Kategori: Dijital Pazarlama - Source Software
bekleyin
×
firma rehberi

Firma Rehberleri Güvenilirmi

Aslına Bakarsanız Bizim İş Alanımızda Olmayan Bir Konu Ancak Bir Kaç Müşterimizi ve Bizi de Son zamanlarda bir çok firma sahibi firma rehberlerinden arıyoruz diyerek bir takım hizmet vaadinle bulunup ücret talep etmekte. Ücreti aldıktan sonrada hizmeti ya yapmamakta, yada eksik yapmakta. Bu duruma düşmemek için makalemizi dikkatli okuyun....

içerik dijital pazarlama

Dijital Pazarlamada Uygulama Geliştirmenin Rolü

Dijital pazarlama çeşitli şekillerde gelir. Bir işletme dijital pazarlamaya veya dallarına (sosyal medya pazarlaması veya e-posta pazarlaması gibi) güvenmeye karar verse de, önce bir mobil uygulama geliştirme şirketi ile görüşecektir. Sonuçta, pazarlama tamamen müşterileri bulmak ve onlarla daha yakın bir ilişki geliştirmekle ilgilidir. Uygulama geliştiricileri bu konuda yeteneklidir. İnterneti nasıl promosyon oyun alanına dönüştüreceklerini biliyorlar. Sonuçta, modern tüketiciyle bir ilişki sürdürmek aldatıcı bir şekilde basittir, değil mi? Tüm zamanlarını çevrimiçi geçirdikleri için, işletmenin gerekli ayarlamaları yapması yeterlidir ve doğrudan izleyicileriyle konuşabileceklerdir.

web site trafik

Web Sitesi Trafiğini Artırmanın 10 Kanıtlanmış Yolu

Birçok işletme, web sitesi trafiğini artırmak için yeni ve yenilikçi yollar bulmakta zorlanıyor. İnternette daha fazla ziyaretçinin nasıl çekileceği konusunda birçok yanlış bilgi var, bu da aynı yorgun stratejileri tekrar tekrar kullanmaya ve olumlu sonuçlar görmemeye yol açabilir. Web sitesi trafiğini hem organik hem de ücretli yollarla artırmak istiyorsanız, sonuç verdiği kanıtlanmış 10 yöntem.

Linkedin Reklam

Linkedin Ads İle Müşteri Adayı Oluşturma

Linkedin Ads, hedeflenen potansiyel müşteri oluşturmak için mevcut en etkili araçlardan biridir. Potansiyel müşteri bulma reklamlarınızı bir işlem olarak değerlendirin. Bir şeyi geri almak için karşılığında bir şey sunmalısınız.

Tiktok Reklamları

Basit Bir Kılavuz TikTok 2022'de Reklamcılık

Facebook, LinkedIn ve Instagram gibi popüler platformlarda reklam verme hakkında birçok bilgi ve rehberlik var, ancak TikTok'ta reklam verme hakkında değil. Bunun nedeni, TikTok'un nispeten yeni bir platform olması ve reklamverenlere neyin işe yaradığını ve en iyi uygulamaları anlamaları için kısa bir süre vermesi

marka stratweji

Bir Marka Stratejisi Nasıl Geliştirilir

Ekibimiz web siteleri hazırlar. Ancak bir müşteri için bir web sitesi oluşturmadan önce, markanızı bilmemiz gerekir. Yeni işe alınanlara, iç ekiplere ve dış ajanslara işinizde hızlanmaya yardımcı olmanın en kolay yolu, net bir marka stratejisi geliştirmektir.