ISO Danışmanlık - Hizmetler - Source Software
×
iso danışmanlık hizmeti


ISO Danışmanlık Hizmetleri

ISO akreditasyon sürecinin basitleştirilmesi.


ISO 9001, 14001, 27001 ve 13485 akreditasyonuna sahibiz, bu nedenle başarılı bir kalite yönetim sistemi uygulamak ve düşman bir üçüncü taraf tarafından denetlenmek için ne gerektiğini biliyoruz.

ISO akreditasyonu basit bir süreç değildir, akreditasyon elde etmek için izleyebileceğiniz bir şablon yoktur. Bununla birlikte, sertifikasyon için ihtiyaç duyduğunuz prosedürleri ve çalışma uygulamalarını uygulamak için etkili bir yöntem oluşturduk. ISO danışmanlık hizmetimiz esnektir, ister uçtan uca eksiksiz ISO danışmanlığına ihtiyacınız olsun, ister sadece belirli bir kriteri yerine getirmek için hizmetlerimizden birini seçmek isteyin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


Başarıya giden adımlar

Bir belgelendirme kuruluşu olmadığımız için, size son bir tetkike hazırlanmak için ihtiyacınız olan tam ISO danışmanlık desteğini sunabiliriz. İlk olarak, olağanüstü alanları değerlendirmek için denetleneceksiniz ve size bir rapor sunacağız ve nasıl iyileştirmeniz gerektiğini tartışacağız.


Politika Yazımı

Tüm şirket politikalarının ve prosedürlerinin ISO kalite standardı gerekliliklerini karşılamasını sağlayabilir ve sürekli iyileştirme sağlayabiliriz.


Boşluk Analizi

KYS'nizi ISO standardı gereklilikleriyle karşılaştırmak ve iyileştirilmesi gereken alanlar hakkında rapor vermek için tam bir boşluk analizi yapacağız.


Öneri

Nasıl geliştirebileceğiniz ve standarda ulaşmak için neleri uygulamanız gerektiği konusunda önerilerde bulunacağız.


Antrenman

ISO danışmanlık ekibimiz, prosedürlerin çalışanlar tarafından uygulanmasını sağlamak için gerekli tüm eğitimleri sağlayacaktır.


Bilgi Yönetim Sistemleri

Tüm dokümantasyonu basitleştiren ve tüm politika ve prosedürleri denetçileriniz için bir kayıtta saklayan dijital bir yönetim sistemi uygulayacağız.


Sistem Uygulaması

ISO danışmanlarımız, akreditasyon elde etmek için ihtiyacınız olan sistemleri devreye sokacaktır. Bu, sunucu altyapısından güvenli ağa kadar her şey olabilir


Uçtan uca bir dijital ajans olarak, müşterilerimize ISO danışmanlığı da dahil olmak üzere şirket içinde eksiksiz çözümler sunabiliyoruz.

Sadece akreditasyonun gerekliliklerini anlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda teknik mimariyi ve veri yönetim sistemlerini günlük olarak uyguladığımız bir BT hizmetleri şirketi olarak benzersiz bir konumdayız. Bunlar, ISO sertifikası almayı ümit eden herhangi bir işletme için gereklidir.


Deneyimli ISO Danışmanlığı

ISO akreditasyonuna ulaşmalarına yardımcı olmak için kalite yönetim sistemlerinin (QMS) uygulanmasını desteklemek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.ISO Sertifikalı

Neler yaşadığınızı biliyoruz. Source Software, ISO Sertifikalı bir Ajanstır, yani ISO 27001, ISO 9001, ISO 13485 ve ISO 14001 dahil olmak üzere ISO sertifikası almak için gereken süreçlerden geçtik.Esnek Danışmanlık

Hangi alanlarda destek almak istediğinizi seçin ve seçin. Hizmetlerimizi gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde uyarlayacağız. Politika yazımında yardıma veya sistemlerle ilgili tavsiyelere ihtiyacınız olsun, sizinle birlikte çalışacağız.


Teknik Danışmanlar

Tüm verilerin ISO standartlarına göre yönetilmesini sağlamak için kapsamlı sistem uygulama hizmetleri sunabilen ve ağ güvenliğini yönetebilen şirket içi Teknik uzmanlardan oluşan bir ekibimiz var.


Denetim Süreci

Daha sonra hazır olup olmadığınızı görmek için son bir denetim gerçekleştireceğiz. Size onay verdikten sonra, bir belgelendirme kuruluşundan denetimden geçebilecek ve akreditasyon alabilecek durumda olacaksınız.


İlk olarak, hangi ISO akreditasyonlarını fufil yapmayı hedeflediğinizi ve sektörünüze göre gereksinimlerinizi tartışıyoruz.

Gereksinimler toplandıktan sonra, hangi süreçlerin ISO standardına uygun hale getirilmesi gerektiğini görmek için işletmenizin şu anda nasıl çalıştığını görmek için işletmenizi yerinde ziyaret ediyoruz.

İş süreçlerinizi gözlemledikten sonra, ISO gerekli dokümantasyonunuzun ve yeni süreçlerinizin kurulumuna ve uygulanmasına başlıyoruz ve standart yükümlülüklerini tartışıyoruz.

Daha sonra sizinle birlikte sahte bir denetimden geçeceğiz, böylece önceden hazırlanabilirsiniz.

Sahte denetimin başarıyla tamamlanmasından sonra, önerileri ve / veya gözlemleri listeleyeceğizISO 27001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 27001 (Veri Yönetimi) uluslararası bir bilgi güvenliği standardıdır. Bu, bir şirketin şirket, müşteri ve tüketici verilerinin korunmasını sağlamak için en iyi uygulamaları izlediğini gösterir.
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

Kalite yönetim sistemleri standardı. ISO 9001 akreditasyonuyla, süreç odaklı yaklaşımınızı, güçlü müşteri odaklılığa olan bağlılığınızı ve sürekli iyileştirmeye olan bağlılığınızı kanıtlayacaksınız.ISO 13485 Kalite Yönetim Sistemi

Bu standart, bir işletmenin tıbbi cihazların tasarımı, geliştirilmesi, üretimi, dağıtımı ve servisinde kalite yönetimini tanır. Bu akreditasyona sahip bir işletme, ürünlerinin düzenleyici ve müşteri gereksinimlerini karşılayabileceğini kanıtlayabilir.ISO 14001 Kalite Yönetim Sistemi

Yakın zamanda güncellenen ISO 14001, bir işletmenin sahip olduğu çevresel etkinin etkin yönetiminin tanınması ve kuruluşun bu konudaki faaliyetlerini sürekli olarak izlemesidir. Çevre yönetimi etrafında faaliyet gösteren işletmelerin paydaşlarına ve müşterilerine güvence sağlar.


Sorunuz Var mı?