ASP.NET Geliştirme - Source Software Bilişim
×

ASP.NET GELİŞTİRME HİZMETLERİ

ASP.NET uygulama geliştirme, .NET platformunda dinamik web, IoT ve mobil backend oluşturmak için sahada kanıtlanmış bir çözümdür. Diğer avantajların yanı sıra bağımlılık enjeksiyonu için gömülü desteğe sahip verimli bir açık kaynak ve platformlar arası seçenektir.

 

ASP.NET ÖTESI WEB ÇÖZÜMLERI IÇIN YAZILIM GELIŞTIRME EKIBI

... .NET platformunda dinamik web, IoT ve mobil backend  oluşturmak için sahada kendini kanıtlamış bir çözüm.

Source Software , birçok web tabanlı uygulamanın temel bir bileşeni olarak ASP.NET çerçevesine güçlü bir şekilde odaklanmıştır. Farklı sektörlerden müşteriler için vergi açısından optimize edilmiş bir emlak portalı, bisiklet çözümü, sağlık rezervasyon sistemi ve diğer ASP tabanlı ürünleri zaten başlattık. Deneyimli bir ASP.NET uygulama geliştirme şirketi olarak, ASP.NET sunduğu platformlar arası, kararlılık ve hafifliğe değer veriyor ve web uygulamaları için öneriyoruz. ASP.NET geliştiricilerimiz ve teknoloji uzmanlarımız, gereksinim analizinden dağıtım ve bakıma kadar SDLC'nin tamamını kapsar.

 

SOURCE SOFTWARE ASP.NET YAZILIM GELIŞTIRME HIZMETLERI

 

ASP.NET WEB UYGULAMA GELIŞTIRME

ASP.NET, Windows, Mac ve Linux'ta eşit derecede sorunsuz çalışması gereken hem küçük hem de büyük yazılım çözümleri için uygundur. Bu, esneklik arayan birçok şirket için tercih edilen bir web uygulaması geliştirme seçeneği haline getirir.

 

ASP.NET IOT GELIŞTIRME

IoT sistemleri geliştirmek için ASP.NET de dahil olmak üzere .NET teknoloji yığınını göz önünde bulundurun. Çerçeve platformlar arasıdır ve IoT ürünlerinde kullanılan çeşitli sensörleri, ekranları ve giriş cihazlarını destekler.

 

ASP.NET WEB SITESI GELIŞTIRME

ASP.NET çerçevesinin kullanımı kolay, güvenilir ve ücretsizdir. İş ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış işlevselliğe sahip özel bir web sitesi istiyorsanız bu teknolojiyi tercih edin.

 

ASP.NET MOBIL BACKEND GELIŞTIRME

Hızlı ve kararlı yerel uygulamalar oluşturmak için ASP.NET Core arka uç hizmetlerini Xamarin ile birleştirin. ASP.NET geliştiricilerimiz, uygun maliyetli ancak yüksek kaliteli mobil çözümler sunmak için her teknolojiden en iyi şekilde nasıl yararlanacaklarını bilir.

 

NEDEN ASP.NET GELİŞTİRME ŞİRKETİ OLARAK SOURCE SOFTWARE

ASP.NET UYGULAMA GELİŞTİRME TEMEL BİR YETKİLİK OLARAK

Sıfırdan birden fazla ASP.NET uygulama geliştirme çözümü başlatan Source Software  ekibi, bu çerçevede önemli deneyime sahiptir. Temel teknoloji yığınımıza aittir ve müşterilerimiz arasında web uygulaması geliştirme için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle, tüm yeteneklerinin ve sınırlamalarının farkındayız.

 

DIŞ KAYNAKLI PROJELERLE ILGILI DENEYIM

Source Software, dış kaynaklı yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır ve uzaktan işbirliği modellerini denemiş ve test etmiştir. Karmaşık projeler için özel bir mühendislik ekibi kiralayabilir veya belirli zorluklarla başa çıkmak için profesyonel tavsiye isteyebilirsiniz.

 

GENİŞ UZMANLIK VE ASP.NET BECERİLERİ

Ekibimiz ASP.NET yanı sıra mobil, web ve masaüstü geliştirme için kullanılan diğer diller, çerçeveler ve araçlar konusunda da oldukça bilgilidir. Bu, çeşitli teknolojilerin kombinasyonuna dayanan çok yönlü işlevselliğe sahip karmaşık özel uygulamalar oluşturmamızı sağlar.

 

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ MÜŞTERİ

Her müşterinin ihtiyaçlarının benzersiz olduğuna ve özel bir yaklaşım gerektirdiğine inanıyoruz. Bu nedenle, Source Software bir teknoloji yığını, ekip kompozisyonu ve yazılım geliştirme modeli sunmadan önce her zaman ayrıntılı görüşmeler ve gereksinim araştırmaları yapar.