Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Web Tasarım

Web Tasarım

Kullanıcıları harika görsellerle büyüleyin ve tam olarak istediklerini bulmalarını kolaylaştırarak sitenize kendilerini kaptırmalarını sağlayın. Bir web sitesinin görünümü ve verdiği his ilham verecektir, ancak başarıya ulaşmak için kullanıcı dostu olması çok önemlidir. Türkiye merkezli bir Web Tasarım Ajansı olarak, tasarımın bu iki yönünü dengelemenin en iyi kullanıcı deneyimini sağlayacağına inanıyoruz.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Logonuzun işletmenizi doğru şekilde tasvir etmesi, kalıcı bir izlenim bırakması ve hedef kitlenizin ilgisini çekmesi önemlidir. Logo, kaliteli bir marka kimliği geliştirmenin yalnızca başlangıcıdır. Bir Grafik Tasarım Ajansı olarak, yaratıcı uzmanlardan oluşan ekibimiz kırtasiye malzemeleri, broşürler ve web siteleri gibi gerekli tüm destekleyici grafikleri de tasarlayacaktır.

UX Tasarım

UX Tasarım

Kullanıcıların ilgisini çekecek bilgi birikimine sahip bir UX Tasarım Ajansıyız ve karlı müşteri deneyimlerinin nasıl oluşturulacağını çok önemli bir şekilde anlıyoruz. Deneyimli UX Tasarım ekibimiz, bilinçli tasarım kararları vermek için araştırma ve kullanıcı testlerinden yararlanır, bu da kullanıcıların istedikleri görevleri gerçekleştirmelerini kolaylaştıran web siteleriyle sonuçlanır. 

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme

Yazılım Uygulamalarının Geliştirilmesi için özel bir ekibe sahibiz. C, Ruby, SQL ve Python programlama dillerinde uzmanlaşan ve .NET ve Rails Framework kullanan fikirlerinizi ticari bir ürüne dönüştürme yeteneğine sahibiz. Source Software, karmaşık sistem gereksinimleri olan uygulamaları oluşturabilen, özelleştirebilen ve destekleyebilen deneyimli bir .NET Geliştirme Ajansıdır

Web Geliştirme

Web Geliştirme

İlgi çekici ve işlevsel bir web sitesi aracılığıyla işletmenizi erişilebilir kılmak için sizinle birlikte çalışmaya hazır özel bir Web Geliştiricileri ekibimiz var. İşletmenizi güvende tutan ve en son teknolojiye sahip olan en iyi açık kaynak platformlarını kullanarak siteler oluşturuyoruz. Web Geliştirme ekibi, bir dizi web projesi sunar ve daha fazla iş sağlayan basit ve kullanımı kolay web siteleri oluşturur. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan bir web sitesine sahip olmanızı sağlamak için adımlar atıyoruz. 

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Deneyimli mobil uygulama geliştiricileri ile ödüllü bir dijital şirket Olağanüstü bir deneyim sunmak için ilgi çekici tasarım ve gelişmiş işlevsellik ile mobil uygulamanızı hayata geçirin. Source Software, iOS ve Android uygulamalarını sizin kesin spesifikasyonlarınızı karşılayacak şekilde tasarlayan ve oluşturan mobil uygulama geliştiricilerinden oluşan özel bir ekibe sahiptir. Geliştiricilerimiz iOS, Android ve platformlar arası uygulamalar oluşturmak için Java, Objective-C, Swift, React Native ve HTML5 kodlama dillerini kullanır.

E-Ticaret Geliştirme

E-Ticaret Geliştirme

Tüm büyük platformları kullanarak E-Tcaret Web Siteleri Tasarlıyor ve Geliştiriyoruz. Sizin için doğru platform gerçekten işinize bağlıdır ve her duruma uyan tek bir çözüm yoktur. Bizimle iletişime geçtiğinizde, sizi ve ihtiyaç duyduğunuz işlevsellik düzeyini tanıyacağız, ardından sizin için en iyi CMS ile ilgili önerilerde bulunacağız.İhtiyaç duymanız halinde güncellemeler, yamalar ve yükseltmeler sağlayabilen destek ekibimizin yardımıyla web sitenizi güncel tutun. Devam eden arama motoru optimizasyonu, tıklama başına ödeme veya içerik pazarlaması ile daha fazla trafik oluşturmanıza yardımcı olacak dijital pazarlama ekibimizden tam olarak yararlanabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

