DevOps - Hizmetler - Source Software
×
devops
Dev, Yazılım Geliştirme anlamına gelir ve Ops, bilgi teknolojisi işlemleri anlamına gelir. DevOps'un benimsenmesi, sistemin geliştirme yaşam döngüsünü azaltmayı ve yüksek kaliteli yazılımlarla sürekli teslimat sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca, iş hedeflerini düzeltmeye ve özellikleri ve güncellemeleri sık sık yakın hizada tutmaya yardımcı olur. İşlevler arası operasyonların oluşturulmasına yardımcı olur ve çeşitli araçları destekler. Ürünleri hızlandırıcı bir hızda geliştirir ve geliştirir. DevOps yazılımı ile organizasyon hızı daha iyi hale gelir ve pazarda daha etkili bir şekilde sunar. DevOps araç zinciri, geliştirme yaşam döngüsünde sistemi geliştiren bir sıkıştırma aracıdır. Yazılımı değiştirmek, birden fazla araç, dinamik değişiklikler, teknolojiler, uygulamalar vb. Nedeniyle zaman tüketir. İzlenim, diğer yazılım geliştirmelerden daha büyüktür. Operasyonlar ve geliştirmeler arasında daha hızlı işbirliği ile güvenilir bir ortam sağlar.
 
Yazılımın kullanımı, üretim, lojistik ve daha fazlası gibi endüstrinin değer zincirinin her bölümünü geliştirerek operasyon verimliliklerini geliştirmektir. DevOps izleme, Otomasyon, işbirliği ve bulutun benimsenmesinden yararlanır. DevOps, maliyetleri düşürmesi ve onayların alınmasında yenilikçi yetenekler geliştirmesiyle bilinir. DevOps, geliştirmenin optimizasyonu ve üretkenliği üzerinde çalışmak üzere ekipleri bir araya getirir; operasyon güvenilirliğini getirir. Yazılım geliştirme sık sık iletişim kurar, hizmet kalitesini artırır, tesisler kazanır ve tüketicilerle daha fazlasını yapar.
 
Kuruluşun iş yükünü azaltır ve sorunu çözerek müşterinin ihtiyaçlarını karşılar. Source Software, DevOps modelini kullandı ve en iyi geliştirme ve altyapı yaşam döngüsüne katkıda bulundu. Kalite güvence ve geliştirme ekiplerimiz, yazılımın organizasyon yapısı ve üretim döngüsü ile çalışmasını sağlar.

Sunduğumuz DevOps Hizmetleri:

1) Proses Otomasyonu

DevOps ve Otomasyon, kuruluşun geliştirme sürecini kolaylaştırması için iki temel bileşendir. Üretimden kod oluşturmaya, test çalışmalarına, kalite kontrolüne, yapılara ve çok daha fazlasına kadar tüm işlem hattı süreci. Operasyon ve performans için en yeni süreç otomasyonunu sağlıyoruz.

2) Destek İzleme

DevOps'u, özellikle operasyon sürecinde izlemek hayati önem taşır. Bir monitörü desteklediği ve kontrol çözümleri sağladığı araçları sağlıyoruz. Source Software, sorun oluşmadan önce sorunu çözer ve sistem performansını %100 korur.

3) Bulut Yönetimi

Birden fazla bulut platformu üzerinden yeteneklerle buluta geçiş için mükemmel bulut yönetimi sağlıyoruz. Yazılım geliştirme ile uzun vadeli iş başarısı sunuyoruz ve aynı zamanda öngörülebilir ve güvenli kaynak yönetimi sağlıyoruz. Bulut Dağıtım Ağı, Raporlama Bulutu Geçiş hizmetleri ve depolama bulutu izleme, bulut yönetimi bileşenleridir. Hizmetimiz daha hızlı ve güvenilir uygulamalar oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

4) İşlem Hattı Kalitesini Güncelleyin

İşlem hattının kalitesini daha iyi otomatikleştirmeye ve testin işlem hattının doğru aşamasında yapılmasını sağlamaya yardımcı olur. Hizmetimiz daha hızlı, doğru ve güncellenmiş boru hattı kalitesi sunar.

5) DevOps Danışmanlık Hizmetleri

Sık uygulanan DevOps hizmetlerinden biri de danışmanlık hizmetleridir. Yazılım pazarını yükseltmek için danışmanlık hizmetlerinden yararlanır. Danışmanlık hizmeti size süreç, geliştirme, yönetim, değerlendirme, Otomasyon ve daha pek çok şey için uygun danışmanlığı sağlar.

