdükçe işletmenizi desteklemenize yardımcı olacak kapsamlı bir IT destek hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.


Uzaktan IT Desteği

Uzaktan IT desteği, birçok işletme için popüler bir seçimdir ve uygun maliyetli bir çözümdür. Parola sorunlarını, yazılım yükseltmelerini veya kurulumlarını ya da ağ değişikliklerinin yapılandırmasını çözmek için hızlı ve kullanışlı bir uzaktan IT destek hizmeti sunuyoruz.7/24 IT Desteği

7/24 IT desteğimiz, IT sistemlerinizin istikrarlı olmasını sağlamak için acil durum sorunlarını hemen çözmek için hızlı bir yanıt sağlar. Destek ekibimiz ayrıca, IT arızası durumunda çalışmaya devam edebilmenizi sağlayarak riski azaltmak için acil durum planları uygular.IT Yer Değiştirme Hizmetleri

Ofis alanını taşımak, yeni IT ortamını kurmanın baş ağrısıyla yeterince streslidir. Teknik destek uzmanlarımız, ofisinizin hafif işlerini kolaylaştırmak, herhangi bir kesinti süresini azaltmak ve normal operasyonların hızlı bir şekilde geri yüklenmesini sağlamak için hazırdır.


Ağ Çözümleri

Güvenilir bir ağ, özellikle uzaktan çalışan çalışanlarınız varsa çok önemlidir. Ağ çözümü uzmanlarımız, personelin verilere ve uygulamalara herhangi bir konumdan güvenli bir şekilde erişebilmesini sağlar.


Sanallaştırma

Sanallaştırma teknolojilerinin benimsenmesi, işletmenize çok sayıda avantaj sağlar. Sanallaştırma, ölçeklenebilir ve çevik basitleştirilmiş sistemler vaat ederken paradan tasarruf etmenizi sağlar.


Sunucu Yönetimi

Sunucu yönetimi, bir işletmenin işlevselliği için çok önemlidir. Müşterilerimizi sunucu güvenliği, veri depolama, web sitesi barındırma, e-posta ve daha fazlası ile destekliyoruz, kuruluşunuzu desteklemek için sunucuları sürekli izliyor ve bakımını yapıyoruz.Ek Hizmetler

Yukarıdaki tam kapsamlı hizmetleri sunmanın yanı sıra, ihtiyaçlarınızı karşılamak için aşağıdakileri de sağlayabiliriz:


Teknik teşhis

Donanım ve yazılım desteği

Güvenlik danışmanlığı

Veri kurtarma ve iş sürekliliği planlaması

Ağ güvenliği, tanılama, tasarım ve uygulama

Sunucu geçişleri, tasarımı ve uygulaması

Microsoft Windows desteği

Microsoft lisanslama danışmanlığı, sağlama ve raporlama

Kablosuz ağ tasarımı, dağıtımı ve bakımı

Sistem performansı ve güvenlik izlemeIT destek hizmetlerimizden yararlanın

Hızlı Yanıt Tüm IT sorunlarının hızla çözülmesini sağlayın ve işletmenizin devam etmesini sağlayın. Kesintiyi önlemek için uzman desteğine parmaklarınızın ucunda ihtiyacınız var ve sorunları mümkün olan en kısa sürede çözmek için işletmeleri her gün destekleyen mühendislerimiz var.

Arıza Süresini En Aza İndirin IT sistemlerinizin düzenli bakım ve izleme ile istikrarlı ve güvenilir olduğundan emin olun. İşletmenizi tehditlere karşı korumanız için bununla ilgileneceğiz ve sorunları risk oluşturmadan önce ele alacağız.

Riski Azaltın Virüslerin ve kötü amaçlı yazılımların günlük risk oluşturduğu tehdit edici bir siber ortamda çalışıyoruz. Bu riskler rutin bakım, yamalama ve en iyi uygulamalarla tamamen yönetilebilir. Güvenlik açıklarını belirleme ve bu tehditleri durdurmak için gelişmiş güvenlik önlemleri uygulama konusunda deneyimliyiz.

İşletmenizin Geleceğe Hazır Olması İşinizi ileriye taşımak için yeni teknolojiden en iyi şekilde yararlanın. Sadece IT desteği sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda bu desteği de geliştirmenize yardımcı oluyoruz. En son teknolojilerle günceliz ve teknoloji aracılığıyla iş performansını ve verimliliğini artırmaya yardımcı olabiliriz.Biz sadece IT Destek ekibinizden daha fazlasıyız

Sistemlerinizi desteklemek ve yenilemek için çok çalışan IT uzmanlarından oluşan deneyimli bir ekibe ihtiyacınız vardır. Biz de bunu yapıyoruz. Sadece günlük destek değil, aynı zamanda IT' nizi geleceğe hazır hale getirmek için danışmanlık hizmetleri. Sorunları işletmenizi etkilemeden önce tespit ettiğimizden emin olmak için çalışacağız. Sisteminiz kritik bir sorunla karşılaşırsa, tekrar çalışmalarını sağlamak için hızlı tepki verecek süreçlere sahibiz.
Sizi en popüler teknolojilerden bazılarıyla destekleyebiliriz

Ekip, işletmeleri piyasadaki en popüler teknolojilerden bazılarıyla destekliyor. Size şu konularda yardımcı olabiliriz:


Cisco , ağ altyapılarını, uygulamalarını ve araçlarını yönetmek için Cisco'yu kullanır. Cisco anahtarlama, yönlendirme, güvenlik duvarları ve daha fazlası konusunda deneyimliyiz.


VMware Popüler bir altyapı platformu olan VMware, bulutlar ve cihazlar arasında uygulamaları yönetmenize ve bağlamanıza olanak tanıyan ağ sanallaştırma sunar. VMware vSan, kümeler ve bakım alanındaki deneyimimizden yararlanın.


Microsoft Lider yazılım sağlayıcısı olan personelimiz, Hyper-V, SQL, Sunucu Geçişi ve daha fazlasında destek sunarak tüm Microsoft

ürünlerinde akıcıdır.Sorunuz Var mı?