İçerik Pazarlama - Hizmetler - Source Software Bilişim
×
İçerik Pazarlama


İçerik Pazarlama Ajansı

İçerik, hedef pazarınıza ulaşmanın mükemmel bir yoludur, ancak başarılı olmak için rehberlik ve yönlendirmeye ihtiyacı vardır.


İçerik Hizmetlerimiz İşletmenizin Büyümesine Nasıl Yardımcı Olabilir?

Müşterilerimizin etkileşimi artıran ve yeni işler çıkaran içerikler oluşturmasına yardımcı olma konusunda uzmanız. İçerik bir satış aracı değildir, yeni kullanıcıları çekmek ve markanızın bilinirliğini artırmak için kullanılır. Her başarılı içerik parçasının arkasında, kullanıcının gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için dikkatli bir planlama ve güçlü bir strateji vardır.


İçerik, sosyal medyanızı yükseltmek veya SEO'nuzu desteklemek için gerekli olup olmadığına bakılmaksızın daha geniş pazarlama stratejinizde önemli bir araçtır. İçeriği planlama ve anahtar kelime ve rakip araştırması yoluyla kitle talebini ortaya çıkarma konusunda oldukça bilgiliyiz. Pazarlama kanallarınız aracılığıyla paylaşılabilecek benzersiz ve ilgi çekici içerikler oluşturuyoruz. Aynı şekilde, SEO potansiyelini artırmak için mevcut içeriğin güncellenmesine ve geliştirilmesine de yardımcı olabiliriz.


İçerik Stratejisi

İçeriğin başarısı, arkasındaki stratejiye bağlıdır. Kanallar arası içeriği, çeşitli formatlarda planlamak ve oluşturmak, markanızın duyulmasını sağlamak için gerekli olan şeydir. Teknik incelemelerden ve konuk yayınlarından podcast'lere ve videolara kadar, içeriğin gerçek değeri, yeni kitlelere ulaşmak ve mevcut kitlelerin ilgisini çekmek için yapılandırılmış bir strateji oluşturmaktır.


Başarılı bir stratejinin küratörlüğünü yapmalarını desteklemek için markalarla yakın bir şekilde çalışıyoruz, aynı zamanda içerik pazarlama çabalarını değerlendiriyor ve planı iş hedefleriyle uyumlu hale getiriyoruz. Size ilk araştırmadan PR'a ve devam eden içerik oluşturmaya kadar eksiksiz bir içerik pazarlama stratejisi sunabiliyoruz.Fırsatları Ortaya Çıkarmak için Araştırma

Yeni fikirler üretmek ve sektörünüzde veya sektörünüzde zaten yayınlanmış olan içerik türleri hakkında araştırma yapmak için müşterilerle işbirliği yapıyoruz. Bu, içerik pazarlamanıza rehberlik etmenize yardımcı olur ve rakipleriniz tarafından kapsanmayan içerik boşluklarını doldurmanıza olanak tanır. Hangi konuların ve nişlerin en çok ilgi çektiğini bulmak için derinlemesine araştırma yapıyoruz ve bunu ilerlemek için bir içerik pazarlama planına dahil ediyoruz. Pazarlama ekibimiz, araştırmamızın sonucuna göre etkili içerik pazarlama kampanyaları sunmamızı sağlayan geliştirme ve tasarım ekiplerimizin tam desteğine sahiptir.


E-posta Pazarlama

Source Software , stratejik ve etkili e-posta pazarlama hizmetleri sunmaktadır. E-postalarınızın yeni potansiyel müşteriler oluşturmasını ve işletmeniz için heyecan verici fırsatlar sunmasını sağlamak için şablonlar tasarlıyor ve oluşturuyor, stratejiler geliştiriyor ve yaratıcı kopya yazımı sağlıyoruz.


E-posta, sosyal medya ve bağlı kuruluş pazarlamasından daha iyi performans gösteren tıklama oranlarıyla hala oldukça popüler ve kanıtlanmış bir pazarlama kanalıdır. Ekibimiz ayrıca tüm e-posta gönderme çabalarının GDPR düzenlemelerine uygun olmasını sağlar.


Kurşun mıknatıs hunileri ayrıca zaman içinde güven ve ilgi oluşturarak kullanıcıların katılımını teşvik eder. Gerekli hedeflere ulaşmak için kurşun mıknatıs hunilerinin stratejisini belirlemenize ve uygulamanıza yardımcı oluyoruz ve marka bilinirliğini artırmak için bunları işletmenize uyarlıyoruz.


Biz sadece pazarlama ekibinizden daha fazlasıyız

Şirket içi beceri setimiz, Grafik Tasarım, Animasyon, Fotoğrafçılık, Metin Yazarlığı, PPC, SEO ve Sosyal Medya uzmanlarıyla geniştir; bu, içerik pazarlama hedeflerinize ulaşmak için donanımlı olduğumuz ve başarılı dijital ve çevrimdışı pazarlama kampanyalarının keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak rehberlik ve taze fikirler sunduğumuz anlamına gelir. İçerik oluşturma süreci boyunca sizinle birlikte çalışabilecek yaratıcı zihinlere ve çok sayıda tutkulu insana sahibiz.


Copywriting

Yetenekli metin yazarlarından oluşan ekibimiz her türlü içeriği sunma konusunda deneyime sahiptir. Sosyal medya kampanyaları için güçlü bir kopyadan, teknik broşürler için küratörlü içeriğe kadar, müşterilerimize eksiksiz bir metin yazarlığı hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.


PPC kampanyaları için tıklama oranlarını artırmak için kopya yazıyoruz.

Farklı sektörlerden çok çeşitli müşteriler için düzenli blog yazıları yazıyoruz.

Erişimi artırmak ve güven oluşturmak için yepyeni web siteleri için web sitesi içeriği yazıyoruz.

Size sonuç vermek için uzman bir metin yazarlığı ajansı arıyorsanız, size yardımcı olabiliriz.


Dijital PR

Sitenize kaliteli bağlantılar elde etmek, SEO sıralamalarınızı desteklemek ve iyileştirmek için mükemmel bir yoldur, ancak aynı zamanda markanın çevrimiçi görünürlüğünü artırmaya ve içeriğinizi ilgili kitlelerin önüne itmeye yardımcı olur. Müşterilere Dijital PR hizmetleri sunuyoruz ve web siteniz için yeni geri bağlantılar oluşturabilecek infografikler, raporlar, teknik incelemeler veya blog gönderileri gibi kaliteli içerik varlıkları oluşturuyoruz. Konuk gönderilerinden, kırık bağlantı kurmaya kadar, hedef kitlelere ulaşmanızı sağlamak için bir strateji oluşturacağız.

Sorunuz mu Var ?