Hizmetler - Source Software
×
.Net Uygulama Geliştirme

.NET Yazılım Geliştirme

Microsoft .NET platformunu kullanarak istediğiniz herhangi bir yazılım uygulamasını oluşturabiliriz. Web. Bulut. Cep. Masaüstü. Uygulama ne olursa olsun, onu oluşturabiliriz. .NET'te bir uygulama geliştirmek istiyorsanız, şirket içinde size yardımcı olabilecek geliştiricilere sahibiz.

ppc reklam

PPC

Tıklama başına ödeme, web sitenize anında trafik sağlayabilecek ve işletmeniz için mükemmel bir pazarlama aracı haline getirebilecek ücretli bir çevrimiçi reklamcılık biçimidir. Google Ads, pazardaki en büyük platformdur ve çoğunlukla sektördeki PPC ile eş anlamlıdır

sosyal medya pazarlaması

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya pazarlaması, işletmenizle etkileşimi artırır ve sizin için yeni fırsatlar yaratır. Ürün lansmanlarından şirket haberlerini paylaşmaya ve yarışmalar düzenlemeye kadar, birden fazla dijital kanalda güçlü bir varlığa sahip olmak işletmeler için hayati önem taşımaktadır.

içerik pazarlama

İçerik Pazarlama

İçerik, sosyal medyanızı yükseltmek veya SEO'nuzu desteklemek için gerekli olup olmadığına bakılmaksızın daha geniş pazarlama stratejinizde önemli bir araçtır. İçeriği planlama ve anahtar kelime ve rakip araştırması yoluyla kitle talebini ortaya çıkarma konusunda oldukça bilgiliyiz

dönüşüm oranı optimizasyonu

CRO

Dijital ekibimiz, müşterilerin web sitelerindeki kullanımlarını CRO aracılığıyla optimize etmelerine yardımcı olur. CRO nedir? Dönüşüm Oranı Optimizasyonu, web sitesi trafiğini yeni potansiyel müşterilere veya müşterilere dönüştürmek için web sayfalarını iyileştirme işlemidir.

IT Destek

IT Destek

Uzaktan IT desteği, birçok işletme için popüler bir seçimdir ve uygun maliyetli bir çözümdür. Parola sorunlarını, yazılım yükseltmelerini veya kurulumlarını ya da ağ değişikliklerinin yapılandırmasını çözmek için hızlı ve kullanışlı bir uzaktan IT destek hizmeti sunuyoruz

bulut bilişim

Bulut Hizmetleri

BT kaynaklarına internet üzerinden isteğe bağlı olarak erişin. Kendi fiziksel sunucularınızı veya veri merkezlerinizi korumak yerine, ihtiyacınız olan tüm bilgi işlem gücünü bir bulut sağlayıcısından alabilirsiniz. Source Software, eksiksiz bir yönetilen bulut hizmeti sunar

Oyun Geliştirme

Oyun Geliştirme

Oyun uygulaması geliştirmenin geniş evreni, ünlü oyun motorları hakkında önemli miktarda bilgi gerektirir. Oyun uygulaması geliştirme ekibimiz, yaratıcı muhteşem oyun temalarını, beraberindeki ünlü programlama araçlarının ve oyun motorlarının özel özelliklerine yükler.

Quizze Android Mobil Uygulama

Quizze

Quizze / Eğlenirken Öğrenin, Öğrenirken Para Kazanın Quizze Oyunu Oyunumuzu Google Play , Huawei App Store ve Amazon App Store Üzerinden İndirebilirsiniz İsterseniz Kaynak Kodlarını Satın Alabilirsiniz Quizze Eğlenirken Öğrenmenizi ve Para Kazanmanızı Sağlayan Bir Soru Cevap Oyunudur. Farklı Kategorilerde Bulunan Sorulara Doğru Cevap Verin Elmasları Toplayın. Yeterince Elmas Topladığınız Zaman Elmaslarınızı Paraya Çevirebilirsiniz. Ayrıca Sınavlara Ara Vermek İsterseniz Uygulama İçerisinde Sizler İçin Hazırladığımız Oyun Alanımızda Mevcut.

Zumbla Deluxe

Zumbla Classic - Klasik Zumbla

Zumbla Deluxe Clasic Zumbla Oyunu Oyunumuzu Google Play , Huawei App Store ve Amazon App Store Üzerinden İndirebilirsiniz İsterseniz Kaynak Kodlarını Satın Alabilirsiniz Zumbla Deluxe'te bir kaşif olarak, sadece bir tanesi mermerler tarafından engellenecek ve göreviniz hepsini patlatmak için ateş ediyor. Meydan okuma modunda tüm seviyeleri tamamlamanız, orman mermerinde kurbağa mermeri savunmasına yardım etmeniz ve her seviyede üç yıldız almaya çalışmanız gerekir.

devops

DevOps

Dev, Yazılım Geliştirme anlamına gelir ve Ops, bilgi teknolojisi işlemleri anlamına gelir. DevOps'un benimsenmesi, sistemin geliştirme yaşam döngüsünü azaltmayı ve yüksek kaliteli yazılımlarla sürekli teslimat sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca, iş hedeflerini düzeltmeye ve özellikleri ve güncellemeleri sık sık yakın hizada tutmaya yardımcı olur.

seo hizmeti

SEO

Arama motoru optimizasyonu kampanyamızı bilgilendirmek için web sitenizi, hedef kitlenizi ve rekabeti araştırır ve analiz ederiz. Ardından, web sitenizi dikkatli bir şekilde tanıtırken içeriği ayarlamak, tasarımı geliştirmek ve site sağlığını iyileştirmek için bir plan oluşturacağız.