AWS Danışmanlık - Hizmetler - Source Software
×
aws danışmanlık

Dünyanın en büyük bulut hizmetleri sağlayıcısı Amazon Web Servis 'den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.


Amazon Web Services ilk bakışta bunaltıcı görünebilir ve nereden başlayacağınızı bilmek zor görünebilir. Bu nedenle, AWS'nin gücünden ve avantajlarından gerçekten yararlanmak için bir uzmana danışmak faydalı olacaktır.


AWS konusunda derinlemesine bilgi sahibi ve uygulamalı deneyime sahip bir çözüm ortağıyla çalışmak, daha verimli bir bulut tabanlı model çalıştırma yolculuğunuzda destek almanız anlamına gelebilir.


Bir AWS Çözüm Ortağı olarak Source Software, KOBİ ve Kurumsal müşterilere kaliteli çözümler sunmaya kendini adamış deneyimli danışmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir.


Amazon Web Services (AWS), işletmelerin ek bilgi işlem gücü, veritabanı depolama, içerik teslimi ve daha fazlası aracılığıyla ölçeklerini büyütmelerine ve büyümelerine yardımcı olan güvenli bir bulut hizmetleri platformudur. Şirket içi ekibimiz AWS hizmetlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve sürekli yönetimi konusunda uzmandır ve müşterilerimize zengin bir deneyim sunabilir.


Son Kullanıcı Hizmetleri


Buluta Geçiş

İşletmenizi buluta taşımak ve iş gücünüzün verilerine ve hizmetlerine güvenilir erişim sağlamak için Source Software ile birlikte çalışın. AWS'ye geçiş, işletmenizin riski azaltmasına ve performansı artırmasına yardımcı olabilir.


Esneklik ve Güvenlik

AWS uzmanlarımız, işletmelerin verimli ve güvenli bir şekilde işbirliği yapmasına ve çalışmasına olanak tanıyan dayanıklı altyapı dağıtımları sağlama konusunda çeşitli işletmelerle çalışma deneyimine sahiptir.7/24 Destek

İhtiyacınız ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, Source Software uçtan uca danışmanlık, dağıtım ve destek sağlayabilir. İşletmenize, modern iş gücü için ideal olan, yılın 365 günü, 7/24 barındırılan masaüstü ve ofis altyapısı sağlayabiliriz.


Taşıma

Veritabanı iş yüklerini geçirmek, sunucusuz kod çalıştırmak veya iş gücünüzün büyük ölçüde ölçeklenebilir dosya depolama alanına erişmesini sağlamak istiyorsanız, verilerinizi ve iş yüklerinizi AWS'ye geçirmenize yardımcı olabiliriz.


Barındırılan operasyonlarınızı yürüten kullanılabilir teknolojiden en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olmak için gereksinimlerinizi değerlendirebilir ve AWS kullanımınızı optimize edebiliriz.


Güvenlik ve Uyumluluk

Güvenlik, tüm işletmeler için büyük bir endişe kaynağıdır. ISO akreditasyonlarımızla gösterilen uyumluluk ve güvenlik odağımız, verileriniz ve hizmetleriniz için güvenli ve uyumlu ortamlar sunmak için bizi güçlü bir konuma getirmektedir.


Sektörünüz ne olursa olsun, uyumluluk ve düzenleyici çerçeveler, verileri ve hizmetleri nasıl ve nerede yöneteceğinizi belirler. Bu çerçevelerle her zaman sıkı bir uyum içinde olduğunuzdan emin olmak için Amazon on AWS tarafından yönetilen altyapıdan yararlanmanıza yardımcı olabiliriz.


İşlem

Sertifikalı şirket içi AWS uzmanlarından oluşan bir ekiple, operasyonel yardımı yönetmek, sürdürmek ve sağlamak için mevcut teknik kaynakları destekleyebiliyor veya değiştirebiliyoruz.


Bulut ortamınızı izleyerek kapasiteye uygun çalıştığından ve işletmeniz için verimli bir şekilde çalıştığından emin oluruz. Herhangi bir sorunuz varsa veya yardıma ihtiyacınız olursa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacak olan şirket içi destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.


Ölçeklenebilirlik, Esneklik ve Güvenilirlik

AWS, dayanıklı ve güvenilir bir altyapı sağlayabilir, ancak AWS ürünleri hakkında biraz bilgi sahibi olmadan hizmetleri yanlış yapılandırmak kolaydır. Üçüncü taraf ve yerel AWS araçlarından ve teknolojilerinden yararlanarak optimum esneklik ve yedeklilik sağlamak için AWS'de çalışma konusunda önemli deneyime sahibiz.


Ne beklemeli? 


Gereksinim Toplama


Hangi hizmetlere ihtiyacınız olduğunu anlamak için sistemlerinizi denetleyeceğiz ve bulgularımızın bir raporunu size sunacağız.


Tavsiye


AWS sertifikalı statüsü, şirket içi BT'de uzun yıllara dayanan deneyimle birleştiğinde, Source Software' in müşterilere gereksinimleri hakkında bütünsel olarak tavsiyelerde bulunabileceği anlamına gelir. Kullanılabilir AWS bulut hizmetlerinin tamamı hakkında tavsiyelerde bulunuyoruz ve sizin için en iyi çözümü öneriyoruz.Uygulama


Ardından, her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olmak için dahili ekipleriniz ve AWS hesap yöneticinizle yakın bir şekilde çalışan sistemleri uygulamanıza yardımcı oluruz.


Destek


Source Software, AWS'nin tüm yönleriyle sizi destekler ve sizin adınıza doğrudan AWS ile irtibat kurabilir. Müşterilerimizin her biri için oluşturulan ısmarlama bir hizmetle, yolun her adımında sizinle birlikte olacağız.


Uçtan uca dijital ajans olarak, gereksinimlerinize uygun geliştiricilere, tasarımcılara ve altyapı mühendislerine sahibiz.

İster tasarımdan dağıtıma kadar yardıma ihtiyacınız olsun, ister mevcut web uygulamalarını yönetmek, mevcut iş yüklerini veya uygulamaları geçirmek için yardıma ihtiyacınız olsun, geniş bilgi birikimimiz size yardımcı olur.


ISO 13485 Sertifikalı bir Ajansız, yani işimizin kalitesi tarafından yönlendiriliyoruz.


AWS hakkındaki bilgimiz, AWS hizmetlerinin üzerine inşa edildiği mevzuatla uyumlu altyapıdan yararlanmamızı sağlar. Bu bize tıbbi yazılım ve verileri birden fazla düzenleyici çerçeveye uygun olarak tasarlama, geliştirme, dağıtma, barındırma ve sürdürme yeteneği sağlar 


Sorunuz Var mı?