Dijital Pazarlama - Source Software
×


Web Tasarım 

ve 

Dijital Pazarlama Hizmeti

Yaptığımız iş konusunda tutkuluyuz, bu yüzden sizi endüstri haberleriyle güncel tutmak için blogumuzu düzenli olarak orijinal içerikle araştırıyor ve güncelliyoruz 


Ajansımız SEO, PPC, sosyal medya, içerik pazarlaması ve dönüşüm oranı optimizasyonu desteği sunan dijital pazarlama uzmanlarından oluşan bir ekibe sahiptir.

Bu hizmetleri, potansiyel müşterileri satışa dönüştürmek amacıyla müşterilerimizin hedef kitlelerini belirlemek ve onlarla etkileşim kurmak için kullanırız. Müşterilerimiz için en iyi yatırım getirisini sağlamak amacıyla web sitelerini ve kampanyaları dikkatlice değerlendirmek ve optimize etmek için mevcut tüm verileri kullanıyoruz. Tüm bu

Dijital Pazarlama hizmetlerini

kullanan birleşik bütünsel bir yaklaşımın çevrimiçi trafiği önemli ölçüde artırdığını kanıtladık.


SEO

Arama motorlarından sitenize gelen organik trafiği artırın. Source Software, işletmeniz için doğru olan ve ölçülebilir sonuçlar sunan her şeyi kapsayan, profesyonel ve ısmarlama bir SEO hizmeti sunacaktır.

PPC

Tıklama Başına Ödeme pazarlaması aracılığıyla işletmenizin reklamını çevrimiçi olarak yaparak, marka bilinirliğini etkili bir şekilde artırmak ve potansiyel müşteriler oluşturmak için reklamların doğru yerlerde, doğru zamanlarda ve doğru kişilere duyurulmasını sağlayacağız.

Sosyal Medya Pazarlama

Danışmanlarımız, çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmak, marka bilinirliğini artırmak, katılımı teşvik etmek, web sitesi trafiğini artırmak, potansiyel müşterileri ve satışları artırmak için işletmeniz için entegre bir sosyal medya stratejisi sağlayabilir.

İçerik Pazarlama

Web sitesi ziyaretçilerinin ilgisini çeken, sektörünüzde otorite gösteren ve daha yüksek bir yatırım getirisi elde etmenize yardımcı olan kaliteli, bilgilendirici ve iyi yapılandırılmış içerik oluşturuyor ve pazarlıyoruz.

CRO

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu, daha fazla web sitesi trafiğini yeni müşterilere dönüştürmek için web sayfalarınızı iyileştirme işlemidir. Dikkatlice düşünülmüş ince ayarlar ve değişiklikler, dönüşümler üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Rekabetçi Denetim

Dijital pazarlama stratejinizi tasarlamadan önce danışmanlarımız, güçlü yönlerinin nerede yattığını, işlerini nasıl pazarladıklarını ve hangi kitleleri hedeflediklerini belirleyerek, çevrimiçi rakiplerinizin tam bir analizini tamamlayacaktır.