CMS Web Tasarım - Hizmetler - Source Software
×
cms tasarım

CMS'nizi Markanıza Uyacak Şekilde Özelleştirin

İçerik yönetim sistemleri, site sahiplerinin web sitelerini kullanımı kolay bir arayüz aracılığıyla kolaylıkla güncellemelerini sağlar. Çoğu CMS, işletmelerin veya herhangi bir kuruluşun, markalarına uygun bir tarzda kullanıcı dostu ve tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturmasına izin vermek için çok sayıda özellik sunar. Seçtiğiniz CMS'nin potansiyelini ortaya çıkarmak için, Joomla, WordPress veya alternatif olsun, web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Ismarlama web tasarım teklifimizle temaları ve şablonları özelleştirin, eklentileri yükleyin ve çeşitli açık kaynaklı platformlar için güvenliği kontrol altında tutun.


Joomla 

Türkiye'nin önde gelen Joomla uzmanlarından biriyiz. Source Software, bu ödüllü içerik yönetim sistemi için geliştirme, tasarım, destek ve eğitim hizmetleri sunan deneyimli bir şirket içi ekibe sahiptir.


WordPress 

WordPress, internetin% 20'sinden fazlasına güç veren dünyanın en popüler içerik yönetim sistemlerinden biridir. Ekibimizde bu platformu geliştirebilecek, tasarlayabilecek ve destekleyebilecek WordPress uzmanlarımız var.


Magento

Magento popüler bir e-ticaret açık kaynak platformudur. Ekibimiz Magento ortamında günlük olarak çalışmakta ve bu güçlü ve esnek sistem için tasarım, geliştirme ve destek hizmetleri sunmaktadır.


Shopify

Shopify, bir çevrimiçi mağaza oluşturmayı ve yönetmeyi son derece kolaylaştıran birçok kullanıma hazır işlevselliğe sahip, oldukça popüler ve kullanımı kolay bir CMS'dir.


İçeriğin akışını sürdürme

İçerik her web sitesinin kalbinde yer alır. Yeni ve ilgi çekici içerik hem ziyaretçilerinize hem de arama motorlarınıza hitap ediyor. Rekabetçi kalabilmek için, bir web sitesinin düzenli olarak güncellenmesi ve eklenmesi gerekir.


Daha kaliteli içerik, Google'da dizine eklenmekte olan daha fazla sayfanız olduğu anlamına gelir; bu, web sitenize daha fazla potansiyel giriş noktası ve kullanıcılarınızla etkileşim kurmanın daha fazla yoludur. Bir CMS size tam kontrol sağlar, böylece web sitenizi genişletebilir, güncel tutabilir ve kullanıcılar için geliştirebilirsiniz.


Kullanıcıları dönüştürmek ve aramada sıralamak için optimize edilmiş içerik oluşturmak için yetenekli metin yazarlarıyla içerik pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Alternatif olarak, şirket içi bir pazarlama ekibiniz varsa ve onları CMS'nizi doldurmak ve sürdürmek için gereken becerilerle donatabilirsek, tam eğitim ve sürekli destek sağlıyoruz.


Başarıya Adanmışlık

Web tasarımı, bir sitenin görünümünü ve hissini, web sitesi yöneticileri için kullanım kolaylığı ile dengelemelidir. Tasarım sürecine başlamadan önce bir web sitesi için özel hedeflerinizi anlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Gelişmiş işlevsellik ve tasarımla oluşturulmuş bir sitenin günlük kullanıcılar için bakımı o kadar kolay olmayabilir, bu nedenle işbirliği bizim için çok önemlidir. Sizinle birlikte çalışarak, yöneticilerinizin gerçekleştirme olasılığı yüksek olan günlük görevleri daha iyi anlayacağız, böylece onları mümkün olan en iyi şekilde destekleyebileceğiz.


Özel Arayüz Tasarımı

Arayüzü, süreci basitleştirmeye yardımcı olmak ve kullanıcıları temel görevlerinde yönlendirmek için düzenli güncellemeler gerektiren belirli içerik alanları etrafında yapılandırıp tasarlayacağız.


Antrenman

Günlük olarak tamamlayacağınız belirli görevlere odaklanarak CMS'nizi kullanmanız için sizi eğitebiliriz. Bu, günlük web sitesi yönetimi hakkında sizi bilgilendirmenize yardımcı olacaktır.


Destek

Bazen işler ters gider ve eğer yaparlarsa, sorunlarınızı hızlı ve verimli bir şekilde çözmek için uygun bir ekip olduğunu bilmek için gönül rahatlığı istersiniz.


Sorunuz Var mı?