Source Software Kimdir ? Ne İş Yapar - Source Software Bilişim
×
Source Software Kimdir ? Ne İş Yapar

Source Software Olarak  20 Yıllık Tecrübemiz ile Web TasarımYazılım GeliştirmeGrafik TasarımMobil Uygulama GeliştirmeSEO ( Arama Motoru Opti̇mi̇zasyonu ) , Oyun Geliştirme ve Sosyal Medya YönetimiGoogle Reklam Danışmanlığı Alanlarında Hizmet Vermektedir.


Web Tasarım sektöründe özellikle internet sitelerini arama motoru dostu tasarlayan, arama motorları tarafından sevilen Xhtml ve CSS kodlama yapısı kullanan, ayrıca mobil aygıtlar için Mobil Uygulama ve Oyunlar hazırlayan bir firmayız.

Source Software Microsoft İşletim Sistemleri ve ağları üzerinde uzmanlaşmış teknik servis ve yazılım ekibiyle teknolojiyi bugünkü haliyle kullanmakta, dünya standartlarındaki güçlü teknik altyapısı ile %100 müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin yaratıcı teknoloji çözümleri sunmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet verebilmek için bilgi, uzmanlık ve hizmet tekliflerimizi korumak ve güncellemek için sürekli çalışıyoruz. Bulut HizmetiMobil Uygulama Geliştirme ve Dijital Pazarlama, müşterilerimizin genişlemesine, maliyetleri düşürmesine, riski azaltmasına ve verimliliği artırmasına yardımcı olduğumuz alanlardır.

En güncel bilgilere dayanarak doğru tavsiyeyi sunmak, Source Software Web Tasarım Ajansının başarısı için hayati önem taşır ve gurur duyduğumuz bir şeydir.

Seçtiğimiz teknolojilerde uzun süredir devam eden bir geçmişe sahibiz ve 2003 yılından bu yana Birleşik Krallık, Türkiye  ve Dünya'da web ve veri çözümleri sunmak için Özel ve Kamu Sektörü işletmeleri ve kuruluşlarından oluşan çeşitli müşteri tabanımızla birlikte çalışıyoruz.

Güler yüzlü uzman ekibimiz her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyar ve müşterilerimiz için mükemmel sonuçlar sunmaya kendini adamıştır. Source Software 'de  hepimiz yaptığımız işten büyük gurur duyuyoruz ve becerilerimizi sürekli geliştiriyoruz, böylece her zaman en güncel bilgiyi ve rekabetçi hizmeti sunduğumuzdan emin olabiliriz.  Müşterilerimizle güçlü çalışma ilişkileri kurmayı seviyoruz, bu yüzden şirketin arkasındaki insanları tanımanızın önemli olduğuna inanıyoruz.

Müşterilerimizin Firmamızdan Almış Olduğu Hizmetler Karşılığında Yapmış Olduğu Geri Bildirimleri Buradan Okuyabilirsiniz.


Source Software, çağımızın hızla büyüyen değerleri olan "Web Tasarım ve Web Yazılım" alanında İstanbul da faaliyet gösteren yeni nesil web tasarım ve web yazılım ajansıdır. Kendimizi kısaca tüm yönleriyle 360 derece bütünleşik bir web tasarım hizmeti veren firma olarak tanımlıyoruz.

Kurumsal ve Profesyonel bir bakış açısı ile internette var olmak için doğru yerdesiniz. Çünkü, internetin ülkemizde gelişmeye başladığı ilk günlerden bugüne aynı işi severek yapıyoruz. Source Software, kurulduğu günden bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih etmiştir. Sadece yaptığı işlerin kalitesi değil, bu ilkeli duruşu rakiplerinden farklılaşmasını sağlamıştır. Biz sadece basit bir Web Tasarım Ajansı değiliz !

Tasarım, bir projenin sadece önemli bir bileşeni. Amacımız kullanılabilir, etkili ve başarı dönüşüm oranı yüksek projeler üretmek. Web Tasarım sadece yapmış olduğumuz işlerden bir tanesi… Source Software, proje bitiminde müşterisi ile yollarını ayırmaz. Hizmet verdiği Web projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, Dijital Pazarlama ekibiyle de, pazarlama desteği sunar.

Profesyonel ve kurumsal bir internet sitesi (Kurumsal Web Tasarım), İnternet üzerinde çalışacak yazılımlar (b2b, b2c, bayii portalları, intranet ve extranet yazılımlar vb.), Dijital tasarımlar (bannerlar, e-mail tasarımları vb.), Sosyal medya aplikasyonları (Facebook, Twitter, Instagram uygulamaları vb.), Mobil aplikasyonlar (IOS ve Android cep telefonu uygulamaları) gibi, kullanıcılarla internet üzerinden etkileşim sağlayacak tüm işler faaliyet alanına girmektedir. Source Software olarak sunduğumuz tüm web siteleri Responsive(Mobil Uyumlu), Özgün ve Modern Şablon Tasarımı, Dünya Standartlarında(Web 2.0) Kodlama Yapısı, SEO Uyumlu Kodlama ve Site İçi SEO Entegrasyonu gibi kriterler doğrultusunda yapılmaktadır. Bünyemizde yapılan tüm siteler, arama motorlarında kolayca üst sıralarda gözükmekte, bu sebeple işe yarayan, müşterimize olumlu geri dönüşler ile tam anlamı ile kazanç sağlayan projelere dönüşmektedir.

Source Software'nin en önemli özelliklerinden birisi de, müşterilerine en yüksek kalitede Web Tasarım hizmetini, çok uygun fiyatlara sunmasıdır. Source Software, tüm bu işleri kendi bünyesinde bulunan profesyonel ve tecrübeli ekibiyle yapmakta ve 2003 yılından bugüne dek edindiği tecrübeyi müşterilerine aktarmaktadır.

Web Tasarım ve E-Ticaret Geliştirme alanında uzman olan Source Software, sadece İstanbul'da değil, Tüm Türkiye’deki İllere de web tasarım ve web yazılım hizmeti vermekte sürekli gelişen yazılım AR-GE işlerimiz İstanbul’da yer alan ofisimiz tarafından yürütülmektedir. Bu sayede tüm yönleri ile bir çok Web Tasarım Ajansından farklılaşmaktadır. Her yaptığı projede en iyi Web Tasarım projelerini oluşturmayı hedefleyen misyonumuz sayesinde de, dijital pazarlamasosyal medyaSEO (Arama Motoru Optimizasyonu)Reklam Danışmanlığı , Kurumsal Web Site Tasarım,  E-Ticaret GeliştirmeWeb YazılımLogo TasarımSosyal Medya Reklam Kampanyaları,  SEM(Arama Motoru Pazarlamacılığı)Banner Reklam, Youtube Reklamları ve Google Ads gibi dijital dünyada görünürlüğünüzü arttıran her türlü çalışmayı yaparak sizlere her alanda destek vermektedir.

Blog Ara

Hizmetler

Web Tasarım

Oyun Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Arama Motoru Opti̇mi̇zasyonu

E-Ticaret Geliştirme