IT Çözümleri - Hizmetler - Source Software Bilişim
×
ıt çözümleri

 IT Çözümleri

İşletmenizin teknik sorunlarına ısmarlama bir çözüm sunmak. IT'nize danışır, dağıtır, yönetir ve destekleriz.


Deneyimli IT danışmanları ve mühendislerinden oluşan bir ekibiz.

Teknisyenlerimiz, işletmenizin ihtiyaçları etrafında tasarlanan ve oluşturulan IT çözümlerinin danışmanlığını, dağıtımını ve yönetimini sağlar.


IT Satın alma

Şirketinizin ihtiyaçlarını anlamak ve en iyi ürünleri belirlemek için sizinle ve paydaşlarınızla birlikte çalışarak IT tedarikinizi yönetmenize yardımcı oluyoruz. Spesifikasyon, araştırma ve tanıtımdan dağıtım, geçiş ve satış sonrası desteğe kadar, hepsini danışmanlarımıza dış kaynak olarak kullanabilirsiniz. İster büyük ister küçük bir kuruluş olun, en son teknolojiyi ve bunun işletmeler için en iyi şekilde nasıl uygulanabileceğini anlayan uzmanlardan oluşan bir ekibimiz var. En önemli olana odaklanabilmeniz için her şeyin üstesinden gelebiliriz: işiniz.


Ek Hizmetler

Source software , işletmeleri IT'leriyle destekleyen bir dizi hizmet sunmaktadır. Yönetilen çözümlerimiz verimli, esnek ve güvenli bir şekilde çalışmanıza yardımcı olacaktır:


IT Satın alma

IT Proje yönetimi

Ağ Hizmetleri/Çözümleri

Sanallaştırma

İş Sürekliliği ve Olağanüstü Durum Kurtarma

Düzenli veri yedekleme ve kontrolleri

WiFi Hizmetleri

Sunucu ve Altyapı yönetimi

Akıllı uç nokta algılama ve yanıt ile Endpoint & Server koruması

Yönlendiriciler, Anahtarlama ve WiFi

Sunucular ve Depolama Cihazları

Kablolama, Bağlantı ve İnternet

Danışmanlarımızla konuşun ve işletmenizin etrafında ihtiyacınız olan şeye adanmış ısmarlama bir çözüm oluşturalım.


Ağ Çözümleri

Ağ altyapınız, işletmenizin günlük işleyişinin ayrılmaz bir parçasıdır. Çalışma süresini, erişilebilirliği, hızı ve güvenliği korumak, herkesin çalışmasını ve işletmenizin güvenliğini sağlamak için çok önemlidir. Ağınızın sağlam ve ölçeklenebilir olması ve çok daha uygun maliyetli olması için ağınızı oluşturma ve yönetme konusunda size destek olabiliriz.Biz sadece IT destek ekibinizden daha fazlasıyız.

Teknisyenlerimiz, işletmenizin ihtiyaçları etrafında tasarlanan ve oluşturulan IT çözümlerinin danışmanlığını, dağıtımını ve yönetimini sağlar. Teknoloji tüm modern işletmelerin temelidir ve şirketinizin verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için altyapınızı geliştirmenize yardımcı olacağız.


İş Sürekliliği ve Olağanüstü Durum Kurtarma

Bir iş sürekliliği ve felaket kurtarma planı asla göz ardı edilmemelidir - bir sonraki krizin ne zaman köşede olduğunu asla bilemeyiz. Danışmanlarımız, acil bir durumda çalışma süresini koruyabilmeniz için önceden plan yapmanıza ve ihtiyaç duyulan tüm süreçleri veya çözümleri uygulamanıza yardımcı olabilir.


Bu, mülke zarar gelmesi veya hırsızlık durumunda verilerin güvenliğini sağlamak veya işletmedeki herkesin evden çalışabilmesini sağlamak olsun. İşletmenizi denetleyeceğiz ve işletmenizi çalışır durumda tutmak için bir strateji geliştireceğiz.

Sorunuz mu Var ?