6) İlk Çerçeve Oluşturma

Mevcut araçlarınızı entegre etmenize ve sistemden yararlanmanıza yardımcı oluyoruz. Çerçeve oluşturma, lisanslı araçların ve açık kaynakların sağlam ekosistemidir. İlk çerçeve oluşturma süreci takip eder ve adımın doğru yönlendirilmesini sağlar.

7) Kapasite Yönetimi

Bulut kaynaklarının iş yüklerinin doğru boyutta ve uygun maliyetli olmasını sağladığı diğer hizmetlere benzer. İş akışında hizmet vermeden önce bunu bilmek çok önemlidir ve işi kontrol etmeye ve yönetmeye yardımcı olan kapasite yönetimine hizmet etmeyi teklif ediyoruz.

8) Çevre Yönetimi

Ortam yönetimi hizmetleri, kodunuzu korumanıza, sunucunuzu çalıştırmanıza, müşterileriniz için hazır olmanıza ve platformları sorunsuz bir şekilde otomatikleştirmenize yardımcı olabilir. Yönetim, DevOps'un sürecinin ve yönetiminin güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.

DevOps Çözümlerinin Avantajları

DevOps tarafından sağlanan çeşitli avantajlar vardır ve DevOps çözümünün sunduğu avantajlara bir göz atın:
 
- Verimliliği Artırın
- Sorunları ortaya çıkmadan önce çözün
- Proses Otomasyonu
- Tutarlılığı Sürdürün
- Gelişimin Daha Hızlı Temposu
- İşletim Sistemini İyileştirin
- Daha Az Karmaşık
- Uygun Maliyetli
- Zaman tüketimini azaltın
- Dinamik Değişiklikler

DevOps için Neden Source Software'i Seçmelisiniz?

Source Software, birden çok DevOps çözümünü ve hizmetini başarıyla teslim etti. Hizmetlerimiz, operasyon ve geliştirme sistemi için kalite ve tutarlılık içerir. DevOps için birden fazla uygulama, teknoloji ve benzersiz teknikler sağlıyoruz. Source Software sürekli dağıtım, tümleştirme, süreç iyileştirme ve daha fazlasına odaklanır. Tüm BT operasyonlarını optimize etmek için çalışmaları ve tesisleri izliyoruz. Gerçek zamanlı, daha hızlı ve verimli sonuçlar sağlayan servis karterimiz sağlam sistemimiz.
 
Source Software geliştiricileri, DevOps ve yazılım geliştirme hakkında anlayışlı bilgiler edinir. Çok yönlü teknolojilerimiz, şirketlerin maliyet ve zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olur. Yetenekli uzmanlarımız, işinizi dönüştürmek için yeni çözümler ve teknolojiler araştırır, uygular ve uygular. DevOps'u işletmenizle birlikte geliştiriyoruz ve en iyi standart sonuçları getiriyoruz.
 
- Süreçte Şeffaflık
- Mükemmel Öz
- Entegre Yaklaşım
- Yüksek Kaliteli Uygulamalar
- Çeşitli Otomasyon

1. İhtiyaç Toplama
Projemize başlamak için gereksinimleri, kaynakları ve bilgileri toplamanın ilk ve en önemli önceliğini takip ediyoruz.
2. UI / UX Tasarımı
En iyi kullanıcı dostu deneyim haline getirmek için en son tasarım araçlarıyla akılda kalıcı ve büyüleyici tasarımlar yaratıyoruz.
3. Prototip
Tasarladıktan sonra, ürünün geliştirme süreci için önceden gönderilecek olan prototipinizi alacaksınız.
4. Geliştirme
Mobil uygulama / web / blok zincirinin geliştirilmesi, şeffaflıkla en son araçları ve teknolojileri kullanmaya başladı.
5. Kalite Güvencesi
Köprü kaliteye değer verir ve ödün vermeden %100 hatasız uygulama sağlar.
6. Dağıtım
Deneme sürümünden sonra ve tüm işlemlerin ardından uygulamanız App Store veya Play Store'da başlatılmaya hazırdır.
7. Destek ve Bakım
Firmamız size tüm desteği sunar ve ekip dağıtımdan sonra her soruyu cevaplamaya her zaman hazırdır.

Sorunuz Var mı?