En üst sıralarda yer alan arama sonuçları, bir kullanıcının arama sorgusu için en alakalı web siteleri olmalıdır. Stratejiniz, etkileşim kuracak ve dönüşüm gerçekleştirecek kullanıcıları çekmeye odaklanmalıdır. Yalnızca doğru ifadeleri hedeflemekle kalmayıp, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için açılış sayfalarınızın kullanıcıya göre uyarlanması gerekir. Arama motoru optimizasyonu kampanyamızı bilgilendirmek için web sitenizi, hedef kitlenizi ve rekabeti araştırıp analiz ediyoruz. Ardından, web sitenizi çevrimiçi olarak dikkatli bir şekilde tanıtırken içeriği ayarlamak, tasarımı geliştirmek ve site sağlığını iyileştirmek için bir plan oluşturacağız.

PPC

PPC

Tıklama Başına Ödeme, web sitenize anında trafik sağlayabilen ve onu işletmeniz için mükemmel bir pazarlama aracı haline getiren ücretli bir çevrimiçi reklamcılık biçimidir. Google Ads, pazardaki en büyük platformdur ve sektördeki çoğunlukla PPC ile eş anlamlıdır. Google'ın arama sonuçları sayfaları son derece kalabalıktır ve ücretli reklamlar size anında görünürlük sağlar. Google Ads Danışmanları tarafından yönetilen bir PPC Ajansıyla çalışmak, web siteniz için tıklama, ziyaret ve olası satış elde etmenin en hızlı yoludur.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya pazarlaması ile işinizi büyütün, Sosyal medya, içerik paylaşmanıza ve yeni potansiyel müşteriler ve mevcut müşterilerle ilişkiler kurmanıza olanak tanıyan çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmak için mükemmel bir araçtır. Bir tanıtım aracı olarak sosyal medya, geleneksel pazarlama ve reklamcılık uygulamalarıyla normalde ulaşamayacağınız insanlara ulaşmanıza yardımcı olabileceği için paha biçilmezdir. Tüm dünyada 4,5 milyardan fazla kullanıcısı olan sosyal medya, markanızı, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi güçlendirerek işletmenizi büyütmek için heyecan verici bir fırsat sunan, günümüz kültürünün önemli bir bileşenidir. Bu nedenle, aktif bir sosyal medya varlığını sürdürmek, pazarlama stratejinizin çok önemli bir parçasıdır.

İçerik Pazarlama

İçerik Pazarlama

İçerik Pazarlama , ister sosyal medyanızı yükseltmek ister SEO'nuzu desteklemek için gerekli olsun, daha geniş pazarlama stratejinizde önemli bir araçtır. Anahtar kelime ve rakip araştırması yoluyla içerik planlama ve kitle talebini ortaya çıkarma konusunda bilgiliyiz. Pazarlama kanallarınız aracılığıyla paylaşılabilecek benzersiz ve çekici içerikler oluşturuyoruz. Aynı şekilde, SEO potansiyelini geliştirmek için mevcut içeriğin güncellenmesine ve geliştirilmesine de yardımcı olabiliyoruz. 

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Ajansımız SEO , PPC, sosyal medya, içerik pazarlama ve dönüşüm oranı optimizasyonu desteği sunan dijital pazarlama uzmanlarından oluşan bir ekibe sahiptir. Potansiyel müşterileri satışa dönüştürmek amacıyla müşterilerimizin hedef kitlelerini belirlemek ve onlarla etkileşim kurmak için bu hizmetleri kullanıyoruz. Müşterilerimiz için en iyi yatırım getirisini sağlamak üzere web sitelerini ve kampanyaları dikkatlice değerlendirmek ve optimize etmek için mevcut tüm verileri kullanıyoruz. Tüm bu dijital pazarlama hizmetlerinden yararlanan birleşik bütünsel bir yaklaşımın çevrimiçi trafiği önemli ölçüde artırdığını kanıtladık .

Bizi Arayın