E-Ticaret - Hizmetler - Source Software
×
E-Ticaret Geliştirme

E-Ticaret Geliştirme Hizmetleri

Kullanıcı odaklı tasarım ve işlevsellik ile web sitenizde daha fazla satış yapın.


Ziyaretleri satışa dönüştüren kullanıcılar için bir deneyim oluşturun.

Sadece harika görünmekle kalmayıp, aynı zamanda gelişimin merkezinde kullanıcı deneyimiyle oluşturulmuş çevrimiçi mağazalar oluşturuyoruz. Sitenin kullanımı son derece kolay, tamamen işlevsel ve güvenli olmalıdır.


Tasarımcılar, geliştiriciler ve pazarlamacılardan oluşan özel bir ekip sayesinde, bir kullanıcının siteye ne zaman indiğinden, bir satın alma işlemi yaptığına ve tekrar tekrar geri gelmelerini nasıl sağlayabileceğimize kadar kullanıcının yolculuğunun her bölümünü göz önünde bulunduruyoruz.


Sitenize gelen ziyaretçiler her zaman mükemmel bir çevrimiçi alışveriş deneyimine sahip olmayı bekleyecektir ve bunun gerçekleşmesini sağlamaya kararlıyız.


Tercih ettiğiniz e-ticaret platformu

WooCommerce, Magento 2 ve Shopify dahil olmak üzere tüm büyük platformları kullanarak e-ticaret web siteleri tasarlıyor ve geliştiriyoruz.


Sizin için doğru platform gerçekten işinize bağlıdır ve tüm çözümlere uyan tek bir boyut yoktur. Bizimle iletişime geçtiğinizde, sizi ve ihtiyacınız olan işlevsellik düzeyini tanıyacağız, ardından sizin için en iyi CMS hakkında önerilerde bulunacağız.WooCommerce

Pazardaki en popüler e-ticaret CMS'sidir - çok sayıda kullanıma hazır işlevselliğe sahiptir, arka uçta yönetmeniz kolaydır ve iyi desteklenir.Shopify (Shopify)

bir çevrimiçi mağaza oluşturmayı ve yönetmeyi son derece kolaylaştıran birçok kullanıma hazır işlevselliğe sahip, oldukça popüler ve kullanımı kolay bir CMS'dir.Magento

muhtemelen en kapsamlı CMS'dir ve tonlarca işlevsellik sunar, bu da onu büyük mağazalar için popüler bir seçim haline getirir. Selefi Magento 1, ömrünün sonuna ulaştı, bu nedenle yeni bir CMS'ye geçmek için destek arıyorsanız size yardımcı olabiliriz.Deneyimli e-ticaret geliştiricileri

İşlevsel, hızlı ve SEO'ya hazır kullanıcı dostu web siteleri oluşturmak için ne gerektiğini anlayan deneyimli bir ekibimiz var.


Web sitenizin nasıl oluşturulduğu, dönüşüm sağlayan ve geri dönmeye devam eden bir kullanıcı ile gelecekte markanızı terk eden ve göz ardı eden bir kullanıcı arasındaki farkı yaratabilir. İyi bir web sitesi, verimlilik göz önünde bulundurularak ve kullanılan özelliklerin ve işlevlerin dikkatli bir şekilde göz önünde bulundurulmasıyla sıfırdan oluşturulmalıdır.


Web sitenizin herhangi bir cihazda, herhangi bir bağlantıyla hızlı bir şekilde yüklendiğinden emin olmak istersiniz ve bunların hepsi web sitenizin gelişiminin teknik özelliklerine bağlıdır.


Farklı işlevsellik gereksinimlerine sahip çok sayıda site oluşturduk, böylece sizinkini başarılı kılmak için ne gerektiğini anlıyoruz. Bize projenizden bahsedin, size bunun nasıl olabileceğini gösterelim.
Biz sadece web geliştirme ekibinizden daha fazlasıyız.

Source Software, e-ticaret hizmetleri sağlama konusunda oldukça yetenekli bir dizi uzmana sahip olmaktan gurur duymaktadır. Bir projeden istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz ürünü sunduğumuzdan emin olmak istiyoruz ve işbirliğinin bunu başarmanın anahtarı olduğuna inanıyoruz. Hedeflerinizi bilmek istiyoruz, böylece size bunları nasıl sunacağınız konusunda en iyi tavsiyeleri sunabiliriz. Bu nedenle, gelişim konusunda paha biçilmez girdiler sağlayabilecek diğer departmanlarımızla yakın bir şekilde çalışıyoruz.Projenin ötesinde sizi desteklemek

Lansman sonrası yapılabilecek her zaman daha fazlası vardır ve yeni web sitenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek özel bir uzman ekibimiz vardır.


İhtiyacınız olduğunda güncellemeler, yamalar ve yükseltmeler sağlayabilecek destek ekibimizin yardımıyla web sitenizi güncel tutun. Sürekli arama motoru optimizasyonu, tıklama başına ödeme veya içerik pazarlaması ile daha fazla trafik oluşturmanıza yardımcı olacak dijital pazarlama ekibimizden tam olarak yararlanabilirsiniz. Alternatif olarak, dönüşüm oranını artırmak amacıyla sitede ince ayarlar ve ayarlamalar yapmak için pazarlamacılarımız ve tasarımcılarımızla birlikte çalışın.


Web sitenizden en iyi şekilde yararlandığınızı görmek istiyoruz, bu nedenle uzman ekiplerimizin yardımını sağlamak için her zaman yanınızda olacağız.


Geliştirme desteğine ihtiyacınız olan mevcut bir web siteniz varsa, biz de yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İster yükseltme veya hata düzeltmesi gibi tek seferlik bir destek çalışması olsun, ister sizi aylık olarak desteklediğimiz özel bir bakım sözleşmesi isteyin.


Sorunuz Var mı?