Hakkımızda - Source Software
×

Bilişim Sektöründe Geçen Dolu Dolu 15 Yıl

15 Yılı Aşkın Bir Süredir  Profesyonel Web Tasarımcılar, Yazılım Geliştiriciler, Dijital Pazarlamacılar ve IT Uzmanlarından Oluşan Bir Ekibiz, Bilgi, Birikim ve Uzmanlığımızı, İşletmenizin İhtiyaç ve Gereksinimlerine Göre Uyarlanmış Olağanüstü Tasarımlar ve Stratejiler Oluşturmak İçin Birleştiriyoruz. Bize Hedefinizden Bahsedin, Size Nasıl Ulaşabileceğinizi Gösterelim. Projeniz Ne Olursa Olsun, Dahil Olmayı Çok İsteriz.


Gerçekten fark yaratan yüksek kaliteli ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye'de ve dünya çapındaki şirketler için her biri bir sonraki kadar benzersiz olan pek çok heyecan verici proje üzerinde çalıştık. Her proje için her zaman müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına odaklanıyoruz ve adımızı koymaktan gurur duyduğumuz bir şeyi başarmak için çalışıyoruz.

Web Tasarım , Yazılım Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

E-Ticaret Sistemleri Geliştirme

Mobil, Web Oyun Geliştirme

Global Çapta Bir İş ve Müşteri Ağımız Var

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet verebilmek için bilgi, uzmanlık ve hizmet tekliflerimizi korumak ve güncellemek için sürekli çalışıyoruz. Bulut bilişim, cep telefonu uygulaması geliştirme ve arama motoru pazarlaması, müşterilerimizin genişlemesine, maliyetleri düşürmesine, riski azaltmasına ve verimliliği artırmasına yardımcı olduğumuz alanlardır. En güncel bilgilere dayanarak doğru tavsiyeyi sunmak, Source Software in başarısı için hayati önem taşır ve gurur duyduğumuz bir şeydir.


google map

Hepimiz Yaptığımız İşten Gurur Duyuyoruz


Seçtiğimiz teknolojilerde uzun süredir devam eden bir geçmişe sahibiz ve 2005 yılından bu yana Türkiye'de  ve Dünya'da web ve veri çözümleri sunmak için Özel ve Kamu Sektörü işletmeleri ve kuruluşlarından oluşan çeşitli müşteri tabanımızla birlikte çalışıyoruz.

Müşterilerimize En iyi değeri sunmaya kararlıyız. Müşteriler yalnızca gerekli hizmetler için ödeme yapacak ve müşterilerimizi en iyi ve en verimli seçimleri yapmada desteklediğimizden emin olmak için her projenin tüm yönlerini - teknoloji, geliştirme, eğitim ve devam eden hizmeti - göz önünde bulunduracağız.

Müşteri Göüşleri