Etiketler: mobil-uygulama - Source Software
bekleyin
×
uygulama yazılım

Uygulama Yazılımının Önemi

Uygulama yazılımı geliştirme, son kullanıcıların tek veya birden çok görevi yerine getirmesine yardımcı olur. İşletmeler, uygulama yazılımının yardımı olmadan bile iyi çalışabilir, ancak uygulama yazılımının entegrasyonu olağanüstü sonuçlar verebilir. Hepimiz Microsoft Excel, Word, Powerpoint ve benzerlerini kullandık, değil mi? Denklemdeki toplam toplamı uyguladıktan sonra yaşayan en zeki insan gibi hissettiğimiz hayatımızın altın zamanından bahsediyoruz. Günlük işlerimizi yönetmek için uygulama yazılımına bağlı olmaya başladığımız zamandı.

Web Uygulaması Geliştirmek Için 9 Adım

Web Uygulaması Geliştirmek Için 9 Adım

Günümüzde internet, interneti en uygun şekilde yükseltmenin tüm yollarını açmıştır. İnternet, işletmelerin hızla büyümesine yardımcı oluyor. Minimum yatırımla işletmeler, hedeflenen kitlenin çoğuna internetin yardımıyla kendi başlarına ulaşıyorlar çünkü bu tür bir potansiyele sahip. Ayrıca, nişan-organik olanı oluşturmada önemli ve yararlıdır. Size bir web uygulamasının hem sunucu tarafı hem de istemci tarafı komut dosyasının birleştirilmesi olduğunu söyleyeyim. Bu ikisinin ne yapması gerektiğini merak ediyor olmalısın? Sunucu tarafı betiği PHP, ASP gibi programlama dillerinde yazılmıştır. İstemci tarafı komut dosyası, JavaScript ve HTML kullanarak kullanıcının analizini göstermektir. Artık web uygulamasının ne işe yaradığını biliyorsunuz, ne yaptıkları hakkında da bir fikriniz olmalı. Bunu da not edelim.

Küçük İşletmeler Için İsteğe Bağlı Uygulama Geliştirme

Küçük İşletmeler Için İsteğe Bağlı Uygulama Geliştirme

Bir nesil önce, evden çalışabilmek duyulmamış bir şeydi. İsteğe bağlı uygulamalar ve internet erişimi ile artık her zamankinden daha fazla insan için mümkün. İsteğe bağlı uygulamalar, şirketlerin tam zamanlı çalışanları işe almadan veya maliyetli altyapıya yatırım yapmadan hizmet sunmalarını kolaylaştırarak bugün çalışma şeklimizi değiştirdi. Bu sadece girişimciler için yeni fırsatlar sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yönetim kurulundaki işletmeler için maliyetleri ve giderleri de azaltır. Evden çalışma konusu bu makalenin kapsamı dışında olsa da, gelecekte bu konuda daha fazla yazacağız. Bu arada, İsteğe bağlı uygulamalara odaklanacağız. Mevcut ekonominin birçok sorunu var, ancak en önemlisi insanlara nasıl iş bulacağınızdır. Bu sorun yıllardır tartışılıyor ve şimdi ufukta yeni çözümler var. İsteğe bağlı uygulamalar, bir çalışanın uzak ve proje odaklı olduğu, giderek daha fazla konsere dayalı bir ekonomide çalışmanın daha esnek bir yolunu sunar.

Yazılım Geliştirme Şirketi

Yazılım Geliştirme Şirketi Hangi Hizmetleri Sağlar

Yazılım geliştirme, uygulamalar ve çerçeveler de dahil olmak üzere yazılımın çeşitli bileşenlerini oluşturma ve sürdürme sürecidir. Bu süreç, yazılımı bir fikir olarak orijinal anlayışından, genellikle planlı, yapısal bir şekilde nihai tezahürüne götürür. Yazılım geliştirme, gereksinimlerin toplanması, prototip oluşturma, modifikasyon, test ve bakım gibi birçok özel faaliyeti içerebilir. Yazılım genellikle sistem yazılımında olduğu gibi donanım ve diğer uygulamalardan ayrı olarak geliştirilir. Bununla birlikte, tüketici ürünlerini kontrol etmek için kullanılanlar gibi gömülü yazılımların geliştirilmesi, yazılımın geliştirilmesini ilişkili ürününkiyle bütünleştirmeyi içerir.

web tasarım ux

Web Tasarımı İçin UI / UX Tasarımcılarına Neden İhtiyaç Duyulur?

Uygulama geliştiricileri, tüm müşterilerine birinci sınıf ürünler sunabilirler, ancak herhangi bir nihai karar verilmeden önce tartışılması gereken bir web / uygulama tasarımı unsuru vardır. Uygulama geliştiriciler ihtiyacı olanlar için kaliteli uygulamalar sağlayabilirken, UI / UX tasarımcıları da büyük bir rol oynamaktadır.

spor mobil uygulama

Spor Endüstrisi Için En İyi Mobil Uygulama Fikirleri

Spor endüstrisi her yıl daha da büyüyor. Milyar dolarlık bir endüstriye dönüştü. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar çeşitli spor ve sporculara giderek daha fazla ilgi duyuyor. Google Play Store'a veya Apple uygulama mağazasına göz atarsanız, burada dünyayı yöneten milyonlarca spor uygulaması bulacaksınız, spor koçluğu uygulamaları veya bilet rezervasyonu mobil uygulamaları olabilir.