Kategori: Tasarım - Source Software
bekleyin
×
müşteri odaklı açılış sayfası

Müşteri Odaklı Açılış Sayfaları Nasıl Oluşturulur?

Müşteri ihtiyaçları, bir web sitesi veya açılış sayfası tasarlarken göz önünde bulundurulması gereken başlıca noktalardan biri olmalıdır. Bu makalede, Travis Jamison müşteri odaklılığın neden bu kadar önemli olduğunu ve bunu aldığınız hemen hemen her iş kararına nasıl uygulayabileceğinizi açıklıyor.

bootstrap nedir

BIR WEB TASARIM İŞI NASIL BOOTSTRAP YAPILIR

Kendi işinizi kurmak, zorlukların adil bir payına sahip bir süreçtir. Evden çalışarak ve serbest çalışan müteahhitlerle işbirliği yaparak maliyetleri potansiyel olarak en aza indirebileceğiniz web tasarım dünyasında bile, birçok masraf vardır. Başarılı bir web tasarım işini yürütmek için, yetenekli meslektaşlarınızdan kaynaklara kadar her şeye yatırım yapmak için yeterli paraya ihtiyacınız var (yazı tipleri ve temalar gibi), yazılım abonelikleri ve teknoloji araçları. Şirketinizi finanse etmenin bir yolunu bulmak, başarısını sağlamanın en karmaşık kısmı olabilir.

web tasarım ve geliştirme süreci

Web Sitesi Tasarım ve Geliştirme Süreci

Kabul edelim: Bu dijital çağda, web siteniz şirketinizin halka açık kişiliğinin en görünür parçalarından biridir. Tuğla ve harç konumlarınız olsa bile, web siteniz müşterilerin sunduğunuz hizmetleri ve ürünleri öğrenebileceği ve satın alabileceği önemli bir yer olmaya devam etmektedir. Ayrıca, web siteniz potansiyel müşterilere kolayca sallanmayacaklarına dair kalıcı bir ilk izlenim verir. Bu, web sitesi tasarımını neredeyse her endüstrinin kritik bir parçası haline getirir - kötü tasarlanmış web siteleri ziyaretçileri hayal kırıklığına uğratacak ve caydırırken, iyi yapılmış ve duyarlı bir şekilde tasarlanmış web siteleri web trafiğini artıracak ve markanızı destekleyecektir.

embed sistem

UX İlkeleri Gömülü Sistemlere Nasıl Uygulanır

Gömülü sistemler hayatımızı kolaylaştırıyor. Gömülü sistemlerle her zaman beklenmedik bir şekilde etkileşime giriyoruz ve işler beklendiği gibi çalışmayana kadar büyük ölçüde fark edilmiyorlar. Bu makalede, Eva gömülü sistemlerin ne olduğu ve hayatımızı nasıl etkiledikleri hakkında genel bir bakış sunuyor. Dünyayı bildiğimiz şekliyle mümkün kılmak için daha iyi gömülü sistemler yaratma arayışı boyunca edindiği üç ana öğrenmeyi sunuyor.

tasarım araçları

Tasarımcıların 2022'De Kullanacağı 15 Popüler Araç Ve Kaynak

Web tasarımcıları genellikle deneyim kazandıkça yaptıkları işte daha verimli hale gelirler. Bu kazanılan verimlilik zamandan tasarruf sağlar ve tipik olarak daha yüksek kaliteli son ürünlerle sonuçlanır. Dikkatlice seçilmiş tasarım araçları ve kaynakları da aynı etkiye sahip olabilir. Web tasarımcılarının daha kısa sürede daha fazlasını başarmalarını sağlayabilirler. Genel yetkinliklerine katkıda bulunmak ve müşterileri için değer katmak.

Web Tasarım

Web Tasarım

Kullanıcı yolculuğu, bir potansiyel müşteriyi karlı bir müşteriye dönüştürüp dönüştürmeyeceğinizi belirler. Web Tasarım hakkında verdiğiniz her karar, kullanıcının sayfayla nasıl etkileşime girdiğini etkiler. Kullanıcıların bilinçli kararlar alabilmesi ve harekete geçirici mesajlarınızın onları önemli bir hedefe doğru yönlendirmesi için doğru bilgileri eklemeniz gerekir. Web sayfası tasarımcılarımız, kullanıcılarınıza öncelik veren bir web sitesi oluşturabilir. En iyi özellikler konusunda size rehberlik edeceğiz ve web sitenizin dönüşüm sağladığından emin olmak için sorunsuz gezinme ile kullanıcı odaklı tasarımlar oluşturacağız.