BT Danışmanlık - Hizmetler - Source Software Bilişim
×
bt danışmanlık

İşletmenizi desteklemek için uçtan uca yönetilen BT danışmanlık hizmetleri.


Tüm BT sistemleriniz ve süreçlerinizde sizi destekleyecek özel bir ekip.

Teknik mimari ve sistem uygulamasından kalite güvencesi ve veri korumasına kadar, işletmenizin verimli bir şekilde çalıştığından ve tüm düzenlemelere uygun olduğundan emin olmak için tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Size en uygun seçenekler hakkında tavsiyelerde bulunabilecek profesyonel danışman ekibimizle sohbet edebilirsiniz.


Destekliyoruz

Yatırım getirinizi, çalışma sürenizi ve güvenilirliğinizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış, işletmenize ve bütçenize uygun kapsamlı, özelleştirilmiş destek ve bakım paketleri sunuyoruz.


Size şu konularda yardımcı olabiliriz:

Aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çok çeşitli uzman danışmanlığı sağlayabiliyoruz:


Teknik altyapı

Güvenlik

İş sürekliliği ve veri kurtarma planlaması

Kalite güvencesi

Tedarik

Konukseverlik

Sistem uygulaması


Kesin gereksinimlerinize göre kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Temel ihtiyaçlarınızı belirlemek için yapılan ilk tartışmadan sonra, istediğiniz hedefe ulaşmak için bir adım planı hazırlayacağız. Yaptığımız önerileri uygulamak ve size ve personelinize gerekli her türlü eğitimi sağlamak için sizinle birlikte çalışacağız. Ve hattın ilerisinde daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, size yardımcı olmak için her zaman hazır olan bir BT destek ekibimiz var. Üzerinde çalıştığımız her proje, ISO onaylı bir kuruluştan beklenen kalite standartlarını korumaktadır. Bu, sizinle çalışırken doğal olarak güvenlik, veri ve risk yönetimi hakkında düşündüğümüz anlamına gelir.


Neden bizimle işbirliği yapmalısınız?

Kanıtlanmış, yerleşik çözümleri verimli bir şekilde sunmak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. BT mühendisleri ve çözüm mimarlarından oluşan profesyonel ve arkadaş canlısı ekibimiz doğrudan telefonla görüşmeye hazırdır ve birçok BT disiplini hakkında çeşitli ve derin bilgiye sahip personelin beceri ve deneyimleriyle desteklenir.


Basitleştirilmiş

Zamandan ve paradan tasarruf etmek için ilk seferde doğru olanı yapın. En iyi BT sistemlerini öneriyoruz ve bunları mevcut süreçlerinize entegre edin, böylece zorunda kalmazsınız. Daha sonra işinizi yürütmeye odaklanabilirsiniz.


Esnek

İhtiyacınız olan her şey, ihtiyacınız olduğunda. Danışmanlarımız gereksinimlerinize göre çalışacak ve bütçenize uygun bir plan tasarlayacaktır. Ve sizi her aşamada dahil edeceğiz, böylece tam olarak neler olduğunu bilebilirsiniz.


ISO Akredite

ISO 9001, 27001 ve 13485 kalite standartlarını karşılayan sistemler uyguluyoruz. Bu, verileri, güvenliği ve yeniliği süreçlerimizin merkezine koyar, böylece mükemmel hizmetin üstünde verimli sonuçlar görürsünüz.


Deneyimli Danışmanlar

Bazen bir uzmanın deneyim ve bilgisinden yararlanmak daha iyidir. Bu nedenle danışmanlık hizmetlerimizi sunuyoruz. Her gün yüzlerce firmayı bu konularda destekliyoruz ve size de yardımcı olabiliriz.


Sorunuz mu Var ?