Bulut Hizmetleri - Hizmetler - Source Software
×
bulut bilişim

Bulut bilişim nedir?

BT kaynaklarına internet üzerinden isteğe bağlı olarak erişin. Kendi fiziksel sunucularınızı veya veri merkezlerinizi korumak yerine, ihtiyacınız olan tüm bilgi işlem gücünü bir bulut sağlayıcısından alabilirsiniz.


Source Software , yönetilen bulut çözümleri sunar. BT gereksinimlerinizi anlamak ve ihtiyaçlarınız için en iyi bulut ürünlerini belirlemek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Mevcut altyapınızı buluta taşımanıza yardımcı olacak ve potansiyelini en üst düzeye çıkarmanız için size sürekli destek sağlayacağız.


Bulut Hizmetlerimiz.

Source Software, eksiksiz bir yönetilen bulut hizmeti sunar. Piyasadaki en iyi ürünlerden tam olarak yararlanarak, işletmeniz için ısmarlama bir bulut altyapısı tasarlayabilir ve oluşturabiliriz. Hizmetlerimiz şunları içerir:


Bulut Bilişim

Bulut Danışmanlığı

Bulut Desteği ve bakımı

Microsoft Office 365 İş

AWS Hizmetleri

Microsoft Azure Çözümleri

Barındırılan Windows Masaüstü

Çevrimiçi Veri Yedekleme, bulut tabanlı veri arşivleme

Bulutta Olağanüstü Durum Kurtarma

Özel Bulut Barındırma

BT altyapınızı buluta geçirmenize yardımcı olabilir ve günlük işlerde kullanırken sizi destekleyebiliriz. AWS, Azure ve Office 365 konularında uzman olan ve sizin için bir çözüm oluşturabilecek özel bir altyapı destek ekibimiz vardır.


AWS Danışmanlığı

AWS, işletmeler tarafından hizmet sunumlarını desteklemek için kullanılabilecek çok sayıda ürüne sahip en büyük bulut hizmeti sağlayıcısıdır. Güvenli, esnek ve ölçeklenebilirdir ve bulut tabanlı altyapıların güvenilir bir sağlayıcısıdır. Source Software bir AWS çözüm ortağıdır, yani müşterilere platformda bütünsel tavsiyeler sunabiliyoruz. İşletmenizin büyüklüğü veya hangi sektör olduğu önemli değil, sizin için bir çözüm oluşturabiliriz.


Deneyimli bulut danışmanları ve teknisyenlerinden oluşan bir ekibiz

Bulutun karmaşıklıklarını ortadan kaldıracağız ve işletmeniz için özel çözümler oluşturarak bulut altyapınızı geçirmenize ve yönetmenize yardımcı olacağız.


Özel Bulut Barındırma

Web sitenizi, uygulamanızı veya yazılımınızı güvenli, güvenilir ve size tam kontrol sağlayan özel bir barındırma ortamında barındırın. Hassas verileri işliyor ve sahipliği ve denetimi elinizde tutmak ancak bir bulut çözümünün tüm avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, size ve işletmenize özel özel bir bulut altyapısı oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Sorunuz Var mı?